U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

renaul laguna

renaul laguna


reno laguna 1.9 me klim goma te reja te dimrit edhe 1 muj regjistrim qmimi i negociushum


Shitet Opel Corsa D, 1.7# 2012

Shitet Opel Corsa D, 1.7# 2012


Shitet Opel Corsa D, 1.7# 2012 * Viti: 2012 * Fuqia e motorit:90 kW/120 ps * Navigacion * Senzor parkim * Komanda në timon #Çmimi me marrëveshje Tel (Viber):+38345 805 804


Golf 7

Golf 7


Shitet Golf 7, motori 2.0. Te kaluara vetem 2500 km te garantuara. Servisi i pare i kryer. Ne gjendje shume te mire, pa asnje verejtje. Çmimi me marreveshje.


Opel Astra J 1.7 CDTI Ne Gjendje Perfekte

Opel Astra J 1.7 CDTI Ne Gjendje Perfekte


Posedon Librin e Servisit 2 Qelsa Servisin me Komplet Filterat te Ndrrum Rrypin Dhemzor Set te Ndrrum Gomat e Reja te Dimrit Viti Fundi i 2011 Modeli 2012 Airbag Abs Esp Timoni Servo Komandat ne Timon Tempomat Bordkompjuter Klimatronik Radio CD Aux Tel etj Senzor te Shiut Senzor ne P...


Shitet Ford focus

Shitet Ford focus


Ford focus 1.6 benzin 1999 ne gjendje te shkelqyer. Per me shume info tel viber +38344961118


KAFE DEVETKA BEVERLI HILS IMA POTREBA OD SHANKER

KAFE DEVETKA BEVERLI HILS IMA POTREBA OD SHANKER


Кафе Деветка (Барнет Дооел) во ТЦ Беверли Хилс имаат потреба од Шанкер. Предност имаат шанкери со минато искуство. Сите заинтересирани полнолетни лица потребано е да се јават и закажат средба на : 077860436 Потребни квалификации: -Минимум завршено средно образование -Претходно работно искус...


X box 360 kako nov

X box 360 kako nov


Продавам X box 360 подарок од Австралија со два џојстици и 12 игри како нов Call of duty modern warfare 2 Call of duty modern warfare 3 Need for speed most wanted Gears of war 3 Assassins creed 1 Assassins creed 2 Assassins creed 3 Battlefield 3 и други


Shitet Mercedes GL350 Bluematic 4x4

Shitet Mercedes GL350 Bluematic 4x4


Shes Mercedes GL350 Diesel me te gjitha serviset e kryera dhe ne gjendje te rregullt teknike. I ka 7 ulese dhe eshte veture perfekte familjare. Regjistrimi i pare ne RKS ne vitin 2017. Jam perdorues privat, e shes sepse e kam ble modelin e ri dhe nuk me nevojitet me.


Macbook Pro 13" 2017 touch bar

Macbook Pro 13" 2017 touch bar


Лаптопот е во перфектна состојба (без никаква гребнатинка или било какво друго оштетување).


SHTEPIJA NE GJILAN

SHTEPIJA NE GJILAN


Shitet urgjent... Shitet shhtepija ne Gjilan afer Restoran Gardenit shtepija osht dy katshe ne katin e par posedon sallon kuzhin dhe nje dhom gjumi kurse ne katin e dyt ka tri dhoma gjumi ka dy banjo dhe nje podrum ka tri terasa.shtepija ka edhe kamerat,oborri posedon 3 ari. munci ndrrimi me ndon...


A985 Banese me qira te Qafa

A985 Banese me qira te Qafa


Leshohet banesa me Qira te Qafa, te Studio Sebi, banesa eshte ndertim i ri. Ka 105 m2 dhe gjendet ne katin e 6-te e lift. Posedon: 3 Dhoma Gjumi Sallon+Kuzhine 2 Banjo Ballkon Koridor Qmimi: 400 euro i diskutueshem A985 Për më shumë oferta klikoni në websajtin tonë WWW.AGJENSIONI-UN...


Laptop ASUS ROG G751JT

Laptop ASUS ROG G751JT


Се продава ASUS ROG G751JT лаптоп. Модел: G751JT-T7254D Процесор: Intel® Core™ i7-4720HQ 2.6GHz Processor (6M Cache, до 3.60 GHz) Меморија: 16GB DDR3 1.600MHz (4 слота, два слободни, максимално подржува: 32GB) Хард диск: 1TB 7.200rpm (2 расположливи слота) + 480GB HyperX SAVAGE SSD SATA 3 2.5...


SAMSUNG GALAXY S10 NOTE 10 NOVI NAJNISKI CENI

SAMSUNG GALAXY S10 NOTE 10 NOVI NAJNISKI CENI


Novi Mobilni Telefoni Samsung Galaxy i Huawei Site telefoni se Glanc Novi Od Telekom So GARANCIJA I CELOSNA FABRICKA OPREMA. 24 MESECI GARANCIJA SAMSUNG A70 NEVERLOCK 285 ЕU (17500 денари) ПРОДАДЕН SAMSUNG A80 NEVERLOCK 370 ЕU (22800 денари) Huawei P30 PRO 585 EU (35990 денари) GALAXY NOTE...


Kati i shtepise me qira ne Tophane - 350€

Kati i shtepise me qira ne Tophane - 350€


Ofrohet me qira kati i trete i shtepise me sistem banesor. Shtepia gjendet ne lagjen Tophane, ne afersi te Xhamise se Llapit. Shtepia eshte teresisht e renovuar dhe e mobiluar bukur. Posedon: 🔸 Sallon me kuzhin 🔸 2 dhoma gjumi 🔸 Banjo 🔸 Ballkon 🔸 Koridor Çmimi 350euro, plus depoziti...


Shtepi 1+1 83 m2 durres ish rajoni e mobiluar

Shtepi 1+1 83 m2 durres ish rajoni e mobiluar


shtepi 1+1 83 m2 durres ish rajoni e mobiluar 62000 euro


Super Apartament 2+1 Super i Investuar, Blloku

Super Apartament 2+1 Super i Investuar, Blloku


Shitet apartament 2+1 në Bllok prane Librit Universitare ne rrugen Perlat Rexhepi. Informacion mbi apartamentin: Kati 4 banim i nje pallati 11 katesh, siperfaqa 140 m2 Organizimi: ambjenti gatimit, salloni i ndenjes, dy dhoma gjumi, 2 tualet dhe ballkoni. Apartamenti shitet i mobiluar dhe dispono...


Shitet Banesa 65.2m² kati i 7-te

Shitet Banesa 65.2m² kati i 7-te


Kodi 0457 Shitet Banesa 65.2m² kati i 7-te, Kompleksi F&A inxhenering, ndertim i ri ne lagjen veternik mbrapa siptaleve ose afer spiralit amerikan . Banesa ka pamje nga rruga poziten me te mire ne objekt e vendosur ne Jug-Lindje. Banesa ka keto hapsira: - sallon me kuzhine e trepezari - 1 dhome g...


BANESA ME QIRA NE QENDER TE KINEMAJA

BANESA ME QIRA NE QENDER TE KINEMAJA


Leshohet banesa me qira ne Qender te Kinemja ABC,banesa gjindet ne katin e trete dhe posedon: -Sallon kuzhine -dy dhoma gjumi -koridor -banjo -ballkon -nxemje te qytetit Viber +383 (44) 300-072 , Viber +383 (49) 139-136. GJINDEMI MBRAPA TEATRIT KOMBETAR AFER BANKES TEB Ofertat...


Apartament 2+1 115m2 plus post garazhd 20m

Apartament 2+1 115m2 plus post garazhd 20m


Shitet Apartament 2+1,115m2,plus post garazhd 20m2,me Hipoteke,100000 euro,Komisariati nr 4 !Apartamenti ndodhet ne katin e 6 banim dhe te shtatin nga toka te nje pallati te ri 8 katesh me ashensor dhe punime shume cilesore.Pallati ndodhet shume prane rruges kryesore dhe me te gjitha facilitetet e n...


Apartament 2+1 75 m2

Apartament 2+1 75 m2


Shitet apartament 2+1, 75 m2, 65000 Euro me hipoteke tek Oxhaku! eshte ne katin e 5 banim te nje pallati egzistues. Ndodhet ne zonen e Oxhakut prane Xhamise Xhura, lagje e qete . Apartamenti ka nje organizim shume te mire te brendshem, me nje sallon te madh e te mirendricuar, 2 dhoma gjumi te bollsh...


Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.