U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Kategoria: Aparate Celulare

Smartphone OnePlus 3T Origjinal me dy Karta

Shes Celular Smartphone OnePlus 3T me dy Karta, punon me cdo lloj Karte ne Shqiperi, me Kutine Origjinale. Memorje 6GB Ram, Storage 64GB. Origjinal...

15 orë më parë


iPhone 6 64GB

iPhone 6 ➡️ 64 GB *Telefonot raboti vo site mrezi* *3 Meseci koristeno* *FULL UNLOCK* *So nego ide adapter originallen od apple i headphones (slus...

2 ditë më parë


Iphone 5

5 so skrsen ekran

2 ditë më parë


IPHONE XR 64GB

Mobilniot e vo top sostojba so garancija do 20.04.2020 godina. Kupen e od Istyle Skopje. 64GB memorija

2 ditë më parë


NOVI XIAOMI

SE PRODAVAAT: Xiaomi Redmi Note 7 - BLACK Global Version so 3Gb RAM i 32 Gb ROM = 150 € Xiaomi Redmi Note 7 - BLACK Global Version so 4Gb RAM...

2 ditë më parë


Zastitni folii za Samsung Galaxy Grand Prime

Novi zastitni folii za Samsung Galaxy Grand Prime G530.

2 ditë më parë


MOBILE KING SERVIS ZA SITE VIDOVI NA MOBILNI TEL

SERVIS za site vidovi na mobilni telefoni, dekodiranje, softver i hardverski defekti...Site servisni intervencii gi vrsime vo najkratok mozen vremensk...

2 ditë më parë


SAMSUNG Galaxy S8

Shitet Galaxy S8, origjinal me sistem android I zhbllokuar per cdo karte, ngjyre i zi si ne foto! ***Telefoni ka Xhamin e ekranit te thyer. Punon ne...

3 ditë më parë


OKAZION IPHONE 8 64GB I ARDHUR NGA GJERMANIA

IPHONE 8 64GB GJENDJA 9/10I I ARDHUR NGA GJERMANIA I PAHUR FIZIKISHT SHOQEROHET ME KARIKUES,XHAM & GOMINE Garancai 3 muaj.Transporti ne gjithe shqipe...

3 ditë më parë


OFERTE TABLETE 10core HI9 Air(1cop e fundit)

RAM/ROM:4GB/64GB Network :4G LTE Display resolution:2560x1600 Display Size:10.1" Processor Core:10 core Performanca ne lojra: https://www.youtu...

2 javë më parë


shitet ndrohet

shitet lg v35 thinq.gjendja 9/10.6gb dhe 64gb.snapdragon 845.viti 2018.jepet me garanci.super ne cdo drejtim.tel mund te ndrohet me tel me parametra t...

2 javë më parë


Shitet (IPAD AIR 32 giga Wifi+Cellular) gjendja 10/10.Punon me te gjitha kartat sim

Shitet (IPAD AIR 32 giga Wifi+Cellular) gjendja 10/10.Punon me te gjitha kartat sim

2 javë më parë


Shitet galaxy S10 plus 512 gb

Versjon europian best quality. 512 gb luxury 2 muaj i perdorur. Me te gjitha aksesoret Ne gjendje perfekte as nje gervishtje.

3 javë më parë


Shitet:Iphone X 64GB

Shitet:Iphone X 64GB Vendoshja:Lushnje Telefoni eshte shume pak i perdorur ne gjendje shume te mir nuk ka as nje gerrvishje eshte brenda garacin a...

3 javë më parë


Galaxy S7 Europian G930F Perfekt 170 Euro

Shitet S7 Europian G930F 4gb ram 32gb memory me Fast charge gjendje perfekte me kuti dhe te gjitha aksesoret origjinal asnje shenje perdorimi me xham...

3 javë më parë