U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Kategoria: Makina

Premium 3
Tirana

Makina me Qera duke filluar nga 14€

Makina me qera te llojeve dhe modeleve te ndryshme, nga makinat me ekonomike der tek ato te luksit. Marrëveshjet më të mira, Cmime konkuruese, Shërbi...

2 muaj më parë


Golf VI 1.6 nafte vitit 2012 Atomat

shitet golf 6 atomat 1.6 nafte vitit 2012 ne jgendje prefekte motorrike dhe xhenerike gjithashtu dhe estetike. goma 90% te reja cemimi 7100€ dhe munde...

1 ditë më parë


Renault Megane Scenic 2015, automat, 1.5 nafte, 9800 Euro

Shitet Renault Scenic X-Mod Limited, viti 2015 (e limituar),kambio automatike, 1.5 DCI, 5 porta, ngjyrë gri metalizato-shumë e bukur, kompjuter bordi,...

2 ditë më parë


Ford Focus C-Max 2011, automat, 2.0 Tdci, 8300 Euro

Shitet Ford C-Max, viti 2011, kambio automatike, 2.0 TDCI, 5 porta, ngjyrë bojëqielli perlë-shumë e bukur, kompjuter bordi, kasetofon origjinal radio/...

2 ditë më parë


Golf 6, viti 2011, automat, 2.0 TDI, 8800 Euro

Shitet Golf 6, viti 2011, kambio automatike+ndërrim marshi në timon, 2.0 TDI, 5 porta, ngjyrë gri metalizato-shumë i bukur, kompjuter bordi, klima, ka...

2 ditë më parë


Shitet Ford C Max

Shitet Ford C Max e vitit 2010 ! Makina sapo ka ardhur dhe eshte targuar ! Per cdo informacion rreth mjetit na lontaktoni ne tel 069 294 21 29

2 ditë më parë


Shitet ford fiesta 1.4 nafte

Shitet ford fiesta 1.4 nafte shum ekonomike , viti 2006 .Makina e sapo ardhur nga itali ne gjendje te mir xhenerike dhe motorrike ,...Cmimi 2700 euro...

2 ditë më parë


Opel Astra 1.8 Kambio Automatike - 4500 Euro

Makina eshte e ardhur nga Zvicra me Dogane te Paguar. Ne gjendje shume te mire Motorrike dhe Xhenerike. Tapiceri dhe Karroceri shume e mirembajtur....

2 ditë më parë


Mercedes Benz ML 350 BlueEfficiency

Mercedes Benz ML 350 BlueEfficiency. Full options. Model europian. Air matic.

2 ditë më parë


AUDI A3 SLINE 2.0 TDI Quattro, Berlina

—Audi A3 Sline 2.0 TDI quattro sport paket fabrike 184hp viti 2016.— —SUPER FULL— — Kambio automat Stronic— —Sedije Sline gjysem kamosh— —Sensor p...

2 ditë më parë


Wv Touran 1.9 💥💥 7 vende 💥

🏁🏁🏁Shitet🏁🏁🏁 🔶🔶🔶Wv touran 🔶VITI 2007 7vende 🔶1.9TDI (Nafte) 🔶EURO 4 🔶176564km 🔶Radio cd 🔶SEDILE Sport 🔶PASQYRA ME PALOSJE 🔶PILOT AUTOMATIK xenon 🔶KL...

2 ditë më parë


Mercedes Evo full

🇦🇱SHITET🇦🇱 🚗 Mercedes-Benz e320 4matik 📌& Designo EDITION 📌VITI 2008 📌2998cc pa taks lluksi 🛑sensor parkimi 📌195675km 📌KAMBIO AUTOMATIKE 📌NAVIGATOR...

2 ditë më parë


💥💥 Audi A3 💥💥

🏁🏁🏁Shitet🏁🏁🏁 🔶🔶🔶Audi a3 s-line 🔶VITI 2009 🔶2.0 TDI (Nafte) 🔶EURO 5 🔶168546km(Te certifikuara me Liber Sherbimi perkates) 🔶KAMBIO AUTOMATIKE + MARSHE...

2 ditë më parë


GOLF 5 MOTORR 1,9 TDI AUTOMAT 7G FULL OPSION

Pershendetje , shes makinen time te sa po ardhur nga Gjermania , me dogane te paguar , gati per tu targuar , Makina esht e modelit Golf 5 motorr 1,9 T...

2 ditë më parë


Shitet Opel Meriva

Letra te sapo paguara Makina sapo ka ardhur nga gjermaia nuk ka nevoj per as edhe nje lloj sherbimi opel meriva 1.6 Benxin /Gaz Viti 2004

2 ditë më parë


A3 Nafte SLine 2.0. Viti 2013

Audi A3 S Line viti 2013 nafte 2.0 tdi perfekte. 150880 km. Sallon lekure bezh shume e paster. Tambure dhe ferrotat te vena te reja. Tavan panoramik....

2 ditë më parë


Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.