MATRAPAZI.COM
Ne të mbarojmë punë

Njoftimet e Fundit

Tirana

1 javë më parë

Shitet Bar-Restorant,ne Berzhite,TIRANE-SHQIPERI


Shitet Bar-Restorant ne Berzhite,Tirane.Objekti ka siperfaqe 240 m2 ndertim dhe...

Tirana

1 javë më parë

Shitet apartament 1+1 ne zonen e Freskut


Shitet apartament 1+1 ne zonen e Freskut.Apartamenti ka siperfaqe 68 m2 dhe ndod...

Durrës

1 javë më parë

Shitet hotel 3 katesh te Mali Robit,Golem-Durres1


Shitet hotel 3 katesh te Mali i Robit ne Golem.Hoteli ndodhet prane bregut te de...

Shëngjin

1 javë më parë

Shitet apartament 2+1 ne Shengjin-Lezhe


Shitet apartament 2+1 ne Shengjin.Apartamenti ka 106 m2 dhe ndodhet ne katin e 5...

Durrës

1 javë më parë

Sonoff Wireless(Ndezje nga Telefoni)


Tregtoj Sonoff ky komponet sherben per te ndezur Dritat me Wireless direkt nga t...

Durrës

1 javë më parë

Kontaktor (Leshusa)


Kontaktora (Leshusa)te ngarkesave te ndryshme. Kontaktor 16A- 12 mij lek.(Te vje...

Tirana

4 javë më parë

Shes tomorrice gruri


Shes tomorrice gruri ne gjendje pune me tgjitha pajimet cmim I arsyeshem.

Sarandë

4 javë më parë

Jepet me qera


Jepet shtepi me qera ne qytetin e Sarandes, per sezonin e veres, Shtepia eshte e...

Durrës

1 muaj më parë

Fluke 325 True Rms


Shitet Aparat professional Fluke 325 True Rms i Ri. Per te gjith ata profesioni...

Më të Kërkuarat