U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Kategoria: Biznese

Banker Vintage Woman

Ore Banke prodhim i vjeter anglez ! Porosia vjen ne cdo qytet brenda 24 oreve me posten Adex!

20 orë më parë


SHITET AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN SKËNDER LIBOHOVA,

Shitet ambient biznesi në lagjen Skënder Libohova në qendren e qytetit me sipërfaqe 47m² + shtesen me certifikate pronesie. Ambienti është i mobiluar...

1 ditë më parë


SHITET AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN LONI DHAMO

Shitet ambient biznesi në lagjen Loni Dhamo, Lushnje. Dyqani ndodhet pranë shkollës Kongresi i Lushnjes, me sipërfaqe 53.5m². Shitet me cmim prej 50 0...

1 ditë më parë


Shitet Biznesi

Shitet biznesi ne hyrje te Komunes se Parisit. 120m katror i kompletuar. Me hipoteke. Bar-Restorant-Catering. Shitet per arye emigrimi.

2 ditë më parë


Ambient me qera, mbrapa TEG

Mbrapa Tegut, ngjitur me shtypshkronjen Pegi, 1.200 M2, 3 euro i diskutueshem. Jepet me qera ose shitet objekt 2 katesh+bodrum, sip.ndertimi, 1.200 M...

2 ditë më parë


SHITET BIZNESI I ALFA MARKET, PERBALLE KOMPLEKSIT MOLLA, TEK ASTIRI, BUZE RRUGES KRYESORE

Shitet biznesi i alfa market, perballe kompleksit molla, tek astiri. Buze rruge kryesore, totalisht i kompletuar, aktualisht ne pune, me zyre te kom...

2 ditë më parë


Natyral Green House Albania

🍃Natyral Green House🍃 Produkte Kozmetike Organike Të Certifikuara. 🌱Ekspertet e Bukurisë Bimore Dhe Produkteve Terapeutik 100 % Bio 🌱 Natyral Gre...

5 ditë më parë


PO KERKON AMBIENT BIZNESI ME SIPERFAQE TE VOGEL?

NJESI SHERBIMI 23.7M2 NE KOMPLEKSIN MAGNET, AFER 21 DHJETORIT. E PERSHTATSHME PER ZHVILLIM BIZNESI POR EDHE ZYRE. ORIENTIMI I DYFISHTE JUG-PERENDIM....

1 javë më parë


SUPER AMBIENT BIZNESI ME QERA, TE GARDA

Jepet Ambient me Qera per zhvillim Biznesi ose zyra tek Garda! Siperfaqe e përgjithshme 218 m2. ✔️Sistem Aspirimi ✔️Sistem Kondicionimi ✔️SisTem A...

1 javë më parë


Auto klima Gerti

Valvula kompresorash per automjete te ndryshme.

1 javë më parë


Bëni kredinë tuaj në 48 orë pa asnjë aluzion

Kam një kapital prej 4,000,000 € që u ofroj të gjithë njerëzve seriozë që dëshirojnë të marrin një kredi për realizimin e një projekti. Kjo hua do të...

1 javë më parë


Huazoni financimin

Ne ju ofrojmë një kredi prej 1000 deri 500.000 € me kushte shumë të thjeshta. Ne gjithashtu bëjmë investime dhe hua midis të gjitha llojeve. Ne ofrojm...

1 javë më parë


Hyrje me qera

Hyrja ndodhet ne katin e 6 Perballe stadiumit ne durres

2 javë më parë