U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Kategoria: Bare Dhe Restorante

Prohibition Speakeasy Bar Tirana

Prohibition Speakeasy bar is one of the most unique bars in Tirana inspired by the 1920s in the United States. Prohibition, is the name of the bar loc...

2 ditë më parë


Pata Negra Tirane

Restorant Pata Negra, që prej 2016-tës , është pjesë e traditës së restoranteve Kryeqytetase. Një pikë takimi ku mblidhen të apasionuarit pas kuzhinës...

2 ditë më parë


Salt Tirana

Located in the iconic Blloku area, SALT is a restaurant nicety percepted from the people behind the REVO group, which are deeply experienced in hospit...

2 ditë më parë


Kerkojme motorrist me kohe te plote per shperndarje katering

Kerkojme Motorrist per shperndarje katering me nje rroge shume te kenaqshme.

1 javë më parë


Peshk te Zihniu-Sherbim Taxi

Freskine dhe cmimet me te lira se kudo i gjeni vetem ne Dyqanin Tone. Ofrojme per ju te gjitha Prodhimet e Fresketa te Detit. Per nje kohe jemi ne...

1 javë më parë


Mr. Chicken-Sherbim Taxi

Mr Chicken ndodhet ne rrugen Abdyl Frasheri dhe ofron produkte te ndryshme fast food si dhe gatime shtepie.Mr Chicken ofron sufllaq,sandwich,rizoto me...

1 javë më parë


Kreperi Klajdi. Kreperia e Pare dhe e vetme e Hapur ne Astir

Kreperi Klajdi E para dhe e vetmja ne Astir 😍 Rruga sabri Prevesa pas furres Shinjatari

1 javë më parë


Arbin's Pizza Sherbim Taxi

Me pikat e saj ne Tirane dhe Durres, me nje staf profesional dhe produkte cilesore, ju ofron nje sherbim te perkryer te picave, sanduicave, krepave te...

1 javë më parë


Pasticeri Lika Sherbim Taxi

Pasticeri Lika eshte nje nder pasticerite me te mira ne Tirane dhe e cila ofron sherbim Taxi.Pasticeri Lika shquhet per bakllavat e saj te mrekulluesh...

1 javë më parë