U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Kategoria: Automjete

Okazion!Audi A6 2.4 Benzine-Gaz (Landi-Renzo)

Shitet Audi A6 2.4 Benzine-Gaz 233Mije KM!Letra te sapo paguara per 1 vit Viti 2006 Makina disponon Kambio automatike dhe tip tronic Drita bi xenon an...

2 orë më parë


Nissan X-TRAIL -04

vo odlicna sostojba napraven kompleten servis

17 orë më parë


Insignia 2009 rks 2.0 dizell manual

Vetura eshte super gjendje te mir viti 2009 2.0 dizell manual ,6 shpejtsi full opsion goma treja navi karrikat me ncemje gjdo sen funksionale per ma s...

19 orë më parë


Glk 250 Panorama Sallon Bezh Kamer 360 grad full

GLK, Look AMG, Viti prodhimit 2015 149 KM Origjinale, Blere ne koncesionar ne Mercedez Benz Me liber sherbimesh, Navigator, Kamjo automat tip Tronic ,...

19 orë më parë


Mercedes A cllas 2.0cdi rks

mercedes a cllas 2.0 cdi viti 2007 rks gjendje te rregullt klim tronik tempomat bordkompiuter pulla nvallon ulset me nxemje ulset ekstra 2x per femije...

19 orë më parë


MERCEDES C220 CDI Viti 2010 Regjistrim 10 Muj

MERCEDES C220 CDI 📞044 865 125 Viti 2010 Km 200.000 te garantuara Ngjyra e zeze Marshi Automatik Serviset e kryera cdo her tek” Kaqandolli Benz...

19 orë më parë


Dacia Sandero 1.2 Benzine 2014

Shitet Dacia Sandero Viti i prodhimit 2014 Motorri 1.2 Benzine 190.000 kilometra te pershkruara

19 orë më parë


Shitet Audi A3 - 2.0 S- tronic - 2016

Shitet vetura Audi A3 Viti i prodhimit - 2016 Motori - 2.0 TDI Nderruesi - Automatik Lleda Para dhe mbas Senzor parkingu - Para - Mbas Senzor te...

19 orë më parë


Citroen C4 Picasso 1.6 HDI Automatik 2010

Shitet Citroen C4 Picasso 1.6 HDI Automatik Viti i prodhimit 2010 204.000 kilometra te pershkruara

19 orë më parë


Kia Picanto

Shitet Kia Picanto 1.1 benzine. Makine ekonomike me 4 marsha automatike. Viti i prodhimit 2006. Me 110 mije km origjinale dhe liber sherbimesh. Posedo...

19 orë më parë


FORD FOCUS 1.8 NAFT 2003 OKAZION

OKAZION FORD FOCUS 1.8 NAFT viti 2003 makina ka 2 vjet ne shqiperi shum ekonomik ne gjendje shum te mire xhenerike,motorrike Km :270.000 ,Opsionet abs...

19 orë më parë


PEUGEOT 307 1.6 HDI 120 MIJ KM ME LIBER

PEUGEOT 307 1.6 HDI 2007 120MIJ KM ME LIBER ☎️☎️+383 49 41 41 01☎️☎️ QMIMI 4800€ PEUGEOT 307 1.6 HDI 2007 120 MIJ KM ME LIBER TE SERVISIT 2 PARE GO...

20 orë më parë


Ford Fiesta 1.3 Gas -Benzin Super eko, Sapo ardhur

Ford Fiesta motorr 1.3 Gas - Benzin Super ekonomike, impianti i gazit "BRC" i montuar ne itali, i shenuar ne leje qarkullimi. 153.000 km origjinale me...

20 orë më parë


Audi A7 2012 3.0 Nafte FullKASKO- Mundesi Nderrimi

Audi A7 Look RS , 3.0 Nafte Full Kasko Kambio Automatike, Shume e Paster e Zeze ne diell Merr ngjyre Kafe. Viti Prodhini 2012 , Baxho, Bi xenon , D...

20 orë më parë


WV POLLO 1.4 TDI ME DOGAN VITI 2014

WV POLLO 1.4 TDI ME DOGAN VITI 2014 kilometra te garantuara mod. FRESH 049595560

20 orë më parë


SHITET RANGE ROVER SPORT

SHITET RANGE ROVER SPORT I BARDHE VITI 2007 MOTORRI 3600 AUTOMAT ME DOKUMENTA SHQIPTARE DHE LETRA 1 VIT NE GJENDJE SHUME TE MIRE SALLON BEZHE GOMAT E...

20 orë më parë


BMW 730D. Regjistrim 12 Muaj 2010

BMW 730D MOTOR 3.0DISEL Super Full opcione Fellne M-Power 20 me goma Michelin . Lane assist,Ekran tek xhami per km,Distronic Plus,Ulse te modeli...

20 orë më parë


VW Golf 5 dizel -04

Golf 5 super gjendje ekonomik, viti 2004 serdile me ngrohje letrat deri gusht 2020 ,bateri te re gjith servisi i bere discet golfit 7 cmimi 4000€

20 orë më parë


SHITET AUDI Q7 OKAZION

SHITET AUDI Q7 VIT PRODHIMI 2008, SENDILJE LEKURE SHUME TE PASTRA , ANESORET E DYERVE KAMOSH , KLIMA BIZONALE , SHERBIME TE GJITHA TE KRYERA , PASQYRA...

20 orë më parë


SHITET RENAULT MODUS

OKAZION SHITET RENAULT MODUS 1.2 BENZINE MANUAL ME DOGANE TE PAGUAR SAPO E TARGUAR ME DOKUMENTACION TE RREGULLT PER NJI VIT NE GJENDJE PERFEKTE CMIMI...

20 orë më parë


MERCEDES-BENZ E CLASE evo 220 cdi

MERCEDES BENZ E CLASS 220 EVO AVANGARDE VITI 2007 , FUQIA MOTORIKE 125KW / 170PS, KAMBIO AUTOMATIKE TIP TRONIC TAPICERI LEKURE E RROBE NGJYRE E ZEZE (...

20 orë më parë


shitet audi A3 seline viti 2009

shitet audi A3 seline 2000 nafte viti 2009 me letra deri ne mars 2020 ne gjendje shum te mir per me shum info nr tel 0694273700

20 orë më parë


Renault Modus

Okazion. Shitet renault modus benzine 1.2 me dogane te paguar e sapoardhur. Gjendja perfekte me 87000km. Cmimi i diskutushem.

20 orë më parë


E class

Classic

23 orë më parë


Audi A4 Avant 2.0 TDI

Kambio Automatike me 7 marshe, CD-Changer, Navi, Telefon me Bluetooth, Sensor parkimi,

23 orë më parë


Super Audi A7 Matrix (nderrohet)

Shitet ose Nderrohet Audi A7 full option 3.0 nafte quattro 245 hp Fener Matrix Xenon Bi xenon Distronik Sensor parkimi 360 grade Kamera parki...

23 orë më parë


Mercedes-Benz. E-Class 220 EVO Viti 2007

Makina eshte ne gjendje shume te mire. Motorri eshte 220 nafte EVO. Viti 2007. Shume ekonomike. Kambio Automatike. Timon drruri. Xenon/Bexenon. Disqe...

23 orë më parë


Fiat Grande Punto 1.2 benzine 2008

Makina eshte ne gjendje te mire e sapo ardhur, ma dogane te paguar. 4 goma te mira xhenerike motorike ne gjendje te mire. Me kondicioner, airbag, abs.

23 orë më parë


Okazion E 270 avangarde

E clas 270 avangarde ne super gjendje 200 000 kilometra origjinale me gjitha sherbimet bera dhe gomat te sapo vuara te reja akull.

23 orë më parë


Seat Ibiza CUPRA

Kolata e vo top top top sostojba nema nikakvi ostetuvanja full servisi napraveni glanc novi gumi 205/40/17 6 brzini 1.9 tdi 160 ks fabrickiii povece i...

23 orë më parë


FIAT Croma Diesel Automatic

FIAT Croma Automatik 2.4 Nafte; Bi-Xenon; Xhama Elektrik; Sensor Parkimi; Cruise Control; Clima Automatike; Disqe Alumini; Gançë; Importuar nga Zvicra...

23 orë më parë


VW Golf VI 1.6 TDI HighLine -10 170.000km Dizel

VW GOLF-6 1.6 TDI 105 KS EURO-5 " High-Line " MOTOR, 5-BRZINI MANUEL MENUVAC, NA ORIGINALNI 170 000KM SO SERVISNA KNISKA, TEMNO METALIK,PROIZVEDEN 201...

23 orë më parë


Volkswagen Jetta 2.0i 115ks

Se prodava Volkswagen jetta 2.0i 115ks bezin automatic g9 2013 godina cenata e za ocarineta do regisracija Kolata e odlicna 077 810 109

1 ditë më parë


Mercedes Benz B200 Designo (benzine gaz)

2005-Full Option: Kambio Automatike me komanda ne timon; Disqe alumini 17`; Goma të reja; Fener B-Xenon; Tapiceri Designo Lekurë/Kamosh; Timon lekure;...

1 ditë më parë


Shes Toyota Yaris 1.4 nafte .kambjo Automatike

Toyota yaris me motorr 1.4 nafte D4D . viti 2006 .kambjo automatike . me dogane te paguar .ngjyre gri erret . Makina ka mbyllje me pult . Klima . ABS...

1 ditë më parë


Toyota Yaris 1.3

Prodavam Toyota yaris so 1.3 benziski motor na lanche i 86 konjski sili.Kolata ima vgraden plin so atest i boca kaj mestoto na rezervnata guma. Kolata...

1 ditë më parë


AUDI A4 2.0 TDI S-line FACE LIFT AUTOMATIK 2013

AUDI A4 2.0 TDI S-line FACE LIFT AUTOMATIK 2013 PA DOGAN NE GJENDJE SHUME TE MIRE TEKNIKE E POSA ARDHUR NGA ZVICRA POSEDON:Xenon-Bixenon,Leda pa...

1 ditë më parë


VW GOLF 5

me dogan....

1 ditë më parë


Focus 2.0 benzin +gaz BRC 2009 me dogan

Ford focus 2.0 benzin +gaz 2009 me dogan te paguar Motor me zinxhir impjant gazi brc I shenuar ne dokumenta Me kondicioner KOMANDA ne TIMON xhama dh...

1 ditë më parë


SEAT IBIZA

MAKINA ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE 1.2 BENZINE GAZ ME TRE PISTONA

1 ditë më parë


FORD FUSION

MAKINA ESHTE NE GJENDJE TE MIRE ME DOGANE TE PAGAR E GATESHME PER CFARE DO LLOJE PROVE 1.4 NAFTE 2008

1 ditë më parë


Benz c class, sapo ardhur nga gjermania

Shitet benz ne gjendje shum te mire, viti prodhimit 2008 me look te 2011,kamio automatike,dritat xenon,me orjentim sipas timonit,sediljet me memorje,e...

1 ditë më parë


Alfa Romeo 147 1.9 cc , JTDm Diesel , 2006 .

Alfa Romeo 147 1.9 cc , JTDm Diesel , viti 2006 , Kondicioner , Airbag , Radio Cd , Goma te reja , Me Klima , Euro 4 , Me dy celesa ,Bateri e re , Ne...

1 ditë më parë


Audi A6 2012 full option

Shes Audi A6 2012.ska shum qe e kam sjell nga gjermania.makina esht full option me tavan panorma,sedilje me memorje,ngrohje+ftohje+fryrje+cfryrje dhe...

1 ditë më parë


C klas 220 cdi avantgarde

Viti prodhimit dhjetor 2007,178 mije km origjinale,kambio automatike,sensore parkimi,navigator me hapje,pasqyra me palosje,pilot automatik,sallon gri...

1 ditë më parë


BMW 535d M-Packet Full oprema

Bmw 535d M-Packet -2007 -Diesel -Klima -Registriran Cela Godina +Zelen Karton

1 ditë më parë


shitet ose nderrohet

shitet a klas ne gjendje perfekte shum e paster si brenda edhe jasht me letra te paguta makina eshte me sherbime te bera ne koh te gjitha mund ta shik...

1 ditë më parë


OPEL ASTRA 2.0 NAFTE VITI 2000

Me dokumenta te rregullta....ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike.....Kondicioner...Airbag......Per me shume info kontaktoni ne cel 069515...

1 ditë më parë


VW GOlf 6 GTD Nafte Me targa Viti 2013 full..

VW golf GTD Na fadrika 170 kuja kambio automt sallon te zi sport navi sensor pilota automat marsha te timoni goma te rja e traguar ne korik per here t...

1 ditë më parë


Shitet , full opsin 2006 automatike

Shitet , letrat per 1 vit , 256 mij km naft 2000 kamio automatike , ne baxho xhami , serdile me ngrohie . Te gjitha sherbinet e bera , pomp voji , kit...

1 ditë më parë


Audi a3 sport back automat, OKAZION FULL OPSION

Audi a3 sportback, viti fundi 2005, 2.0 TDI, automat, marsha tek timoni , bord kompjuterik, limitator shpejtesie, clima dixhitale, 6 airbag, abs, esp,...

1 ditë më parë


OKAZION

OKAZION esapo ardhur nga zvicera

1 ditë më parë


RANGE ROVER VOGUE-V6-Sapo Erdhi nga NEW YORK

Sapo erdhi Range Rover Vogue- Super gjendje. Cmimi 48.000 Euro pa dogane-

1 ditë më parë


Mercedes Benz C 220 cdi ardhur nga Zvicra

Makina sa po ka ardhur dhe eshte ne gjendje shum te mire. Km orgjinale me 256000 liber servisi,asnje defekt. Me dogan te paguar gati per targa Auto...

1 ditë më parë


AUDI A4 20TDI 140 KS FULL OPREMA -09

AUDI A4 20TDI 140 KS KOMPLETNO OPREMEN SO REDOVNA SERVISNA KNISKA OD 2 SOPSTVENIK REGISTRIRAN CELA GODINA. OPREMA: AVTOMATSKA DIGITALNA KLIMA ABS/E...

1 ditë më parë


GOLF PLUS 1.9 NAFT AUTOMAT 08

SHES GOLF PLUS 1.9 NAFT VITI 2008 ME 220 MIJ KM ORIGJINALE ,KAMBIO AUTOMATIKE DSG ME 7+1 MARSHE NE GJENDJE PERFEKTE , GOMA 80% DOGAN TE PAGUAR , TAPEC...

1 ditë më parë


AUDI S4,3.0 TFSI,QUATTRO,2010,AUTOMAT,18.500 EURO

AUDI S4,3.0 TFSI (400),QUATTRO,VITI 2010,2x S-LINE,KAMBIO AUTOMATIKE,MAKINA ESHTE E MODIFIKUAR DHE KA EXTRA SI FILTER K&N,SUSTA SPORTIVE,MARMITA EXTRA...

1 ditë më parë


KIA PRO_CEE'D

Kia proceed 1. 4 benzin 80 Kw. Registrirana so zelen karton do 7 mesec 2020 god. Dva kompleta novi zimski i letni gumi. Top sostojba. Bez zameni.

1 ditë më parë


MERCEDES-BENZ E 220

Mozi zamena za ML nad 2012 so moja doplata

1 ditë më parë


MERCEDES BENZ -05 G270 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

MERCEDS BENZ G270 ME MOTOR 2.7L ME BODY KIT TE 2012 ORIGJINAL FABRIKE.MAKINA ESHTE 20.12.2004.MAKINA ESHTE FULL FULL OPSION DHE KA VETEM 221000KM ORIG...

1 ditë më parë


MERCEDES BENZ GL420 -09 FULL MUNDESI NDERRIMI

MERCEDS BENZ GL420 ME MOTOR V8 ME BODY KIT TE 2011 ME LED ORIGJINAL FABRIKE.MAKINA ESHTE 20.12.2008.MAKINA ESHTE 7 VENDESHE ORIGJINALE NGA FABRIKA.MAK...

1 ditë më parë


Audi A3

🏁🏁🏁Shitet🏁🏁🏁 🔶🔶🔶Audi a3 s-line 🔶VITI 2006 🔶2.0 TDI (Nafte) 🔶EURO 4 🔶178442km 🔶KAMBIO AUTOMATIKE + MARSHE F1 ne timon 🔶Radio cd 🔶SEDILE Sport...

1 ditë më parë


MAZDA 3 1.6 BENZIN+GAZ

ka ardhur nga italia makina eshte ne gjendje shum te mir ,motorri esht me zinxhir,klima,drita kseno,4 gomat e reja,letra te paguera per 1 vit.impjanti...

1 ditë më parë


Okazion:GOLF 5 1.9 TDI ME DOGANE VITI 2005

Okazion: Golf 5 TDI esa po ardhur me dogane te paguar , shum e mbajtur dhe ekonomike disqe sport goma te reja 90% kamio manual kondicioner KLIMA shum...

1 ditë më parë


Smart ForFour 1.5 diesel Automatic “Panorama”

Makina eshte ne gjendje optimale,te gjitha serviset e bera ne kohe,se fundmi ju eshte ber shtytsi i marshave i ri 300€ dhe 4-goma te reja 200€ letrat...

1 ditë më parë


BMW 320d 2008 Sapoardhur nga Italia me dogane

Shitet Bmw 320d ne gjendje shume te mire 6+1 marsha manual sapoardhur nga Italia me dogane te paguar.Fundvit i 2007 me 206500km,pilot automatik,ndezje...

1 ditë më parë


Porsche Cayenne 3.0 Benzin/Hybrid Panoramic

Porsche Cayenne Look Turbo 3.0 Benzin / Hybrid Viti Fundi 2011 ABS / Adaptive cornering lights / Adaptive Cruise Control / Air suspension / Alarm s...

1 ditë më parë


1.6 Benzine Gaz • LUNGO •

Impiant STAG sekuencial dixhital me depozite vaji i vendosur ne Janar 2019 garancia 3 vjet i certifikuar nga Shpresa AL ne leje .Letra deri ne shtator...

1 ditë më parë


Okazion!Opel Agila 1.0 benzine dokumenta mars2020

Opel agila motorr 1.0benzine ne gjendje shume te mire pune 140 mije km,me letra te paguara deri ne mars 2020...cmimi 1 miljon e 650 mije lek Okazion

2 ditë më parë


Okazionnn⚠️Renault kango 1.5cc nafte manuale 2005

Renault kango 1.5cc nafte manuals 2005 me 140000 e ca min km origjinale me nje pronar ne gjendje perfekte motorike xhenerike estetike etj I gatshem pe...

2 ditë më parë


Land Rover Freelander dizel

Makina ne gjendje shum te mire motorike 1.9 nafte ,kabriolet,letra sapo te paguara shitet per arsye mos perdorimi mundesi nderrimi vetem me makin a...

2 ditë më parë


Golf 5 1.9 TDI 2006 6 marsha

Vw Golf 5 Viti prodhimit 2006 Kamje manuale 6marsha Xhama te zinj origjinal vw 216.000km 2 Celsa Ne gjendje perfekte 4300euro me dogane te pagu...

2 ditë më parë


Mercedes 180 dizel 2009

Makina esht ne super gjendje ka 5 dit qe ka ardh nga belgjika Dhe esht paisur me dokumendacjon shqiptar per 1 vit Kasetofon Cd Navi Memorikard Au...

2 ditë më parë


🔹VW CADDY 1.6 nafte ~2011~kambio MANUALE🔹

VOLKSWAGEN CADDY 1.6 nafte👍 versione LIFE👍 Viti 12//2011 👍 Kambio MANUALE👍173447 KM(mund te kontrrollohet ne cdo lloj servisi te gjitha sherbimet te v...

2 ditë më parë


Ford Fusion 1.4 nafte Manuale 2007

FORD FUSION 1.4 tdci, viti prodhimit 2007, kambio manuale, kondicioner, cd radio, xhama te zinj, etj... Makina me doganë të paguar. Çmimi 3.200 Euro...

2 ditë më parë


Bmv 320 e2003 200. Nafte me letra. Per 12 muaj

Shitet ose nrrohet me nje makin automat

2 ditë më parë


Peugeot 208 dizel 2014

Naft 1.4,Viti 2014

2 ditë më parë


⛔⛔ OKAZION ⛔⛔ 1,4nafte

Shitet Peugeot 207, viti 2009, 81000 km origjinale, 1.4 nafte super ekonomike, pasqyra elektrike, klima, sensor parkimi, goma 90% te reja, bateria e r...

2 ditë më parë


SHES/NDERROJ MERCEDES BENZ E CLASS 280 CDI 2005

SHES MERCEDES BENZ E CLASS 280 CDI AVANTGARDE. VITI PRODHIMIT 2005, ME 318000 KM, LETRA TE PAGUARA DERI NE MAJ 2020,SI GUARACIONI I PAGUAR DERI NE NEN...

2 ditë më parë


Opel insignia cosmo 2.0 cdti 2010

Makina eshte viti 2010, motor 2.0 nafte,kambio manuale,klima tronic, sensor parkimi,abs,sedilje lekure, xhama te zinj origjinale fabrike, pilot automa...

2 ditë më parë


Nissan

Ne gjendje shum te mir impjanti i sapo hedhur stag i shenuar ne leje te qarkullimit letrat deri ne dhjetor me baxha me kamer parkimi mbrapa orgjinal n...

2 ditë më parë


SHITET NDROHET TOYOTA RAV 4 AUTOMAT DIEZEL 2010

🇩🇪🇩🇪 SHITET OSE NDERROHET- TOYOTA. RAV 4.>> 2.2 D-CAT ME D JESHILE SUPER EKONOMIKE<<<<< VITI-2010 -NGJYRA VISHNJE NE RREZATIM DIELLI ESHT ME PERLE -KA...

2 ditë më parë


OKAZION !!! MERCEDES BENZ ML 350 DIZEL 2013

MERCEDES BENZ ML 350 AMG LINE VITI 2013 KM 166.000 FULL OPTION ✅SENSOR * PARA * MBRAPA ✅DISTORINC PLUS * DISTANCE DISPLAY * PRE - SAFE BRAKE...

2 ditë më parë


OKAZIONNN Mercedes Benz R Class 320CDI 4 MATIC

Mercedes Benz R320 CDI Diesel 4 MATIC , Viti Prodhimit 2006,Automatik marshat ne timone, paketë sport, LUNGO 6 vendsh , navigator , sallon gjysem leku...

2 ditë më parë


130 000 - 139 999

BMW X5 xDrive ” Me doganë TË PAGUAR. Viti 2011. Motor NAFTË. Cilindrata 2993. “JO TAKS LLUKSI” 141,000 mijë KM me garanci 100%... Tavan PANORAMIK. Kam...

2 ditë më parë


BMW X6 xdrive 3,5

BMW X6 X-DRIVER 3,5 Benzinë , Viti Prodhimit 2010 me 186,174 km origjiale, E sapo ardhur me dogan te paguar, nuk ka taks luksi..sensor parkimi, klima...

2 ditë më parë


Nissan Navara 2.5dci 2006 Automatik

Makina esht importuar para 2muj prej Suedi, para 2 muj eshte ber servis ne Suedi per mbi 1000euro- frena me gjith diske, gjith filteret, e vaj motori,...

2 ditë më parë


1000KM VW GOLF 7 GTI 2.0 TSI BLUEMOTION OKAZION-16

VOLKSWAGEN GOLF 7 GTI 2.0 TSI BLUEMOTION TECHNOLOGY INDIVIDUAL -MAKINE 1000 KM -EURO 6 - FULL OPSIONAL DESIGNO -VITI DHJETOR 2015 MODEL 2016 - MA...

2 ditë më parë


OKAZION ↘️ AUDI A6 2.0 dizel 2005 ↘️

Shitet Audi A6.viti 2005,motor 2.0 naft.makina esht ne gjendje perfekte,motorike, xhenerike,dhe vizuale.ME NAVIGATOR,6 CD PLAYER,PILOT AUTOMATIK,DRITA...

2 ditë më parë


Okazion!Mercedes Benz E200Kompressor Avantgarde 05

Shitet Mercedes Benz E200 KOMPRESSOR Benzine Avantgarde i sapo ardhur me dogane te paguar!196Mije KM!Makina disponon kambio Automatike dhe Tip-Tronic...

2 ditë më parë


SHITET NDROHET A KLAS 200 CDI ELEGANCE AUTOMAT2007

SHITET OSE NDERROHET - MERCEDES - A KLAS 200 CDI -KM 203 000 ORIGJINALE ME.LIBER SERVISI TE VETAT - MODEL ELEGANCE - VITI- 2007 - NGJYRA GRI E HALUR M...

2 ditë më parë


volvo XC 90 benzi 3.2

shitet volvo xc90 viti 2007 3.2 bwnzi makina esht me dogan te prer gjendje perfekte nga te gjitha anet motorrik si dhe xhenerike cemimi pak i diskutus...

2 ditë më parë


Shitet-Nderrohet Chrysler2.7 Benzin Gaz Automatik

Chrysler modeli 300 c motor 2.7 Benzin Gaz (nuk e kap taksa e luksit) Shume makine e mbajtur dhe shume ekonomike,me prove Pogradec Tirane 15 mij lek t...

2 ditë më parë


EVO 220 CDI Automat (i ardhur nga zvicra)

MB E-Class 200 cdi EVO Kamio automatike Viti: 08/2007 (2 celsa perkates) Km: 320.000 I sapo ardhur nga zvicra (dogane e paguar) Cmimi: 5900€ Mun...

2 ditë më parë


VW POLO R-LINE 1.0 TSI BLUEMOTION LED PANORAM*2016

VOLKSWAGEN POLO R-LINE 1.0 TSI BLUEMOTION TECHNOLOGY INDIVIDUAL -EURO 6 - FULL OPSIONAL DESIGNO -VITI DHJETOR 2015 MODEL 2016 - 1 DORE MAKINE -FA...

2 ditë më parë


Shitet ose nderohet

Shitet ose nderohet ne gjendje shume te mire dhe shume shume ekonomike

2 ditë më parë


Volvo xc90 2.4 nafte Automat 7 vendeshe 🇨🇭

Volvo xc90 2.4 nafte kamio automatike me 7vende e sapo ardhur nga zvicra me dogane te paguar (ne cmim perfshin dhe targat letrat e paguara per 1 vit)...

2 ditë më parë


E klas 220 cdi Automatike

Shes E klas 220 cdi Automatik ne gjendje shum te mir dhe shum i paster me letra te paguara per nji vit e gatshme per çdo lloj prove nga ana juaj per m...

2 ditë më parë


🔹TOYOTA YARIS 1.4 NAFTE ~ 2007 ~AUTOMATIKE🔹

TOYOTA YARIS 1.4 nafte 🔹 VITI 2007🔹 Kambio AUTOMATIKE🔹 163447 KM me liber servisi 🔹 Radio cd origjinal + komanda ne timon🔹KLIMA DIGITALE🔹 Pasqyra elek...

2 ditë më parë


OKAZIONNN Smart forfour 1.3

Smart forfour 1.3 manual i ardhur nga zvicra. Makina ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike.

2 ditë më parë


OKAZIONNN AUDI S4 quattro 333 hp

Audi S4 quattro ose 4x4 2010 179 mij km origjinale me liber sherbimi 3.0 TFSI Makina ka ardhur nga Zvicra Ka Xhama te zi origjinal Bixenon dhe le...

2 ditë më parë


golf IV super gjendje!!

Mororr 2.0,TDI Automat 7G DSG TRONIC Sedilje me ngrohje Klima tronic Xhama te zinje origjinal Goma te reja Pireli, te sapovendosura Letra per nj...

2 ditë më parë


SHITET AUDI Q5 S-LINE 3.0 FULL OPTIONS

⤵️Shitet ✔ Marka,Modeli : Audi Q5 ✔ Motorri: 3.0 (pa takse luksi) ✔ Viti : 2014 ✔ Kambio : Automatik ✔ Lenda Djegese : Benzine ✔ Ngjyra : BARDHE...

2 ditë më parë


Toyota Avensis, 2005, disel, 6 marsha,

Makina eshte ne gjendje shume te mir si motorike dhe xhenerike, e paster jashte e Brenda, letra te paguara, cdo gje funksionale, xhama te zinj origjin...

2 ditë më parë


JEEP CHEROKEE NAFTE 2007

OKAZION: JEEP CHEROKEE AUTOMAT NAFTE ...ESA PO ARDHUR NGA ITALIA ME DOGANE TE PAGUAR , DISQE ALUMINI GOMA 70% SENSOR PARKINGU KONDICIONER KLIMA KOMAND...

3 ditë më parë


Mercedez benz a klas a class nafte

Shes makinen ne gjendje shum te mire ,, me dogane pa targa te vendosura ,, makina eshte model 1.6 nafte , euro 4,manuale , makine e mbajtur mir ne gje...

3 ditë më parë


Fiat Idea

Fiat idea 2006, 1.3 multijet me 220 000 km origjinale.Shume ekonomike.

3 ditë më parë


Mercedes-Benz E270 Automat viti 2002

🚘 VETEM SHITET Cel 069 21 11 062 🚘 Marka: Mercedes-Benz Modeli: E class 210 Viti i prodhimit: 2002 Kilometra: 291000 Lenda djegese : Nafte Fuqia...

3 ditë më parë


Shitet e class nga gjermania viti 2007 Avangard...

Shitet E Class Avangard i sapo ardhur nga gjermania me dogan te jaguar. Makina eshte ne gjendje shume te mire si mbrenda dhe jashte. Makina disponon g...

3 ditë më parë


Chevrolet Spark okazion

Makina ka 90 mij km te vetat,letrat deri ne gusht te 2020,i ka te gjitha sherbimet e bera,goma te reja,voj e filtra te sapo nderruara.

3 ditë më parë


Mercedez benz s klas

Shes makinen mercedez model s klas full opsion , viti esht dhjetor 2006 , makina sa per pjesen mekanike esht ne gjendje speciale , nuk ka nevoj me i b...

3 ditë më parë


OKAZIOONN VW GOLF 5 2.0 NAFTE 2005 SUPER GJENDJE

WOLKSVAGEN GOLF 5 NE GJENDJE SHUME TE MIRE TEKNIKE SI BRENDA DHE JASHTE ME DOKUMENTA TE PAGUAR deri ne mars 2020 MAKINA ESHTE E GATSHME PER CFARE DO L...

3 ditë më parë


Ford C Max benzine gaz

Shitet Ford c max viti i prodhimit 2005 , 1,8 benzine motorr i thjeshte pa turbo,e ardhur nga zvicra para 6 muajsh, e doganuar dhe e targuar. Makina e...

3 ditë më parë


Dacia duster okazion shitet ose nderrohet

Makina i ka te gjitha sherbimet e bera,nuk ka nevoj per asnje sherbim,gomat 90%,eshte 4X4,me kondicioner,usb,blutooth,ne gjendje shum te mir,motori 1....

3 ditë më parë


Okazion:Mercedez-benz S-Class 320 CDI FULL OPTION

Targa: Shqiptare Ngjyra: E zezë Komuna: Tiranë Struktura e veturës: Prodhuesi: S-Class / Mercedes-Benz Modeli: S 320 Okazion:Mercedez-benz S Cla...

3 ditë më parë


Kia ceed 1.4 benzin+gas

Kia ceed 1.4 benzin+gas impjanti i montuar ne it BRC..makina sapo ka ardh..ne gjendje shume te mire nuk ka nevoj per asnje sherbim...cmimi i diskutues...

3 ditë më parë


C 220 CDI AVANTGARDE FULL OPSION , SOT I ARDHUR

Prsh , Shes makinen time te Modelit C klass 220 CDI EURO 4 DPF , Super gjendje si motorrike gjithashtu edhe mekanike , KILOMETRA ORIGJINALE 227 km , t...

3 ditë më parë


C 220 CDI BISNES EDITION -FULL OPSION SOT I ARDHUR

SHES MAKINEN TIME TE SA PO ARDHUR NGA GJERMANIA , ME DOGANE TE PAGUAR , GATI PER TU TARGUAR , MAKINA EDHTE NE GJENDJE GE SHKELQYER SI MOTORRIKE GJITHA...

3 ditë më parë


Audi A4 2.0 TDI 11/2006

Audi A4 2.0 TDI Manuale 6+1, Viti Prodhimit 11/2006 Model 2007, Km 248000 Origjinale Te Saja Te Certifikuar Te Audi, Klima Digitale, Goma Te Sapovendo...

3 ditë më parë


Opel Vectra

Makina shitet pasi kam bler makine tjeter te vitit 2010 ! Informaion: Opel Vectra 2,0, Berlina Viti prodhimit 2001 Kambjo Manuale Marshe 5 Cilindrata...

3 ditë më parë


C klas viti 2012

c klas viti 2012 200 cdi naft kambio manuale shum ekonomik disqe ///AMG goma 80% te gjitha sherbimet e kryera ne kohe me dogane te paguar per me shum...

3 ditë më parë


Honda Skuter Dylan 150 viti 2002

Shitet *Urgjent* Honda Skuter Dylan 150 viti 2002 Gjendje shume e mire me sherbime totalisht te kryera Periodikisht pjeset e ndrimit jane vene te Ho...

3 ditë më parë


Mercedez E210 320 CDI viti 2000 full ekstra fabrik

Makinat e markes Mercedes Benz njihen si makinat me te forta dhe me te sigurta qe ekzistojne! Shitet E210 e vitit 2000, 320 CDI, ne gjendje te shkelq...

4 ditë më parë


Mercedez E211 Avangard 270 cdi 2002 navi automat

Shitet mercedez benz E211 avangard 270 cdi kamjo automat tronic, tapiceri lekure,klima me 2 zona audio cd navi .Viti i prodhimit 30/10/2002 .Sherbimet...

4 ditë më parë


Amplifikator Sony Xplod 2 bokse Sony+ vufer Kenwood

Shitet ; Amplifikator Sony Xplod per vetura dy bokse Sony Xplod te dy 400w , vufer Kenwood 600w dy sistra i kompletuar vetem per montim . Fuqia e boks...

4 ditë më parë


Pasat 2017 full me 0 km kovertim 27000 euro

Pasat viti 2017 naft 2.0 me 0 km sa po ka ardhur esht me dogan te paguar full full me ekstrat opsionet te gjitha cmimi 33000 euro pranoj dhe kovertim...

5 ditë më parë


VW Touran -06

Nderrim i mundshem,cmimi pak i diskutueshem

5 ditë më parë


Mercedes Benz B180

me dogan...

5 ditë më parë


BMW 525i Benzin/Gaz

11000 EUR i Diskutueshem. Motorri 2.5 (pa takse luksi) 175,000 km Klima, Automatike, Cruise Control,Bluetooth, Sensore shiu automatik,Drita Xenon,...

5 ditë më parë


EVO BENXIN - GAZ

Evo Benxin - Gaz viti 2007 135 mij km origjinale Letra per 1 vit Xhama te zi origjinal 4 Goma te reja 2019 Ferrota te reja Filtra Gazi te sapo nderrua...

5 ditë më parë


Ford Fusion 1.4 Nafte Viti 2007

Makina eshte ne gjendje shume te mire e ardhur nga Belgjika me disqe alumini nr 15 me kondicioner makina eshte shum e paster si brenda edhe jashte km...

5 ditë më parë


BMW SERIA 1 BUSINES EDIT INDIVIDUAL SPORTPACKET-10

BMW Seria 1 2.0D DRIVE BUSINESS EDITION INDIVIDUAL SPORTPACKET - FACTORY -EURO 4 DPF -Kambio MANUALE -1 DORE MAKINE -TE GJITHA SHERBIMET E KRYERA...

5 ditë më parë


Fiesta 1.4 Nafte manuale 2009

Ford Fiesta Motorr 1.4 Nafte Kambio Manuale Viti 2009 Km 175.000 Radio cd USB MP3 AUX Bluetooth Komanda ne timon Pasqyra elektrike Shum e paster dhe e...

5 ditë më parë


TOURAN 200-nafte NGA GJERMANIA

VW TOURAN 200-nafte Viti 2004 MANUAL ARDHUR NGA GJERMANIA Ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenrike me te gjitha dokumentat, me te gjitha sherbi...

5 ditë më parë


Reno schenic megane ( 1.5 naft )

Viti 2007 , manual , 1.5 naft , 130 mij km me liber sherbimi , klima dixhitale , 6 marsha , perde origjinale , goma 80% , pjes xhenerike dhe motorike...

5 ditë më parë


Skoda Yeti 2010

Skoda Yeti 1.2 Benzine,mund ta kontrolloni ku te doni ne gjendje perfekte nga ana motorike Xhenerike dhe vizuale Mundesi Nderrimi.

5 ditë më parë


SHITET OSE NDERROHET GOLF 4 CABRIO 1.9 NAFTE TDI

VITI 1999 KONDICIONER ABS AIRBAG KAMBIO MANUALE DISQE ALUMINI VAJ E FILTRA TE NDERRUARA GJENDJE PERFEKTE E GATSHME PER CDO PROVE DOKUMENTA TE...

5 ditë më parë


🔵Mercedes-benz E 270 cdi Avantgarde-Automatike

E klas 270 cdi Avantgarde Kamjo Automatike Klima Sedilje elektrike Kasetofon me cd.usb Hapje mbyllje me pult Drita xeno te bardha Pilot automat...

5 ditë më parë


Toyota Verso

Toyota Verso 1.8 benzine - gaz me inpjant gaxi princ nje muaj i vene me garanci 5 vite makina ka 100 mij kilometra me liber sherbimesh ka goma dimri 4...

5 ditë më parë


FORD C MAX 1.6 NAFT 2009 me dogan Zvicra

Ford c max 1.6 NAFT 2009 Zvicra me dogan te paguar me kondicioner KOMANDA ne TIMON xhama dhe pasqyra elektrike mbyllje qendrore me pult kasetofon me...

5 ditë më parë


A-CLASS 160 CDI,viti 2008,kamio automatike

Shitet A-Class 160 CDI,viti 2008,kambio automatike,ngjyra e zeze,5 porta ,komjuter bordi,klima,xhama elektirike dhe pasqyra me palosje,140000 km origj...

5 ditë më parë


Focus 2.0 benzin +gaz Brc 2009 me dogan

Ford focus motor 2.0 benzin +gaz viti 2009 E sapoardhur me dogan te paguar Motor 2.0 me zinxhir, impjant gazi brc I montuar ne vendin e origjines It...

5 ditë më parë


Benz A class viti 2005 gaz benzine

Mercedes benz A classe 2005 1.5 Gas benzin impianti i montuar nga fabrika kamio manuale me 5 marshe me 5 porta i sapo ardhur nga Italia ne gjendje sh...

6 ditë më parë


Mini Cooper-S//John.Cooper.Works 2004

Shitet Mini Cooper-S//John.Cooper.Works 2004 1.6 Benzine Kamio Manuale 6 Marshe+R Cmimi:3500 Euro I Diskutueshem Nr Cel:+355697352299 Makina Posedon...

6 ditë më parë


🚗 AUDI A3 AUTOMAT S LINES I SAPO ARDHUR FULL👌👌

📁AUDI A3 2.0 NAFT AUTOMAT S-LINE FABRIKISHT I SAPO ARDHUR NGA 🇮🇹ME DOGAN TVSH TE PAGUAR GATI PER TARGIM VITI PRODHIMIT 2009 NE GJENDJE TE SHKEQYER ME...

6 ditë më parë


MERCEDES BENC E 220

Mercedes Benz E 220 Diezel EVO viti 2007 Makina me dogane Cmimi 7.500€ 🔺️Kamio Automatike🔺️ Gjendja Perfekte Km 220.000 me Liber Servisi Nr Kont...

6 ditë më parë


SHITET PEUGEOT 206 1.4/BENXIN +GAZ NE LETRA

SHITET PEUGEOT 206/ ME MOTORR 1.4 BENXIN GAZ NE LEJE VITI 2002 LETRAT E PAGUAR DERI NE GUSHT 2020 LUKUN ESHTE I VECANTE MAKINA ESHTE BERE ME POROSI /D...

6 ditë më parë


Skoda Fabia 2008

Skoda Fabia Motorr 1.4Benzin Viti 2008 Kondicioner Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike si dhe shume e paster.Cmimi i Duskutu...

6 ditë më parë


Tiguan panorama 2010

Makina sapo ardhur nga gjermania me dogane pe paguar full extra tavan xhami ,automatik 4motion sedilje lekure +ngrohje ,kamera parkimi, sensor para mb...

6 ditë më parë


Mercedes-Benz 2006

I ardhur nga Gjermania ne super gjendje pa dogan Per m shum info N.CEL-0686205048

6 ditë më parë


BMW seria 1 automat look M

Bmw Seria1 2.0liter benzin sa po ardhur nga zvicra me dogan te paguar km orgjinale liber sherbimesh makina ne super gjendje motorrike dhe xhenerike. C...

6 ditë më parë


Mazda 2 Benzin-Gas viti 2009

Shitet Mazda 2 Benzin-Gas viti 2009, km 144000, me tvsh te paguar, ardhur me dt.06.11.2019 nga Firenze Itali. cmimi 4400 euro

6 ditë më parë


AUDI S6 5.2L V10 QUATTRO

Shitet Audi S6 5.2 L V10 Quattro Benzin, Full Option. Per cdo informacion kontaktoni ne numrin e mesiperm.

6 ditë më parë


C klass C 220 Automatic

Shitet Mercedes Benz C220 CDI Elegance i sapo ardhur nga Austria ne rruge tokesore me targa te eksportit,me dogane te paguar gati per targim. Makina e...

6 ditë më parë


Opel Meriva 1.7 TDCi shitet

Shitet Opel Meriva 1.7 TDci, makina eshte ne gjendje shume te mire ,si nga ana motorike dhe xhenerike ashtu dhe estetike.me Goma te mira.kondisjoner,...

6 ditë më parë


Mercedes benz a class 180 cdi

shitet mercedes benz a class 180 cdi.I fund vitit 2006 (07/12/2006) makine shume ekonomike ne gjendje te shkelqyer .makine shume e pazter si nga brend...

6 ditë më parë


Mercedes Benz C220 shitet

Shitet Mercedes Benz C220, makina eshte ne gjendje shume te mire, si nga ana motorike ashtu dhe xhenerike, makina disponon xhama elektrik, kondisjoner...

6 ditë më parë


Mercedes E klas avantgarde 2004 automat

Shitet mercedes benz E270 Cdi viti 2004 AVANTGARDE. kamio automatike/tip tronik.tapiceria lekure shume e paster.perde i xhamit mbrapa elektrike origji...

6 ditë më parë


VW Passat CC / 2.0 TDI / DSG / Euro5 / 2010 🇩🇪

Volkswagen Passat CC i ardhur nga Gjermania. Gjendje perfekte motorrike gjenerike dhe estetike pothujse e re 10/10. Disponon liber sherbimesh te plot...

6 ditë më parë


Mercedes Benz E220 -05

Shitet e-class 220 nafte. Viti i prodhimit 2005. Te gjitha sherbimet te kryera. Shume i paster brenda dhe jashte. Ne gjendje shume te mire. 4 disqe te...

6 ditë më parë


Vw Golf V 1.9 TDI

VW Golf 5, viti 2006, 1.9 TDI, 199.000km,kambio manuale 6+R, shume makine e paster, ne gjendje te mire motorike xhenerike dhe estetike, goma dimerore...

6 ditë më parë


GOLF 6,,, 2.0,,TDI,,22.10.2008,,MANUAL,,nga ZVICRA

WOLSVANGEN 2.0,,GOLF 6,,TDI pa te KUQE,,MANUAL ,,VITI 22.10.2008,,,,E SAPO ARDHUR NGA ZVICRA ,,,ME DOGANE TE PAGUAR,,,5 PORTA,,,NAVIGATOR,,,SENSOR PAR...

6 ditë më parë


Vw caddy 1.9 A/c

Makina eshte e ardhur nga belgjika me dogane te paguar shume e paster brenda dhe jashte Viti 2006 me kondicioner funksional Disponojme edhe 2 cad...

6 ditë më parë


Mercedes Benz C300 Benzine Automat -16

Mercedes-Benz C300(1996 cc) Benzine 4Matic LOOK AMG , Viti Prodhimit 2016 me 118.000 km , buton START , sallon lekure , sedilje elektrike me komando t...

6 ditë më parë


VW TOURAN

VW Touran 2.0 Diezel viti 2007 ✅Makina me Dogane ✅Cmimi 6.000€ 7 Vende 🔺️Kamio Automatike🔺️ ✅Gjendja Perfekte ✅Xhama te Erret ✅Te gjitha sherbim...

6 ditë më parë


Shitet Skoda Yeti 2011 Benzin/Gaz

Shitet Skoda Yeti viti i prodhimit 2011 ngjyra e zeze, fuqia motorrike 1.2 Benzin/Gaz super ekonomike,makina eshte ne gjendje te mire motorrike dhe xh...

6 ditë më parë


Mirtubishi l200

Shitet mitsubishi ne gjendje shum te mir me te gjitha sherbimet e kryera ne kohe.ka dhe mbulesen e karoceris mbrapa.

6 ditë më parë


Nisan Micra benzine 2007

🇨🇭Shitet🇨🇭.. Nissan Micra 1.2 benzin Kambio manual viti 19.10.2007, Kondicioer,goma 80%..127.000 mi km origjinale te certifikuara me liber sherbimesh....

6 ditë më parë


Mercedez-Benz E 270 cdi okazionn

SHITET Mercedez-Benz E 270 cdi Kambio automatike,260 mije km te vetat origjinale,Viti 2001,Makina esht full opsion komanda ne timon,Sensor para mbrapa...

6 ditë më parë


Bmw x5 M-power 610 hp stage1

Bmw x5 . M-power origjinal fabrike 4.4 V8 bi-turbo 610 hp kuaj fuqi . 163.000km origjinale . Panel tip i ri . Tavan komplet xham ( panoramik) . Kambio...

6 ditë më parë


Jaguar xf 2010 2.7 Nafte

Makina eshte ne gjendje te perkryer full option ,navi, baxha, sensore, kamera parkimi, timoni me ngrohje, makina i ka letrat deri ne dhjetor 2019.

6 ditë më parë


vitara

gas benzin

6 ditë më parë


Shervolet HHR 2008 5300E

Hhr amerikane shum komode 2008 e vecant munduesi nderrimi me 4×4 per arsye terreni + - diferencen letrat per nje vit

1 javë më parë


Shitet ose nderrohet citroen xsara picasso 2005

Shitet ose nderrohet citroen Xsara picasso 2005 benzine gaz ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike.Gomat ne gjendje te mire takse siguracion...

1 javë më parë


Ford S-Max

Ford S-Max 2007 i sa po ardhur ne gjendje perfekte Sensor xhama te zinj,ful

1 javë më parë


Skoda Fabia 1.2 Benzin Gaz

E Sapo Ardhur Nga Italia Viti 2009 Me Dogane Te Paguar Ne Gjendje Te Mire 3500€ I Diskutueshem

1 javë më parë


Mercedes Benz ML350 Bluetec 2014 //

Mercedes ML 350 Bluetec Premium - AMG Line, viti 2014 me 215.000km orgjinale. Fenera Full Led. Panorama, Start-Stop, sallon mershin Premium , sedilje...

1 javë më parë


Audi Q7 quattro 3.0 TDI

Cel çdo ditë ora 10:00-20:00. JO NDËRRIM. Me doganë të paguar. Viti 2010. Motor 3.0 TDI. 168 mijë KM. Kambjo Automatike. Sallon lëkur origjinal...

1 javë më parë


Audi A3 2.0 nafte

me dogan..

1 javë më parë


Ford mustang 2013 3.7 v6 benzin

Sapo erdhi...Ford mustang 2013 3.7v6 benzin,kamio manuale,Super mjet,me 130 km orgjinale me garanci,cmimi 16900 euro i diskutushem mundesi nderrimi,ce...

1 javë më parë


Audi A4 benzine 2015

AUDI A4 2.0 T S LINE QUATTRO VITI PRODHIM 2015 i ardhur nga USA. Kambio automat tiptronic Sallon lekure sedilje elektrike+ ngrohje+memory + fryrje+c...

1 javë më parë


toyota aygo 1.0 benzine

me dogan....

1 javë më parë


Jeep Wrangler 3.8 v6.

Goma BF mud terrain. Telaflex suspension. Long arms RC. Trrraflex steerin stabilizer. 6" lift kit. Hard top soft top. Winch 12500 lbs. Mundesi nderri...

1 javë më parë


SHITET NISSAN MICRA 1.5 NAFTE

shitet nissan micra 1.5 nafte viti 2003 dokumentat deri ne mai 2020

1 javë më parë


Mercedes Benz shitet+ Nderohet,+ -

Shitet ose Nderrohet Mercedes Benz viti i prodhimit 2002. Makina eshte ne gjendje te shkelqyer dhe e gatshme per cfaredolloj prove nderrohet me makine...

1 javë më parë


Toyota corolla verso

Toyota Collora Verso vitit 2005 7 vende,2.2 nafte me 7 marsha. Buton start and stop,dy celsa origjinal,sensor parkimi vetem pas,gomat e para 90% te r...

1 javë më parë


Tuareg. Shitet+nderrohet

Tuareg. 3000.cc nafte.. 2012.. i sapoardhur..shitet+ nderrohet..

1 javë më parë


C 220 cdi viti 2000 full option Automati Avangarde

C 220 CDI 👍 VITI 2000👍 Kambio Automatike 👍 215000 KM me liber sherbimesh 👍 PILOT AUTOMATIK SHPEJTSIE Limitator Kondisioner Drita Kseno mbi Kseno me pa...

1 javë më parë


Okazion Toyota RAV 4 2014

Shes makinen me 100 mij kilometra.toyota RAV 4 .vit prodhimi 2014 full opsion.shume e paster.makina eshte pothuaj ere mund te shikohet kur te doni gje...

1 javë më parë


Shitet! Seat Leone

Shitet Seat Leone 1.6 nafte Ecomotive!Me 270 mij km origjinale! Navigator me touch screen,usb,aux,bluetooth.Kambjo manuale.Me dokumenta te paguara gje...

1 javë më parë


Okazion OPEL MERIVA 2006 cmimi i trajtueshem.

OPEL MERIVA viti 2006 1.7 NAFTE shume ekonomike dhe familiare. Shitet per arsye emigracioni nuk jam tregtar makinash.Te gjitha sherbimet te bera. Goma...

1 javë më parë


Super Okazionn Galloper 4x4 mundsi nderrimi

Hyundai Galloper 2.5 Turbo Intercooler i vitit 1998,kambio manuale,xhama dhe pasqyra elektrike,me tre porta kambio dhe ridoto 4x4 ne gjendje perfekte,...

1 javë më parë


Fiat Punto Benxin+gaz 2007, full panoramic

Makina eshte me letra te paguara, benxin+gaz motor super ekonomik, gazi i montuar fabrikisht, makina eshte e paster si jashte e brenda, full panoramic...

1 javë më parë


SUPER-OCAZIOOON--E 220 CDI--AUTOMAT--4--FENERSH

E class...vitit 2000...motorr 2.2 Cdi...diezel...kamio Automatic...Salloni brenda lekure ngjyre blu...Makina esht ne gjendje tmire...motorri+kamio+xhe...

1 javë më parë