U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Kategoria: Elektronika

Samsung Galaxy S9 Plus

Crn Samsung S9 Plus raboti na site mrezi so garancija do 06-2020 god. Komplet e so kutija i slusalki AKG. Telefonot e vo super sostojba i e cuvan seko...

11 orë më parë


Samsung Galaxy note 9

Prodavam Samsung Galaxy Note 9, za evropski pazar mnogu dobro socuvan, zaedno so ekstra 3 maski Cena 420 eur, bez zameni

11 orë më parë


Kompjuter po odlicna cena

kompjuter vo odlicna sostojba so OS win10, ram 4,5G so SSD disk od 250G i HDD od 150 G.

12 orë më parë


Sony Playstation 3 me qip 17 lojra me 2 gjystik

shes Sony Playstation 3 ne gjendje shum te mir modeli Slim me qip dhe lojra, PS3 vjen me te gjitha kabllot si: HDMI, kabllo e rrymes, kabllo per gjyst...

12 orë më parë


hp Kompjutera komplet per call center

Shes kopjutera hp komplet per call centere hp intel core 2 dua 2.66 ram 2GB hdd 160 GB kompjuera kallcenter *pllak *cpu *ram *power sup...

12 orë më parë


HUAWEI Y6 (2019) 32GB Blu Europian si i ri 10/10

Shes HUAWEI Y6 (2019) 32GB/2GB ram, Blu, model Europian i perdorur ne gjendje shum te mire pothuajse i ri me super kamera dhe parametra. Fotot jane re...

12 orë më parë


PLAYSTATION 3 MULTIMAN me 2 gjustik

Me lojra si pes 2019 fifa 2019 gta 5 etj per me shume na shenoni edhe ne wiber

12 orë më parë


THINKPAD T440 , RAM 8 GB,SSD 256 GB , I5 G4 229eu

🏆🏆SUPER SUPER LAPTOP THINKPAD🏆🏆🏆 🥇🥇SUPER SUPER KONFIGURIM 🥇🥇 🎖️🎖️SUPER SUPER CMIM🎖️🎖️ 🔥 🔥 💣💣💣LENOVO THINKPAD T440 , RAM 8 GB , SSD 256 GB , I5 GE...

12 orë më parë


APPLE IPHONE XS WHITE 64GB NEW CE NGA

Shes iphone xs 64gb full unlock i ardhun nga zvicrra ce full unlock me gjitha kartelat info tel 045840818

12 orë më parë


KOMPJUTERA ME CMIME SHUMICE

"GERMAN COMPUER" OFRON CMIMET ME TE LIRA NE TREG 🤣 MUNDESI PAGESE ME KESTE! 🤣 🚛🚛 BEJME TRANSPORT NE GJITHE SHQIPERINE🚛🚛 LAPTOP QE FILLOJNE NG...

12 orë më parë


Dell Precision M6800 / 32 RAM 256 SSD VETEM 770EU

🏆🏆🏆SUPER LAPTOP Mobile Workstation🏆🏆🏆 🥇🥇🥇SUPER SUPER KONFIGURIM🥇🥇🥇 🎖️🎖️🎖️SUPER SUPER CMIM🎖️🎖️🎖️ 🔥 🔥 💣💣💣Dell Precision M6800 / 32GB / 256GB / 500...

12 orë më parë


Shitet kompjuteri dhe pajisjet tjera per zyre!

Shitet PC Dell i3 -2100 CPU @3.10 GHz SSD 120 GB RAM 4GB Monitori LG - 17inch widescreen vlera 85 euro euro(pc bashke me monitor) kontakti vibe...

12 orë më parë


Apple iMac 21.5-inch 2.9GHz Quad-core i5 689 eu

🎇🎉🎈 SUPER SUPER OKAZION PER IMAC 🎇🎉🎈 🎁🎀🎄 SUPER SUPER FURNIZIM ME IMAC 🎁🎀🎄 🎅🎅🎅 SUPER SUPER CILESI 🎅🎅🎅 💵CMIMI OFERTE nga 1000 Euro BEHET 689 Euro 💵...

12 orë më parë


Iphone 7Plus 32GB I Z dhe 128gb i Full Unlock

Iphone 7Plusin 32Giga me 270€ Iphone 7 plus 128Gb me 395€ Numri kontaktus 045840818

12 orë më parë


iPhone 6 16GB Gold Europian CE gjendje e shkelqyer

Shes iPhone 6 16GB gold model Europian CE i perdorur me gjendje shum te mire pa demtime me bateri te re te saponderruar origjinale ne kapacitetin 100%...

13 orë më parë


180 mm f3.5 macro Canon

Shitet lensi Tamron 180 mm f3.5 macro , ne gjendje te rregullt , per ma shum info +38344462872

13 orë më parë


SAMSUNG GALAXY S9 64GB Europian Gjendje perfekte

Shes SAMSUNG GALAXY S9 64GB i zi, model Europian SM-G960F modeli me i mire i perdorur ne gjendje shum te mire me android te fundit 9.0, i pahapur tekn...

13 orë më parë


SAMSUNG S 8 64 GB

SHITET SAMSUNG S 8 64 GB NE GJENDJE TE SHKELQYER PUNE I ARDHUR NGA JASHT PUNON 100% ME GARACION NE PERJASHTIM GJAMIN E KRISUR SHUME PAK PERPARA SIQ SH...

13 orë më parë


HUAWEI P 20 PROO URGJENTISHT

Shes p 20 pro ne gjendje te shkelqyer i perdorur Kamera 40 mPXL DUAL SIM PER MA SHUME INFO TEL 128 MEMORY 6 GB RAM NDRRIM NUK BOJ QMIMI VLEN VET...

13 orë më parë


Razer Deathadder Maus

Shes mausa razer deathadder te gjelbert 6400dpi dhe te kaltert 3500dpi. Shume pak te perdorur.

13 orë më parë


X box 360 kako nov

Продавам X box 360 подарок од Австралија со два џојстици и 12 игри како нов Call of duty modern warfare 2 Call of duty modern warfare 3 Need for sp...

1 ditë më parë


Macbook Pro 13" 2017 touch bar

Лаптопот е во перфектна состојба (без никаква гребнатинка или било какво друго оштетување).

1 ditë më parë


Laptop ASUS ROG G751JT

Се продава ASUS ROG G751JT лаптоп. Модел: G751JT-T7254D Процесор: Intel® Core™ i7-4720HQ 2.6GHz Processor (6M Cache, до 3.60 GHz) Меморија: 16GB...

1 ditë më parë


SAMSUNG GALAXY S10 NOTE 10 NOVI NAJNISKI CENI

Novi Mobilni Telefoni Samsung Galaxy i Huawei Site telefoni se Glanc Novi Od Telekom So GARANCIJA I CELOSNA FABRICKA OPREMA. 24 MESECI GARANCIJA...

1 ditë më parë


IPHONE SE KORISTEN

koristen e negde mesec dva, bez kutija stakloto ima izgrebanica, ima 128 gb

1 ditë më parë


THINKPAD T440 OKAZION

🏆🏆SUPER SUPER LAPTOP THINKPAD🏆🏆🏆 🥇🥇SUPER SUPER KONFIGURIM 🥇🥇 🎖️🎖️SUPER SUPER CMIM 💵195EURO 💵🎖️🎖️ 🔥 🔥 💣💣💣LENOVO THINKPAD T440 , RAM 8 GB , HDD 500...

1 ditë më parë


SAMSUNG A50 & A70 SUPER OKAZION 235 EURO- 300 EUR

SAMSUNG A50 & A70 SUPER OKAZION 235 EURO- 300 EUR A50 - 6/64GB - 235 EURO COVER XHAM DHURATE! A50 - 6/128GB - 300 EURO COVER XHAM DHURATE!...

1 ditë më parë


XIAOMI MI BAND 3 - 4 (NEW BOX) 4000 & 5500 LEK

Per me shume klikoni linkun e meposhtem! https://www.mi.com/global/mi-smart-band-4/Ky produkt ka 2 muaj Garanci! "R&R" Computer Service Rr Islam...

1 ditë më parë


Tel super - OnePlus 5t metal

Shes telefonin personal Oneplus 5t. Blere direkt nga kompania, eshte me i mire i gjithe serise, me performancen me te larte prodhuar ndonje here, me t...

1 ditë më parë


Shitet PS2

Shes nje PS2 me chip ne gjendje perfekte.PS2 shoqerohet dhe me aksesoret e meposhtem: 4 leva 3 memory card mbi 50 lojra ne gjendje funksionale te g...

1 ditë më parë


Gaming laptop nVidia Gtx 1060

Shes laptop lojrash asus fx502vm ne gjendje te mire me parametra shume te mira cpu i5 6th gen quad core 16 gb ram 500gb hdd karte grafike nvidia gtx 1...

1 ditë më parë


Shitet LG G6 me kuti gjendje 10/10

Shitet LG G6 akull gjendje 10/10 me kuti dhe të gjitha aksesorët. Telefoni është origjinal prodhim i vitit 2017 me parametra shume te mira dhe super...

1 ditë më parë


shes samsung s7 edge 32 gb

shes samsung s7 edge 32 gb telefoni nuk punon me nr shqiptar, tel eshte pothuajse i ri fare.

1 ditë më parë


OKAZION-Shitet Televizor Finlux Plasma HD 32"

Ne gjendje shume te mire pune,ka nevoje per pult te ri.Tv eshte 32" HD 1080p ,blere ne Greqi. Cmimi 90 mije leke i diskutueshem.

1 ditë më parë


DELL E6430,RAM 8 GB,PROC I5 GEN3,SSD 128 GB 165 EU

🏆🏆SUPER OKAZION VETEM 3 DITE🏆🏆🏆 🥇🥇SUPER SUPER KONFIGURIM 🥇🥇 🎖️🎖️SUPER SUPER CMIM 🎖️🎖️ 🇩🇪🇩🇪🇩🇪DELL LATITUDE E6430 , RAM 8 GB , PROC I5 GEN3 , SSD 1...

1 ditë më parë


PRINTER AIO RICOH 3610SF E RE NE KUTI 299 EU

🏆🏆 SUPER OFERTA PRINTER PRO I RI🏆🏆 🥇🥇SUPER SUPER CILESI🥇🥇 🎖️🎖️SUPER SUPER CMIME🎖️🎖️ ❗MERRE ME KESTE VETEM ME KARTE ID❗ ❗ 🚛BEJME TRANSPORT NE GJITH...

1 ditë më parë


Okazion Laptop HP

Laptop HP AMD A4 Ram 4 GB Hard disk 500 gb Karikues I mungon bateria

1 ditë më parë


Fotoaparati Canon 1100d dhe xhiron Hd

Shitet Fotoaparati Canon 1100 D me objektiv 18-55mm dhe xhiron HD. Posedon kartelën SD 16Gb, me bateri dhe adapter. Aparati eshte ne gjendje fenomenal...

1 ditë më parë


Asus Republic of Gamers G750JX - OKAZION

Laptopi ne gjendje perfekte, i blere ne amerike, perdorur shume pak, disponon kutine origjinale. - Ekrani Full HD 17.3 Inch - 16 Gb Ram - 1 TB me...

1 ditë më parë


Kompjuter i kompletuar

Okazionnn kompjuter i kompletuar 90 mije leke t vjetra. Amd X2 3.0 GHZ RAM 4 GB Memorie 320 GB DVD Ekran Philips 19 inch widescreen Tastiere, ma...

1 ditë më parë


TV Led 40 inch full HD 👌

shes TV Vivax 40 inch 1.02-meter diagonalja full HD i perdorun ne gjendje krejtsisht te rregullt specifikat: - Full HD 1920x1080 contrast 3000:1 x...

1 ditë më parë


SHITET IPAD AIR 1 - 16GB

Shitet Ipad Air 1 - 16GB Memorje ne gjendje shume te mire, me shenja te lehta perdorimi. Kamerat me cilesi spektakolare me 4K video resolution. Sho...

1 ditë më parë


XIAOMI Mi A2 64GB/4GB Ram i zi si i ri Europian

Shes XIAOMI Mi A2 64GB/4GB Ram i zi model Europian CE modeli me i mire, pak i perdorur ne gjendje te shkelqyer 10/10, super telefon me parametra dhe k...

1 ditë më parë


IPHONE X 64 GB

SHES IPHONE X 64 GB FULL UNLOCK MODEL EVROPIAN ORGJINAL I ARDHUR ZVICRRA NE GJENDJE SHUM TE MIR QMIMI PER CASH 045 525 571

1 ditë më parë


iPhone X 64GB USED(10/10)

Memory 64GB Ram 3GB Camera 12MB Electronic Box Albania Adresa:Rr,Hoxha Tahsin,Xhamlliku,Perballe Alpha Bank,Tirane Nr Tel: 0694444403 Mundesi Fi...

1 ditë më parë


iPhone X Black 256GB 100% Origjinal Apple Store

Shitèt iPhone X Black 256GB 100% Origjinal Apple Store nè kuti me tè gjitha paisjet e veta Origjinal nè gjendje perfekte pa asnje grith i bler nè Appl...

1 ditë më parë


Laptop Lenovo Z710 i7

Shitet laptopi Lenovo Z710 i7. Specifikat e laptopit jane keto: i7, 1T Hdd, nvdia grafika 2G dedicated, madhesia e ekranit eshte 17.3" Full Hd, 8gb...

1 ditë më parë


Switch CNET CSH-2400 24 PORT 10/100 Mbps

Shiten dy switcha 24 port, ne gjendje te rregullt. Switchat jane 10/100 Mbps.

1 ditë më parë


Sony A7 24MP Full Frame pod garancija

Скоро нов, купен од PixPlus во Ноември 2017. Користен само за фотографирање. Со него следува Battery Grip Meike со 2 Hannel батерии во вредност од...

4 ditë më parë


HUAWEI P SMART Z NOV 24MES.GARANCIJA MOBIL SHOP

MOBILE PHONE SUPERSTORE ! ! ! ! ! ! ! Nju delhiska br 2 lok 16 076 660 001 mobil.shop@hotmail.com

4 ditë më parë


FALAS TRING DIGITALB S.SPORT 2gb/16g +1000kanale

Tv Box iptv 2gb ram 16gb memory OS 9.0 tring digitalb s sport sky sport etj te gjitha falas me aplikacione (on/off) punon vetem me internet +6mbs cmim...

4 ditë më parë


BARCODE SCANNER SYMBOL MOTOROLA

SYMBOL MOTOROL................................................... *LEXUES I BARKODAV.............…............................... *VIBER +37745888140....

4 ditë më parë


Printer HP flete A3 A4+boje me ngjyra rezerve

Printer hp deskjet 1280+boje ne gjendje shume te mire funksionale i perdorur ne zyre +boje me ngjyra rezerve blere 7000leke https://www.ebay.com/itm...

4 ditë më parë


Note 9, gjendje perfekte 128gb blu OKAZION

Shitet Samsung Galaxy Note 9, ngjyre blu ne gjendje te shkelyqer shoqeroget me kufjet karikuesin dhe kutine origjinale me imei shume pak i perdorur....

4 ditë më parë


Microsoft Surface 4 PRO, 2 ne 1 - Laptop & Tablet.

OKAZION! - Microsoft Surface 4 PRO, 2 ne 1 - Laptop & Tablet. CPU: Intel I5 6300U , SSD m.2 256 GB, RAM: 8GB, Tastiere, Ekran Super i paster 12.3” me...

4 ditë më parë


Modul Digitalbi Satelitor-Tokesor + Karta Smart

Shes: Modul Origjinal te Digitalbit bashke me karten smart. I perdorur, punon 100% ne rregull, eshte ne pune per momentin. Lidhet me karten e Digita...

4 ditë më parë


Motorr Saci Stab HH-100 Origjinal Italian

Shitet Motorr Saci: Stab HH-100 Origjinal Italian. Marka numur nje ne bote. Hekur 100%, jo me pjese plastike. I perdorur por ne gjendje shume te mir...

4 ditë më parë


Computer for Auto-Service, Autodata+ TecDoc

Acer Aspire 9810 20.1 'Ekran me rezolucion të lartë të lartë Acer Aspire 9810 20.1' Super high resolution Acer Aspire 9810 20.1' HDD capacity 500 G...

4 ditë më parë


PS3 SLIM ME CIP DHE PA CIP 8 LOJRA OKAZION

SHES PS3 SLIM ME CIP KEMI DHE PA CIP SASI E LIMITUAR. me 8 lojra te instaluara brenda.me nje leve.dhe fishat perkatese.gjendje perfekte.cmimi 150 mije...

4 ditë më parë


Shitet Xiaomi Redmi Note 5 NEW BOX

Memory 32GB Ram 3GB Camera 13MP Electronic Box Albania Adresa:Rr,Hoxha Tahsin,Xhamlliku,Perballe Alpha Bank,Tirane Nr Tel: 0694444403 Mundesi Fi...

4 ditë më parë


SHITEN PS4 TE PERDORUR NE GJENDJE SHUME TE MIRE

SHITEN PS4 TE PERDORUR NE GJENDJE SHUME TE MIRE ME CMIME NGA 25000 - 32900 lek.

4 ditë më parë


Samsung Galaxy S10

Galaxy S10 128GB Cmimi 59.900 leke Dergesa falas ne te gjithe Shqiperine 🔥Mundesi blerje me keste🔥 Shoqerohen me: 💥Karikues (origjinal) 💥Kufje...

4 ditë më parë


Lloptopa nga Gjermania i5 te gjith jan te Riiiiii

Shiten lloptopat nga Gjermania Jane te rii + 1 vit garancion... Me keto performanca... 12'5 inch 14 inch 15'6 inch Lenovo x230 4gb ram 128gb S...

4 ditë më parë


Shes Galaxy S3 në gjendje perfekte.Telefoni ësht i mir edhe i rujtun...

Shes Galaxy S3 në gjendje perfekte.Telefoni ësht i mir edhe i rujtun...

4 ditë më parë


1 desktop dhe 1 workstation se bashku me monitor

2 kompjutere, 1 monitor ASUS LS246H 24" FHD, + (6GB RAM, Logitech webcam HD720p falas), per vetem 700 euro! 1 Desktop: RAM= 24GB, SSD= 120GB, CPU=...

4 ditë më parë


Tastatura Razer BlackWidow Chroma Tournament

Tastatura Gejmerska - Razer BlackWidow Chroma Tournament Edition Gaming Keyboard. Malku Koristena, kupena od Anhoch, so garancija. Se na nea funkcioni...

4 ditë më parë


Laptop Lenovo Z710 i7

Shitet laptopi Lenovo Z710 i7. Specifikat e laptopit jane keto: i7, 1T Hdd, nvdia grafika 2G dedicated, madhesia e ekranit eshte 17.3" Full Hd, 8gb...

4 ditë më parë


Shiten 2 ekrane 19.5 inch EIZO Pro per PC

Ekranet jane ne gjendje shume te mire. Te favorshem per syte. Te ndare jane 6000 lek sejcili dhe 12000 sebashku. Takimet pas ores 18.00.

4 ditë më parë


Laptop Fujitsu Lifebook AH532/G21

Shitet Laptop ne gjendje super te mire. Procesori: i5-3210M GPU: GT 620M Ram: 8 GB HDD: 512 GB Green IT Technology (Konsum i ulet i baterise)...

4 ditë më parë


PS3 ME CHIP 30 LOJRA 2 LEVA

ps3 me te gjitha fishat perkates 30 lojra 2 leva

4 ditë më parë


iPhone 6S 32GB space gray Pothuajse i ri 10/10

Shes iPhone 6S 32GB space gray i perdorur ne gjendje shum te mire pothuajse i ri 10/10. bateria ne kapacitetin 92%, me iOS te fundit 13.1.3.Fotot jane...

4 ditë më parë


Iphone XS Max 512GB

Shitet Iphone XS Max 512GB ne super gjendje i blere ne kuti nga une personalisht nuk ka asnje shenje ose problem eshte mbajtur ne kasen e vete. E she...

4 ditë më parë


iPhoneXR Black 64GB CE Swiss i ri10 Muj Garanc

Shitèt New iPhone XR Black 64GB CE 100% Origjinal Swiss i ri i papèrdorur nè kuti me tè gjitha paisjet e veta Origjinal me 10 Muaj Garancion i ardhur...

5 ditë më parë


SAMSUNG GALAXY A70 128gb 2 vjet garancion

Samsung galaxy 128gb /6gb ram i zi SM-A705F/DS 3 kamera mrapa 32megapixel Kamera perpara 32megapixel 6.7inch super amoled display Dual sim Bater...

5 ditë më parë


Shtepizen gaming

Shes shtepizen Gaming Super perfomanca I7 7700 CPU Garancion 5 vite Asus rock Prime motherboard. Garancion 3 vite Kartela grafike GTX 1060 Hard...

5 ditë më parë


I7 2600 gtx 745

Shitet pc per lojra performancat shihen ne foto

5 ditë më parë


Huawei Mate 20 Pro

Koristen 10 meseci Telefonot e so full pakuvanje,bez grebanici ili bilo kakvi ostetuvanja, bukvalno kako nov

5 ditë më parë


Iphone 6

Се продава iphone 6, 16 gb, 4 години стар.

5 ditë më parë


APPLE WATCH ME SUPER CMIME - NEWW

APPLE WATCH SERIA 3 38mm - 28.000 Leke APPLE WATCH SERIA 3 42mm -32.000 Leke APPLE WATCH SERIA 4 40mm -42.000 Leke APPLE WATCH SERIA 4 44mm -44.000...

5 ditë më parë


SUPER OFERTE!! IPAD PRO 12.9 INCH 512 GB "PHONECT"

🍏IPAD PRO 12.9 INCH ‼GJENDJA 10/10 ‼MEMORIA: 512 GB ‼RAM: 4 GB ‼GARANCI: 3 MUAJ ADRESA:RR.ASIM VOKSHI PERBALLE KOMPLEKSIT PANORAMA TEK SHKOLLA HA...

5 ditë më parë


OFERTEEE!!SAMSUNG A50 128GB I RI NE KUTI "PHONECT"

OFERTE E LIMITUAR SAMSUNG A50 I RI NE KUTI MODELI:EUROPIAN MEMORIA:128 GB RAM:4 GB GARANCI:12 MUAJ ADRESA:RR.ASIM VOKSHI PERBALLE KOMPLEKSIT PAN...

5 ditë më parë


Samsung note 10

Shitet samsung note 10 si i ri. Shum pak i perdorur sepse kalova direkt ne note 10 plus. Gjendja 10/10 eshte akoma me qesen e fabrikes. Ngjyra e zeze...

5 ditë më parë


Shes laptopin super gjendje

lenovo thinkpad t430 SSD: 128 GB RAM: 8 GB CPU: i5 gen 3 DISPLAY 14.1”

5 ditë më parë


Shitet Samsung A50

Memory 128GB Ram 4GB Camera 25Mp

6 ditë më parë


SAMSUNG R540 I5 4GB RAM HDD 500

SAMSUNG R540 USED GJENDJA 9/10 CPU INTEL i5 M480 @2.67GHz RAM 4.00 GB HDD 500 GB ATI RADEON HD 5000 SERIES WINDOWS 7 64BIT

6 ditë më parë


S6 Edge

Shes Samsung S6 Edge 3 GB Ram 64 GB Memorje 5.1 Inch Super Amoled Android 7.0 Octacore 2.1 Ghz Exynos 7420 Octa (14 nm) Camera 16 MP, f/1.9, 28m...

6 ditë më parë


Iphone 11 Pro 64Gb Gold i ri (Bej Ndrrim)

Iphone 11 Pro 64Gb Gold ngjendje shum te mire, bej ndrrim vetem me iphone, Viber +38344995059

6 ditë më parë


SONY EXPERIA 1 BLC& PURPL (NEW BOX) SUPER OKAZION

SONY EXPERIA 1 (NEW BOX) NGJYRA BLACK 500 EURO NGJYRA PURPLE 450 EURO MEM 6GB/64GB MEMORIA UP 1T SD CARD Per me shume klikoni ne linkun e me...

6 ditë më parë


iphone 6 s Roze

gjendje perfekte 16 gb i rujtun ndrim nuk boj ardhur nga zh Roze 100% orgjinal

6 ditë më parë


iphone 6 s Roze

gjendje perfekte 16 gb i rujtun ndrim nuk boj ardhur nga zh Roze 100% orgjinal

6 ditë më parë


SONY BRAVIA KLV-32BX350

SONY BRAVIA KLV-32BX350 32 INCH TV është pak i përdorur dhe shitet me një çmim të arsyeshëm të tregut: Është në gjendje perfekte dhe punon, deri më t...

6 ditë më parë


Shitet telefoni Samsung A6+

Shitet Samsung A6+, ngjyr e zez, ka 32GB, eshte komplet ne gjendje te rregullt , 044780555(viber) 180€ Verejtje, telefoni eshte ble ne Mobishop, nuk...

6 ditë më parë


iPhone 11

Shitet iPhone 11 Pro Max

6 ditë më parë


Shitet telefoni Samsung A6+

Shitet Samsung A6+, ngjyr e zez, ka 32GB, eshte komplet ne gjendje te rregullt , 044780555(viber) 180€ Verejtje, telefoni eshte ble ne Mobishop, nuk...

1 javë më parë


Acer i7-6th/ 17.3" /256 GB SSD/ 8 Ram/ NEW!!!

Acer Aspire Me garancion Ekrani 17.3" LED HD + me Webcam Intel Core i7-6500 UP TO 3.10GHz ram Memory. 8.0 GB HDD 256 GB SSD Intel HD Gr...

1 javë më parë


IPHONE XS MAX 256GB I ZI SIKUR I RI GANC PERFEKT

IPHONE XS MAX 256GB I ZI FULL UNLOCK NE GJENDJE PERFEKTE PA ASNJE VREJTJE SIKUR I RI GANC

1 javë më parë


Televizor LG 42 inch me Hard Disk

V LG 42 inch, Model: 42LC2RR - ZL Eshte i perdorur shume pak, Ka disk per ruajtjen e emisioneve, filmave, etj.

1 javë më parë


Shitet tv vivax 32" si i ri

Gjendje perfecte...shum i rujten..me digitron... +38349351992 viber ose whats app Qmimi diskutushem

1 javë më parë


SAMSUNG NOTE 10 + SUPER OKAZION (NEW BOX) R&R

SAMSUNG NOTE 10 + SM-N975U MEM 12GB/256GB MEMORIA COVER DHURATE https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_note10+-9732.php Ky produkt ka 12 Mu...

1 javë më parë


MacBook Pro 2017 13’’ OKAZION

Ne gjendje perfekte. 256gb ssd, 123 cikle baterie. Blere 1600eu para nje viti. Shoqerohet me karikues origjinal. Cmimi i padiskutueshem. WhatsApp

1 javë më parë


Nderrohet Xiaomi Mi A3 (2019)

Parametra super System Android Stock One , ekrani Amoled si i samsungut me Face Id dhe Fingerprint ne Ekran preferohet nderrimi me Iphone 6s plus. Ose...

1 javë më parë


iPhone XR i bllokuar me iCloud

💻 IPremium MobileShop 💻 📱 - iPhone XR White ✅ - Gjendje 10/10 🔒 - Bllokuar me iCloud 💶 - Cmimi 25.000leke 🚚 - Transport kudo 📞 - +355699926879

1 javë më parë


iPhone XS 64gb 65.000

💻 IPremium MobileShop 💻 📱 - iPhone XS White 64gb ✅ - Gjendje 10/10 ❌ - Nuk i punon Face ID 🎁 - Dhurate (Karikues / Kase / Xham Mbrojtes 9D) 📄 - G...

1 javë më parë


Shitet/nderohet xiaomi k20pro

Shitet ose nderohet xiaomi k20pr0 si i ri Gjendja si i ri Me shenje gishti ne ekran Supee i paster dhe i shpejt Me supee kamera 8/128 Me kutine...

1 javë më parë


Apple Watch Series 4 44mm

💻 IPremium MobileShop 💻 📱 - Apple Watch Series 4 44mm ❌ - Nuk i Punon Crown (rrotulluesja) ✅ - Gjendje 10/10 🎁 - Dhurate aksesoret 📄 - Garanci 1m...

1 javë më parë


ekran samsung 24

ekrane te rregullt per samusng 24 led

1 javë më parë


Shitet iPhone 8 plus 64gb Rose Gold 10/10.

Shitet iPhone 8 Plus 64gb, ne gjendje 10/10, asnje gervishtje. Telefoni eshte mbajtur gjithmon me kllef edhe xham mbrojtes. Aksesoret : karikues + kuf...

1 javë më parë


iPhone 6 Plus

iPhone 6 Plus

1 javë më parë


URGJENT!! Shitet Iphone 6S 32 GB

Tele ne gjendje te mire kush interesohet jam ne Kissamos, Crete. Kontakt +355675668674 whats app

1 javë më parë


Playstation 4 500gb slim

Se prodava ps4 500 gb koristen 2 meseci uste pod garancija so 2 dzojstika , 6 igri od koi : nba 2k20,ratchet and clank, uncharted 4 , the last of us,...

1 javë më parë


Iphone 7 Plus

UNITELmobilestore : 072 745 745 iPhone 7 Plus • GRATIS Xham mbrojtes dhe fotroll • • GRATIS Staklena folia i fotrolla • • Gjendemi ne rrugen e iLi...

1 javë më parë


Refurbished професионални серии на ЛАПТОПИ + Win10

Нови количини бизнис лаптопи HP, Fujitsu, Dell со лиценциран Windows 10 и SSD од 11900 денари Професионални бизнис модели Lenovo, HP, Dell, Fujitsu...

1 javë më parë


Iphone 7

Shes iphone 7 32 giga i zi mat pak i perdorur ne gjendje shume te mire

1 javë më parë


fujitsu siemens i5 me 4 giga ram

Shitet laptopi siemens ne gjendje te rregullt dhe i ruajtur shume me parametra Hdd 120 gb Procesorin 2.4 ghz Ram memorje 4 giga 15.6 inq ekrani B...

1 javë më parë


SHITET IPHONE X SHUME I RUJTUN SI I RI

Shes iphone X temin personal shume i rujtun me CE 64GB

1 javë më parë


IPTV Channels Premium HD Nga Londra

⭐Te Gjithë Vinë te DiasporaIPTV Korrektësi Garanci Kualitet 100%⭐ 🔎Ju ofrojmë : 1️⃣Kanale SHQIP dhe ndërkombëtare 🇽🇰🇦🇱🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿🇪🇺🇺🇸 2️⃣Kanale SPORT...

1 javë më parë


Kompjutere GAMING (Asus Rog 1050Ti,Ram 8GB,SSD,HDD

Shes Kompjuter Gaming per lojra sidomos per Fortnite,ne gjendje shume te mire.Ndrrim nuk beje. Nuk ka asnje defekt.Lokacioni ne Gjilan.Viber +3834471...

1 javë më parë


Novi kolicini monitori 1 godina garancija

Нови количини користени монитори со 12 месеци гаранција од 2700 денари. Јавете се или нарачајте онлајн. Вршиме бесплатна испорака низ цела Макеонија!...

1 javë më parë


Iphone 8 plus Iphone X

iPhone 8 plus - iPhone X - iPhone x 64 gb - 500,00 eur - iPhone 8 plus 64 gb - 450,00 eur extra socuvan

1 javë më parë


liste numera celulare per call center

numera call center pak te perdorur pothuaj se te rinje

2 javë më parë


Smartphone OnePlus 3T Origjinal me dy Karta

Shes Celular Smartphone OnePlus 3T me dy Karta, punon me cdo lloj Karte ne Shqiperi, me Kutine Origjinale. Memorje 6GB Ram, Storage 64GB. Origjinal...

2 javë më parë


Shitet iPhone 7 (gjendje si i ri)

iPhone 7 16gb (i zi) I perdorur fare pak (nje vit e gjysem), por ne perdorim ka qene me periudha te vogla vetem jashte shqiperise eshte perdorur.

3 javë më parë


Nintendo wii

Nintedo wii.e kompletuar me dy leva.me nje timon si aksesore shtese per te luartur.nje loje mario kart.consoli ne gjendje shume te mire funksionale.ar...

3 javë më parë


iPhone 6 64GB

iPhone 6 ➡️ 64 GB *Telefonot raboti vo site mrezi* *3 Meseci koristeno* *FULL UNLOCK* *So nego ide adapter originallen od apple i headphones (slus...

3 javë më parë


Iphone 5

5 so skrsen ekran

3 javë më parë


IPHONE XR 64GB

Mobilniot e vo top sostojba so garancija do 20.04.2020 godina. Kupen e od Istyle Skopje. 64GB memorija

3 javë më parë


NOVI XIAOMI

SE PRODAVAAT: Xiaomi Redmi Note 7 - BLACK Global Version so 3Gb RAM i 32 Gb ROM = 150 € Xiaomi Redmi Note 7 - BLACK Global Version so 4Gb RAM...

3 javë më parë


Zastitni folii za Samsung Galaxy Grand Prime

Novi zastitni folii za Samsung Galaxy Grand Prime G530.

3 javë më parë


MOBILE KING SERVIS ZA SITE VIDOVI NA MOBILNI TEL

SERVIS za site vidovi na mobilni telefoni, dekodiranje, softver i hardverski defekti...Site servisni intervencii gi vrsime vo najkratok mozen vremensk...

3 javë më parë


Shitet ose Nderrohet

Shitet ose Nderrohet Xbox 360 origjinal me nje leve E nderroj me plastation 3 Cmimi 170 mije Lek

4 javë më parë


Microsoft Surface Pro 3

Se prodava Nov tablet Microsoft Surface Pro 3. Neotpakuvan vo kutija. 076 200 669

4 javë më parë


Procesor RAM i graficka

Procesor Intel Pentium G2020 LGA1155, 2.90 GHz 3M Cache so kuler - Cena 1600 den. Procesor Intel Celeron G530 LGA1155, 2.40 GHz 2M Cache so kuler -...

4 javë më parë


SAMSUNG Galaxy S8

Shitet Galaxy S8, origjinal me sistem android I zhbllokuar per cdo karte, ngjyre i zi si ne foto! ***Telefoni ka Xhamin e ekranit te thyer. Punon ne...

4 javë më parë


OKAZION IPHONE 8 64GB I ARDHUR NGA GJERMANIA

IPHONE 8 64GB GJENDJA 9/10I I ARDHUR NGA GJERMANIA I PAHUR FIZIKISHT SHOQEROHET ME KARIKUES,XHAM & GOMINE Garancai 3 muaj.Transporti ne gjithe shqipe...

4 javë më parë


Hp compaq 8100 minitower

Prodhuesi: Hewlett-Packard(HP) Modeli: Compaq Ram 4gb Hdd 250gb Procesor i5 650 Super performanc

4 javë më parë


Baby Phone Voice

Baby Phone ! Radio per femije! Radio e cila lihet ne dhomen e bebit gjat gjumit, e cila sinjalizon kur ai zgjohet nga gjumi ! Porosia vjen ne cdo qyte...

1 muaj më parë


Super Laptop Dell Precision M4500

***OKAZION*** Shitet Laptop Super Performant Dell Precision M4500 Workstation. I Perdorur, Ne Gjendje Shume te Mire. ***SPECIFIKAT*** -Core i...

1 muaj më parë


JL BREAKER monopod

JL BREAKER monopod! Porosia vjen ne cdo qytet brenda 24 oreve me posten Adex

1 muaj më parë


Shitje dhe montime kamerash sigurimi (DAHUA)

shitje dhe montime kamerash dahua kamera 2 mgp kamera 2.4 mgp kamera 4 mgp kamera 6 mgp kamera 8 mgp kamera 12 mgp kamera me IPC

1 muaj më parë


fujitsu

dual core ram 3 gb hdd 400 gb

1 muaj më parë


laptop compaq 615

procesor x2 dual core 2.20 ghz ram 3 gb hdd 320 gb bateri 30 min

1 muaj më parë


laptop lenovo

shitet laptop lenovo procesor intel core 2 duo 2.00 Ghz ram 3 gb hdd 80 Gb bateri 1 ore

1 muaj më parë


Mikrofon Sony DM-301

Mikrofon Sony DM-301! Porosia vjen ne cdo qytet brenda 24 oreve me posten Adex

1 muaj më parë


Konig 4-Port Usb

Konig 4-port Usb Porosia vjen ne cdo qytet brenda 24 oreve, me posten Adex

1 muaj më parë


Professional Diagnostic scanner Launch X-431 GDS

Shitet : Launch X 431 GDS diagnostifikim profesional i te gjitha autoveturave prodhuar ne Gjermani i certifikuar nga prodhuesi i launchit ne Gjermani....

1 muaj më parë


Kompjuter per servis Bosch KTS 540 Esi tronic

Shitet kompjuter laptop Lenovo Thinkpad T420s 237 ssd, i instaluar me programin Bosch KTS 540 Esi tronic 2.0 wireless bashke me multipleksin Dignostif...

1 muaj më parë


Canon EOS 5D mark IV

Canon EOS 5D Mark IV Ekran 3.2" me prekje 30.1 Megapixel Full-frame CMOS Sensor 4K Video - 30 fps . FHD - 60fps .. HD - 120p Wi-Fi, NFC, B...

1 muaj më parë


MacBookPRO 2018 TouchBar/ Core i7/ 16RAM/ 1TB SSD

MacBook PRO 2018 TouchBar + Fingerprint (four Thunderbolt 3 Ports) Ekrani: 13inch True-Tone Display 2560x1600 (226ppi) CPU: Intel Core i7-8559U...

1 muaj më parë


Canon EOS 5D Mark III + Sigma 85mm

Canon EOS 5D Mark III Ekran 3" 27.1 Megapixel Full-frame Sensor Shoqerohet me Lente: Sigma 85mm 1:1.4 Ø86 Aparati eshte ne gjendje shume te mire...

1 muaj më parë


Step Motor 5v

Step Motor 5v

1 muaj më parë


OFERTE TABLETE 10core HI9 Air(1cop e fundit)

RAM/ROM:4GB/64GB Network :4G LTE Display resolution:2560x1600 Display Size:10.1" Processor Core:10 core Performanca ne lojra: https://www.youtu...

1 muaj më parë


!!! OKAZION !!! GPU iGame GTX1060 3GB

E RE 100% funksional shume e fuqishme ,luan cdo lloj loje ne parametra very high pa problem nje te tille perdor dhe vete 240mij lek te vjetra i...

1 muaj më parë


GPU EVGA GTX1060 OKAZIONNNN

Karta eshte e blere ne amerike 100% funksionale e perdorur shum pak vetem per gaming modeli qe eshte ne foto 210mij lek i diskutueshem whatsa...

1 muaj më parë


shitet ndrohet

shitet lg v35 thinq.gjendja 9/10.6gb dhe 64gb.snapdragon 845.viti 2018.jepet me garanci.super ne cdo drejtim.tel mund te ndrohet me tel me parametra t...

1 muaj më parë


Shitet (IPAD AIR 32 giga Wifi+Cellular) gjendja 10/10.Punon me te gjitha kartat sim

Shitet (IPAD AIR 32 giga Wifi+Cellular) gjendja 10/10.Punon me te gjitha kartat sim

1 muaj më parë


Kart grafike Amd

Shitet kart grafike amd r7 250 2gb overclock Ne gjendje shum te mire. Hap lojra si Pubg, Gta V, Call of duty dhe te tjera. Cmimi 70 mije lek.

1 muaj më parë


Cpu core 2 Quad

Shitet procesor per desktop intel core 2 quad Q8200 2.33ghz Cmimi 30 mije leke

1 muaj më parë


Xbox One S 1TB + Forca Horizon 4

SHitet Xbox One S 1TB me lojra forza horizon 4 GTAV Call of duty black ops 4 PUPG Fortnite+accaount fifa 19 Gjendja 10/10

1 muaj më parë


Shitet galaxy S10 plus 512 gb

Versjon europian best quality. 512 gb luxury 2 muaj i perdorur. Me te gjitha aksesoret Ne gjendje perfekte as nje gervishtje.

1 muaj më parë


Shitet:Iphone X 64GB

Shitet:Iphone X 64GB Vendoshja:Lushnje Telefoni eshte shume pak i perdorur ne gjendje shume te mir nuk ka as nje gerrvishje eshte brenda garacin a...

1 muaj më parë


Galaxy S7 Europian G930F Perfekt 170 Euro

Shitet S7 Europian G930F 4gb ram 32gb memory me Fast charge gjendje perfekte me kuti dhe te gjitha aksesoret origjinal asnje shenje perdorimi me xham...

1 muaj më parë


Packard Bell

Prodhuesi : Packard Bell Emri i prodhimit : Packard Bell EasyNote TE69KB Sistemi : Windows 10 Pro (sipas deshires edhe Windows 7 Pro) Processor : A...

4 muaj më parë


Hewlett-Packard EliteBook 840 G1

Prodhuesi : Hewlett-Packard Emri i prodhimit : HP EliteBook 840 G1 Sistemi : Windows 10 Pro (sipas deshires edhe Windows 7 Pro) Processor : Intel(R...

4 muaj më parë


shes samsung s9 plus

shes samsung s9 plus dark mate,64gb disponon updaten e fundit i gatshem per cdo lloj prove,e shes per arsye se kam marr telefon tjeter.1muaj i perdoru...

4 muaj më parë


X Box 360, 120GB, i zi OKAZION

Shitet per mos perdorim, X Box 360, 120GB, i zi, me 2 komanda wireless dhe 8 CD me lojera te ndryshme

4 muaj më parë


SUPER OFERTE @ LAPTOP HP 8570P ,i5-3320M

LAPTOP HP ELITBOOK 8570P CPU i5-3320 2.5 GHZ RAM 8 GB DDR3 ( 8 GB RAM + 20 EURO) SSD 180 GB VGA AMD RADEON HD 7570M 1 GB LCD 15.6'' KAMER, IN...

6 muaj më parë


Shitet nje PS4.

Shitet nje PS4 500 GB memory , i kutise(i pahapur) .

6 muaj më parë


shesim instagrame per biznes

shesim instagrame per biznes 20 k

6 muaj më parë


Blej Iphon Xr te kuq

Kerkoj te blej iphon xr vetem te kuq jo ngjyr tjeter 64 gb te perdorur me cmim te arsyeshem deri ne 600 mij lek

7 muaj më parë


iPhone 7 32Gb SILVER PERFEKT!!

Shes iPhone 7 32Gb SILVER PERFEKT!!ne gjendje te shkelqyer pa gervishtje i sapo ardhur nga USA. vjen me karikuesin e vet origjinal. cmimi 33.000 mi...

7 muaj më parë


Cel Redmi 6 A

Nxitoni per tek Ubi Group Tashme dhe shitje celularesh per individet qe nuk duan te shpenzojne shume. -Pagesa mund te behet dhe me keste, vetem me I...

7 muaj më parë


Cel Doogee X70

Nxitoni per tek Ubi Group Tashme dhe shitje celularesh per individet qe nuk duan te shpenzojne shume. -Pagesa mund te behet dhe me keste, vetem me I...

7 muaj më parë


LG G5 150 mij

lg g5 at&t 32 gb ne gjendje te mire 150 mij leke

7 muaj më parë


Samsung Galaxy s5

samsung galaxy s5 europian ne gjendje te mire i bardh 100 mij lek i padiskutushem.

7 muaj më parë


iPhone 7 128 giga si i ri

Shitet 370 mi lek

7 muaj më parë


Xiaomi mi 8 lite 6/128memori ndroet me iph xr +lek

Xiaomi mi 8 Lite 6 ram 128 memorie 6.3 inc ekran ne gjendje perfekte me pak gervishtje te lehta ne fund te ekranit version Global 5 muj I perdor ka ga...

7 muaj më parë


Okazion Philips 22" butona me touch dhe sensor.

Monitor Philips brilliance 225p hd+ 1680 me 1050 ka 4 porta usb dhe dalje dvi e vga. Monitori ka bokse, butonat me touch dhe powersensor e cila fik...

7 muaj më parë


IPHONE X 256 OKAZION

Shitet Iphone X 256 giga i bardhe ne gjendje perfekte funksionale. ka dhe karikuesin e vet origjinal.

7 muaj më parë


Samsung Gear VR (origjinale 100%)

Shes ose nderroj Samsung Gear VR (origjinale 100%) . Ne gjendje shume te mire . Jane perdorur vetem 2 here . Me librat origjinal te Samsung . Me senso...

7 muaj më parë


Samsung Gear VR

Shes ose nderroj Samsung Gear VR (origjinale 100%) . Ne gjendje shume te mire . Jane perdorur vetem 2 here . Me librat origjinal te Samsung . Me senso...

7 muaj më parë


iPhone 8 64Gb I ZI SI I RI

Shes iPhone 8 64Gb I ZI SI I RI!!i sapo ardhur nga USA pa dallim nga i riu.battery health 99%.punon super me cip 3G/LTE.vjen bashk me karikuesin e vet...

7 muaj më parë


Fisha karikimi IPhone 6,7, 7+,8+,X,XS MAX

Shiten Fisha karikimi per Iphone 5,5s,6,6s,7,7+,8,8+,X,XS MAX Cilesia AAA+++ . Fishat jane teper cilesore dhe paketim origjinal te APPLE . Produktin...

7 muaj më parë


Usb 16 GB volkswagen

shitet usb ne formen e celesit te makines 16 GB - 1200 leke Kontakt telefon whatsApp ose instagram Per me shume aksesore follow faqen ne instagram...

7 muaj më parë


USB 16 GB

shitet usb ne forme plumbi materiali alumin usb 16 GB - 1500 leke Kontakt telefon whatsApp ose instagram Per me shume aksesore follow faqen ne in...

7 muaj më parë


LEVA TE REJA PER PLAYSTATION 3

leva ps3 te reja me wireless cilesi e lart cmimi 2500,

7 muaj më parë


Super oferte Xham mbrojtes per iphone

shiten xhama mbrojtes me cmime shimice. Shiten Xhama mbrojtes per modelet e Iphone . Xhami eshte teper cilesore, vendosen per te evidentuar thyerjen e...

7 muaj më parë


Kufje super cilesore

➡️Kufje super cilesore ➡️Cmim Shumice ➡️Cmimi : 400 Leke

7 muaj më parë


Xham Mbrojtes Full 5D Per Iphone

shiten xhama mbrojtes me cmime shimice. Shiten Xhama mbrojtes per modelet e Iphone . Xhami eshte teper cilesore dhe full duke mbuluar te gjithe pjese...

7 muaj më parë


KUFJE PER SAMSUNG IPHONE, XIAOMI

Kufje super cilesi super cmime !| Kufje te thjeshta vetem per 400 leke . Kufje bluetooth me magnet vetem per 1899 Leke Kufje Bluetooth me magnet...

7 muaj më parë


Karikues Makine Per Celular Baseus, USB C 30W

Karikues Makine Per Celular Baseus, USB C 30W Karikuesi është i planifikuar për përdorim në makine gjatë udhëtimeve, Karikon celularin tuaj shpejt...

7 muaj më parë


MP3 Me Bluetooth dhe Karikues Makine Baseus Fast

MP3 Me Bluetooth dhe Karikues Makine Baseus Fast Charger Pershkrim : Karikon 2 celuare ne te njejten kohe. Eshte fast charger dhe mundeson degjimin...

7 muaj më parë


GPU MSI Radeon RX 480 GAMING X 4G

Shiten 1 Karta grafike RX 480 GAMING X 4G te markes MSI. E pershtshme per cdo lloj loje Kartat jan te perdorura 3 muaj. Jan me kutit dhe CD orgji...

7 muaj më parë