U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Kategoria: Garzoniere

Garzoniere per 3 persona Ksamil

Garzoniere per 3 persona me te gjitha kushtet sic I shini ne foto Klima Wi_Fi parking largesia 5 min me kembe ndodhemi ne rugen Isa Boletini per me sh...

1 muaj më parë


DHOMA PLAZHI ME QERA GARSONIERE VLORE DHOM HOTELI

NE VLORE BUZ DETIT KEMI GARZONIERE ME QERA TE MOBILUARA DHE ME GUZHIN,GARSONIERET JAN PER DY TRE DHE KATER VETA,DHOMAT TONA JAN KOMODE KOMFORT NUK MUN...

1 muaj më parë


Shitet Garzoniere ne Pogradec

Shitet Garzoniere ideale per pushime. 35 m2 me kushte shume te mira Ndodhet ne qender tek qytetit ne pallat te ri me Anshesor, tek gjykata afer bash...

1 muaj më parë


Garsonjere e mobiluar

Jepet me qera garsonjere e mobiluar per 4 persona,adresa rruga Todi Shkurti,150 m mbi kompleksin Grand prane qytetit studenti.

1 muaj më parë