U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Kategoria: Papafingo

Papafingo ne shitje prane Bulevardit+Garazh

Shitet apartament ne Lagjen nr 1, shume prane bulevardit kryesor me siperfaqe prej 96 m2. Apartamenti ka pamje full nga deti.Ka nje organizim ne sallo...

3 javë më parë


Super papafingo 3+1+2 160m kodra e diellit

Tek Kodra e diellit Shitet Super Apartament i pa mobiluar totalisht 3+1+2 Me Pamje Te Lire . Penthouse ka nje pamje fantastike nga Qendra e tiranes dh...

2 muaj më parë


SJITET PAPAFINGO NE GOLEM

Shitet papafingo ne Golem, Kavaje. Ka nje siperfaqe te brendshme prej 70m/2 edhe nje verande me sip 85 m/2. Organizohet nga nje sallon i perbashket...

2 muaj më parë


Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.