MATRAPAZI.COM
Ne të mbarojmë punë

Kategoria: Mobilje

Shes Mobilje Zyre

Shes mobilje zyre: Komplet kolltukesh, Tavoline mesi, Tavoline pune, Nje mbajtese revistash e suveniresh, 2 komodina me sirtar. Kolltuqet nuk mund te...

4 javë më parë


Tavolino Salloni me 6 karrige. Pagesë me 3 këste.

100% druri. Tavolinë për sallon me hapje plus 6 karrige te vetat. E importuar nga Suedia. Është.e përdorur por ne gjëndje shumë të mirë. çmimi 7...

3 muaj më parë


SUPER OKAZION, SHITET SALLONI I SAPO ARREDUAR

Shitet salloni i sapo arreduar, të gjitha të reja. I përbërë nga Minibarin me vendin për TV të madh, 2 tavolina mesi dhe Këndi i Kolltuqeve sëbashku m...

3 muaj më parë


1

Shiten karrige per lokal

Shiten 19 karrige per lokal me konstrukt alumini, mbeshtetese druri dhe ulese me ekopele karriget jane shume te forta Cmimi: 28 mije leke copa

3 muaj më parë


Krevat

Shitet kok krevati modern dhe shum cilsor. Eshte blere 450 mije lek dhe nuk esht perdor fare ky ne foto esht tj si ai origjinal thjesht e kom ven ket...

3 muaj më parë


6 pultrona lokali

Kam per shitje 6 pultrona lokali per ambjent te brenshem pothuajse te ri, ngjyre gri , shume te bukur dhe komode Cmimi 5000 leke te reja copa

3 muaj më parë


Shiten minibare

Shiten 2 minibare per tv te rinj I ziu 80 mije leke vishnja 50 mije leke

3 muaj më parë


2

Divan që bëhet krevat

Divan me hapje i cili kthehet në krevat tek 190*85 cm. Struktura dru. Është i përdorur. Super Gjëndje. Çmimi fillestar 350€. Oferte per vet...

3 muaj më parë


Kend Lekure

Super Kend 100% Lekure. Kategoria e pare e lekures. Kend ekspozitori per Show-Room . Permasat 280x190 cm Cmimi fillestar 140.000 lekë te reja....

3 muaj më parë


Dollap Garderobe IKEA

Dollap/ garderobe Suedez i markes Ikea. Hapje me shine. Kapaket jane strukture alumini dhe xham kristal i temperuar (safty system). Me aksesore, Nd...

3 muaj më parë


Shiten divane

Shiten 2 divane ne gjendje shume te mire dhe teper te rehatshem Cmimi: 180 mije leke

3 muaj më parë


Tavoline arre

Shitet tavoline ngrenie dru arre.

3 muaj më parë


Shiten kolltuqe per lokal

Shiten 6 sete kolltuqe per lokal ne gjendje shume te mire Cmimi: 160 mije leke seti , pupat jane cmim ne vete 9 mije leke copa

3 muaj më parë


Shiten karrige per lokal

Shiten karrige shume pak te perdorura me konstrukt hekuri Sasia: 40 karrige Cmimi: 30 mije leke copa

3 muaj më parë