MATRAPAZI.COM
Ne të mbarojmë punë

Kategoria: Makineri

Sonoff Wireless(Ndezje nga Telefoni)

Tregtoj Sonoff ky komponet sherben per te ndezur Dritat me Wireless direkt nga telefoni ose duke cfrytezuar( 3G/ 4G) e celularit shif foto.Mund te lid...

1 javë më parë


Kontaktor (Leshusa)

Kontaktora (Leshusa)te ngarkesave te ndryshme. Kontaktor 16A- 12 mij lek.(Te vjetra) Kontaktor 20A- 12 mij lek.(Te vjetra) Kontaktor 25A- 12 mij lek.(...

1 javë më parë


Shes tomorrice gruri

Shes tomorrice gruri ne gjendje pune me tgjitha pajimet cmim I arsyeshem.

4 javë më parë


Fluke 325 True Rms

Shitet Aparat professional Fluke 325 True Rms i Ri. Per te gjith ata profesionist qe kerkojn cilsi dhe vlera reale ne matje . Cmimi 160 euro. Derge...

1 muaj më parë


Mbrojtesa nga (Luhatjet e Tensionit dhe Rrufet)

Tregtojm Mbrojtesa nga tensjoni i ulet dhe i larte,kto komponenet montohen ne kuader zen vendin sa per dy automat , montimi eshte i thjeshte montohet...

1 muaj më parë


Automat per Nderrim linje

Tregtoj Automat per Nderrim linje 63A- Monofaz.

1 muaj më parë


Mates Energji Elektrike(Mono Faz/3Fazor)

Shesim Sahat Elektronik(Mates Energjie Elektrike)Mono Faz adhe 3 Fazor .Mund ta montoni ne kuader shum thjesht zen vend sa per 2 automat.Ky Mates sher...

1 muaj më parë


Salvavita 10A/16A/20A/25A/32A/40A

Tregtoj Salvavita te Amperazheve te ndryshme. Cmimi 15 mij.lek te vjetra copa. Cel 069 73 09 899

1 muaj më parë


Sonoff Wireless 4 kanale(Ndezje nga telefoni)

Tregtoj Sonoff Wi fi me 4 Kanale qe do te thote mund te komandoni deri ne 4 aparatura te ndryshme njekohesisht direkt nga Telefoni. Ngarkesa max 2200...

1 muaj më parë


Vegla pune

Shiten saldatriqe n 160 A 150 mije leke 180 A 170 mije leke 300 A 180 mije leke 350A 200 mije leke 500 A 230 mije leke matrapik trapan dhe gure i voge...

4 muaj më parë


Korrse bari Gjermane e Re

Shitet korrse bari e pa perdorur . Me disk dhe me fije . E sapo ardhur nga Gjermania . Me amballazh .

4 muaj më parë


Frigorifer

Frigorifer OBODIN ne gjendje shume te mire pune.

4 muaj më parë


shitet vinc per ngarkim shkarkim materiale/Mallra

shitet vinc levizes per ngarkim shkarkim materialesh/mallrash ne lartesi me kapacitet 300 kilogram * shume pak i perdorur bashke me kamalecat mbajtes...

4 muaj më parë


Qafore metalike te reja per kollona

Qafore metalike te reja per kollona, gjatesia 80 cm, bashke me kunjat fiksues , gjithsej 36 qafore komplete me cmim 18000 leke(te vjetra) /qafore Kon...

4 muaj më parë


MIKROVALE SAMSUNG MG23F301TAS

Samsung MG23F301TAS. Kapaciteti 23 litra Fuqia mikrovalë 800 W Power Grill 1100W Sistemi i Kontrollit Takt / Kontroll Dial? Qeramikë Brenda - Ves...

4 muaj më parë


Bosch BA51FN00 (HBA513BS00 + PKE645D17E)

Super furre inkaso Bosch + pianure qeramike me touch Made in Germany Prodhimi per BE. Garancia 2 vjet Cmimi i padiskutshem

4 muaj më parë


Mitsubishi MSZ/MUZ-HJ60VA 24btu

super condizioner... 24 btu invereter super mallll. Made in Tajlande super cmim....me i lire ne te gjithe shqiperine. garanzia 3 vjet

4 muaj më parë


Miele WDB 030 WCS Eco 7kg A+++ 1400 giro

Super lavatrice......me e mira nga te gjitha.... Vetem per njerezit qe kerkojne kualitet dhe cilesi...... MIELE vetem MIELE Ofroje edhe lavatrice 8...

4 muaj më parë


Furre inkaso italiane

furre inkaso.....ne gjendje shume te mire.....

4 muaj më parë


DAIKIN Siesta 9btu ATXN-25NB9

Programoni fillimin ose ndalimin e kondicionerit tuaj në kohën që dëshironi dhe shijoni ambient të përsosur. Krejtësisht i heshtur (deri në 21dBA)...

4 muaj më parë


MIDEA INVERTER 12 000 btu A++

OKAZIONNNN !!! MIDEA RF New MS12FU-12HRDN1-QRD0GW 12000 Btu Inverter A ++ / A ++ me jonizues Kondicioneri Midea RF MS12FU-12HRDN1 është një zgjedhj...

4 muaj më parë


Fujitsu AOYG30LAT4 Inverter Air conditioner 30.000

Fujitsu AOYG30LAT4 Inverter Air conditioner 30.000btu outdoor unit for multi. Super malll...me lire su kudo. Condizionatore Climatizzatore General F...

4 muaj më parë


Haier Tundra Green Wi-Fi Ready, R32 AS25TABHRA

Kondicionere Haier 09 btu A++ per nje siperfaqe deri 20 m katrore....... super condicionere,,,,,,,2018.modeli i ri R32 Super inverter. AS25TABHRA /...

4 muaj më parë


Shitet lavatrice mekanike

Shitet lavatrice 100% mekanike, te reja mall stok Cmimi: 120 mije leke

4 muaj më parë


Shitet friteze profesionale

Shitet friteze profesionale me gaz me dy gropa 5+5 litra ne gjendje shume te mire Cmimi: 290 mije leke

4 muaj më parë


Shitet sober per krepa

Shitet sobe per krepa me gaz me dy plitka Cmimi: 200 mije leke

4 muaj më parë


Hell pjekje pulash

Shitet hell me gaz dhe korent me kapacitet deri 50 pula Cmimi : 800 mije leke

4 muaj më parë


Shitet gjiro mishi

shitet gjiro mishi per fast food Cmimi: 220 mije leke

4 muaj më parë


Gjenerator fiat 300 kva dhe 400 kva

Shiten 2 Gjeneratore fiat italian 300 kva dhe 400 kva ne gjenje perfekte i gatshem per pune Viti i prodhimit 2002 Pranojm dhe ndrrim me makine

4 muaj më parë


Shiten makineri druri per arsye mbyllje

Per arsye mbyllje bisnesi shiten makinerit e nje punishte druri e komletuar makinerit shiten tek e tek ose te gjitha bashk si ti interesoin blersit ....

4 muaj më parë