U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Kategoria: Oferta Njoftime Pune

Kompania GotaNews.tv kërkon që të punësojë Sales Marketing Manager Terren.

Gotanews.tv është një media online e cila falë stafit të saj të dedikuar sot numëron shumë vizitorë në ditë nga Shqipëria dhe Diaspora. Duke u bazuar...

1 ditë më parë


JAKAMEN KERKON SHITESE

Jakamen kerkon shitese Mosha; 25-35 vjec preferohen me eksperience ne shitje dhe reklamim veshje per meshkuj (kostume) dyqani ndodhet ne Rr. Myslym sh...

3 ditë më parë


Kerkoj Kamarjer. +. Banakjere ( F )

Kerkoj Kamarjer,vetem turni 2+Nd. Banakjere te kete eksperjence pune.Nd. Bankjeraja eshte vetem turni ( 1 )Paga e kenqeshme, lokali ndodhet mbrapa Gjy...

3 ditë më parë


Operator/e telefonik/e ne Vlore

Lider multinacionale në sektorin e shërbimit ndaj klientit për elektroshtëpiaket seleksionon 2 operator/e inbound me të paktën një eksperiencë minimal...

3 ditë më parë


Success Lounge Cafe kerkon Kuzhiniere

Success Lounge Cafe kerkon te punesoje Kuzhiniere: *Te jete e disponueshme me orar te plote. *Te zoteroje aftesi komunikuese dhe te jete i/e korre...

4 ditë më parë


Ofrojme pune per punonjes ne mobiljeri

Ofrojme vende pune per: - Usta dhe Ndihmes marangoz me experience. - Operator per Sharre (Seksionatrice) dhe Bordatrice. Preferohen candidate me e...

4 ditë më parë


OPERATORE PER CALL CENTER ITALIAN

EASY FLOW GROUP Sh.p.k Ricerca Candidati per: TELEFONISTA PER CALL CENTER ITALIANO Easy Flow Sh.p.k. è un’azienda che opera da alcuni anni ne...

1 javë më parë


JAP ME QERA TAKSI ME LICENCE 30000LEK NE MUAJ

Jap me qera makine fiat punto ngjyr e verdh me licenc te rregullut nga bashkia Tirane qysh ne vitin 2010. Cmimi 30000lek ne muaj per pordorin 24ore. T...

1 javë më parë


Staf-Durres

Shoqeria UBI Group Sh.P.K kerkon te zgjeroje stafin. Kerkohen vajza qe te kene fleksibilitet dhe disponibilitet. Behet fjale per dy turne nga 8 ore....

1 javë më parë


Kerkohen shofere me DOKUMENTA EU dhe patente cod95

MUNDET DHE ME DOKUMENTAT TE SHQIPERISE DHE PASAPORTE, MIRPO PATENTA PATJETER DUHET TE JETE E EUROPES BASHKE ME KODIN 95. Per shkak te zgjerimit te...

1 javë më parë


Punësim në fushën e ndërtimit në Danimarkë.

Punësim si punëtorë të përgjithshëm ndërtimi, teknik fasade, çatibërës, murator në Denmark. ♦ Kriteret e përgjithshme të përzgjedhjes ; ✦ Mosha...

1 javë më parë


Kerkohet specialist ne dixhital marketing

Saga Marketing kerkon te punesoje specialist per dixhital marketing. Aplikuesi te kete aftesi ne: ♦Njohje me bazat e marketingut ♦Të dije të plan...

1 javë më parë


CTC ASTIR ESHTE NE KERKIM TE OPERATOREVE & TEAMLEADER

Punesohu ne CTC Astir, thjesht dhe shpejt, vetem me nje interviste! Apliko tani edhe ne rast se nuk ke eksperience te meparshme si operator. Ker...

1 javë më parë


KERKOJME PUNONJES

FIRMA ARJOLI SHPK KERKON. PASTICER & ND/ PASTICIER

1 javë më parë


Kuzhinier / e

Pershendetje! Po kerkoj Kuzhinier / e Sezonal 6-9 muaj . Restaurant jone ndodhet ne nje fshat turistik ne Tropoje ku funsioni jone eshte Hoteleri &...

1 javë më parë


Pune ne terren, 6 ore ne dite , Paga e kenaqshme

Fondacjoni “Dhuro shprese”: Kerkon staf per aktivitet ne terren. Orari 6 ore ne dite ,full & part time sipas angazhimit Paga 45000 ne muaj (+bonus...

1 javë më parë