U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Kategoria: Kompjutera

Microsoft Surface Pro 3

Se prodava Nov tablet Microsoft Surface Pro 3. Neotpakuvan vo kutija. 076 200 669

3 ditë më parë


Procesor RAM i graficka

Procesor Intel Pentium G2020 LGA1155, 2.90 GHz 3M Cache so kuler - Cena 1600 den. Procesor Intel Celeron G530 LGA1155, 2.40 GHz 2M Cache so kuler -...

3 ditë më parë


Hp compaq 8100 minitower

Prodhuesi: Hewlett-Packard(HP) Modeli: Compaq Ram 4gb Hdd 250gb Procesor i5 650 Super performanc

3 ditë më parë


Super Laptop Dell Precision M4500

***OKAZION*** Shitet Laptop Super Performant Dell Precision M4500 Workstation. I Perdorur, Ne Gjendje Shume te Mire. ***SPECIFIKAT*** -Core i...

1 javë më parë


fujitsu

dual core ram 3 gb hdd 400 gb

2 javë më parë


laptop compaq 615

procesor x2 dual core 2.20 ghz ram 3 gb hdd 320 gb bateri 30 min

2 javë më parë


laptop lenovo

shitet laptop lenovo procesor intel core 2 duo 2.00 Ghz ram 3 gb hdd 80 Gb bateri 1 ore

2 javë më parë


Konig 4-Port Usb

Konig 4-port Usb Porosia vjen ne cdo qytet brenda 24 oreve, me posten Adex

2 javë më parë


Professional Diagnostic scanner Launch X-431 GDS

Shitet : Launch X 431 GDS diagnostifikim profesional i te gjitha autoveturave prodhuar ne Gjermani i certifikuar nga prodhuesi i launchit ne Gjermani....

2 javë më parë


Kompjuter per servis Bosch KTS 540 Esi tronic

Shitet kompjuter laptop Lenovo Thinkpad T420s 237 ssd, i instaluar me programin Bosch KTS 540 Esi tronic 2.0 wireless bashke me multipleksin Dignostif...

2 javë më parë


MacBookPRO 2018 TouchBar/ Core i7/ 16RAM/ 1TB SSD

MacBook PRO 2018 TouchBar + Fingerprint (four Thunderbolt 3 Ports) Ekrani: 13inch True-Tone Display 2560x1600 (226ppi) CPU: Intel Core i7-8559U...

2 javë më parë


Step Motor 5v

Step Motor 5v

2 javë më parë


!!! OKAZION !!! GPU iGame GTX1060 3GB

E RE 100% funksional shume e fuqishme ,luan cdo lloj loje ne parametra very high pa problem nje te tille perdor dhe vete 240mij lek te vjetra i...

2 javë më parë


GPU EVGA GTX1060 OKAZIONNNN

Karta eshte e blere ne amerike 100% funksionale e perdorur shum pak vetem per gaming modeli qe eshte ne foto 210mij lek i diskutueshem whatsa...

2 javë më parë


Kart grafike Amd

Shitet kart grafike amd r7 250 2gb overclock Ne gjendje shum te mire. Hap lojra si Pubg, Gta V, Call of duty dhe te tjera. Cmimi 70 mije lek.

2 javë më parë