U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

JAGUAR X Type 2.5B MODEL 2003

JAGUAR X Type 2.5B MODEL 2003


JAGUAR X Type 2.5B MODEL 2003 4 500 E ☎️ Viber + 377 45 613 666 ☎️ 049 858 656 🚗 AUTO BENI 🚗 JAGUAR X Type 2.5B MODEL 2003 IREGJISTRUM RKS NE GJENDJE SHUM TE MIR KILOMETRAT TE GARATUME NUK ESHT HIPOTEK KLIMATRONIC RADIO CD ULSET ME NXEMJE ULSET EXTRAAA LEKUR 4 XHAMAT ELEKTRONIC DRITAT...


Bmw 530D 3.0 nafte pa taks luksi

Bmw 530D 3.0 nafte pa taks luksi


Bmw 530D seria 5,3.0 nafte pa taks luksi,viti fundi 2003,sendile elekrike+memorje,timon me levizje,dritat kseno bikseno,sensor parkimi,pilot automat e shum opsione te tjera...ne gjendje perfekte ska nevoj per gje,letra te paguara deri ne gusht 2020.cmimi 4500 euro i diskutushem mundesi nderrimi cel;...


PEUGEOT 308 1.6HDI 90KS UNIKAT

PEUGEOT 308 1.6HDI 90KS UNIKAT


KOLATA E OD PRVI GAZDI KUPENA SO REDOVNI SERVISI POTVRDENO SO SERVISNI DOKUMENTI IMA NAPRAVENO KOMPLET SERVISI PK KAIS ULJE FILTRI KOMPLET PLOCKI GLAC NOVI GUMI SITE CETIRI PALI VOZI NEMATE NIKAKVIN DAVACKI PO NEJZE VO BESPREKORNA SOSTOJBA E MOZE DA SI JA PROVERITE VO SERVIS PO VAS IZBOR. FULL OPRE...


C 220 CDI AVANTGARDE MANUAL SOT I ARDHUR

C 220 CDI AVANTGARDE MANUAL SOT I ARDHUR


PERSHENDETJE , SHITET NJE MERCEDES I MODELIT C KLASS MOTORR 220 CDI , MANUAL ME 6 MARSHE , NE GJENDJE SH TE MIRE MOTORRIKE DHE XHENERIKE ,MAKINA ESHT E ARDHUR NGA GJERMANIA , ME SH OPSIONE DHE SH EKONOMIKE EURO 4 DPF MADEL AVANTGARDE BI XENON DRRITAT SENSOR PARKIMI PARA/MBRAPA NAVIKATOR SISTEM...


Shes Passat 3C V.P 2010 FULL OPTSION

Shes Passat 3C V.P 2010 FULL OPTSION


Shes Passat 3C viti 2010 2.0 1 vit t plot regjistrim i sapo doganuar full optsion esp abs klimatronik karrima me nxemje tempomat goma t reja michelin senzora t shiut 2 qelsa etj


Ford Kuga

Ford Kuga


Ford kuga titanijum prva raka pominati 134000 ful oprema plus kuka nova nekotistena kolata e od CH


🚗 Audi A3. Automatike. 2.0 Diesel - 06 🚗

🚗 Audi A3. Automatike. 2.0 Diesel - 06 🚗


🚗Audi A3🚗. ⛽️ 2.0 Diesel (motor me 8 valvola). 📆 Viti i prodhimit 2006. Kambio automatike. Marshe F1. Klima bi zona. Air bag. Abs. Esp. Radio AM/FM-CD ROOM-AUX. Kompjuter board. Xhama elektrike. Pasqyra fotochromatike dhe me palosje. Tapiceri isofix. Hapje dhe mbyllje qendrore. Dy celesa. Sensore...


Mercedes-Benz R klasa 6 sedista

Mercedes-Benz R klasa 6 sedista


Se prodava mercedes R klasa so 6 sedista dizel 2006 god, novi letni i zimski gumi michelin


Audi A6

Audi A6


Audi a6 3.0 guattro, navigacija ,koza,shiber,automatik top sostojba ...tel za kontakt 070 302 862


VW Caddy Maxi Life 1.9 TDI Automatic

VW Caddy Maxi Life 1.9 TDI Automatic


VW Caddy Maxi Life 1.9 TDI Automatic Viti: 2009 me 7 ulese 049 222 303 ; 044 666 746


Renault Clio 1.5 Diesel - 07

Renault Clio 1.5 Diesel - 07


🚗Renault Clio🚗. ⛽️ 1.5 Diesel. 📆 Viti i prodhimit 2007. Kambio manuale. Kondicioner. Air bag. Abs. Esp. Radio Cd,me komanda tek timoni. Tapiceri isofix. Kompjuter board. Xhama elektrike. Pasqyra elektrike. Hapje dhe mbyllje qendrore. Dy celesa. Goma te reja te sapovendosura 100%. Gjendje perfekte es...


Ford Focus SW 1.6 Diesel - 09

Ford Focus SW 1.6 Diesel - 09


🚗Ford Focus SW🚗. ⛽️ 1.6 Diesel. 📆 Viti i prodhimit 2009. Kambio manuale. Klima bi zona. Air bag. Abs. Esp. Radio AM/FM-CD Room-Aux. Komanda ne timon. Kompjuter board. Tapiceri isofix. Xhama elektrike. Pasqyra fotochromatike. Xhama te erret origjinale. Sensore drite. Sensore shiu. Hapje dhe mbyllje...


Shitet E klas 220 avangart

Shitet E klas 220 avangart


Shitet E klas 220 Avangart ne super gjendje viti i prodhimit 18.05.2005 , makina eshte full: i sapoardhur me dogan te paguar i perdorur veq nga 1 person i bler ne privat , Km 222351 origjinale me garanci . cmimi 5600 euro , cel : 0693020620


MERCEDES-BENZ E320 4 MATIC

MERCEDES-BENZ E320 4 MATIC


MERCEDES-BENZ E 320 4 MATIC VITI 2006 FULL OPTION MAKINA ESHT NE GJENDJE SHUM TE MIR SI NGA ANA MEKANIKE DHE XHENERIKE.TE GJITHA DEKUMENTAT TE PAGUARA PER 1 VIT.SALLONI BRENDA LEKUR E ZEZE ,SENDILE ELEKTRIKE,BAXHA ELEKTRIKE,PASQYRA ME PALOSJE.CDO KONTROLL I MAKINES I PRANUSHEM.CEMIMI 7000 EURO TEL+4...


Toyota Corolla 1.4 naft viti 2006 Manuale.

Toyota Corolla 1.4 naft viti 2006 Manuale.


Toyota Corolla 1.4 naft viti2006. Manuale mjeti ka gjendje perfekte.


OKAZION !!! Range Rover 270

OKAZION !!! Range Rover 270


Okazion rang rover 2007 270 cc look 2012 i bom ne zvicer look origjinale goma sapo te vena te reja fare makina eshte super gjendje 11 mij euro pranojm ndrim me mak Me te vogel deri ne 5 mij euro


Perkthyes

Perkthyes


ALS Albanian Language Service shoqeri e specializuar ne sherbime perkthimi kerkon perkthyes ne gjuhet: 1-Anglisht-Arabisht 2-Anglisht-Rumanisht Aplikoni, ne po kerkojme njerez si ju! Adresa: Rruga Dytesore Autostrada Tirane-Durres,Pajtoni Center,kati 4. Kontakt Cel:0697030999 Email:...


Kerkohen Agjent/e Imobiliare me/pa eksperience

Kerkohen Agjent/e Imobiliare me/pa eksperience


Dominium Estate ne vazhdim te progresit dhe rritjes se metejshme , tashme bashke me hapjen e zyrave te reja ne Dominium Estate "Don Bosko" dhe Dominium Estate "Zogu i Zi" hap aplikimet per punesim ne pozicionin e meposhtem: - Agjente Imobiliare Ne qofte se jeni ne kerkim te nje pune afatgjate me t...


Shitet bmw 5 ne gjendje prefekte rks

Shitet bmw 5 ne gjendje prefekte rks


Shitet bmw 520 qe 4 muj e doganume rks bmw asht ne gjendje shum te mir ne te gjitha aspektet facelift original full extra xenzora parkingu para mas,karrikat me Nxemje,komanda timon,tempomat,vullanin multifunksjonal, dritat xenon bigxenon me rrobot i ul e i qon sipas nevojes klimatronik dy zonale pa...


CITROEN C4 GRAND PICASSO 1.6 HDI AUTOMATIC 🇨🇭

CITROEN C4 GRAND PICASSO 1.6 HDI AUTOMATIC 🇨🇭


Shitet citroen c4 grand picasso 1.6 hdi 110ps Viti 2010 nga zvicra 🇨🇭🇨🇭 Km 260000 me garancion me liber I sapo servisuat eshte ne gjendje te rregullt gjithqka Pa asnje investim tip top POSEDON: KLIMATRONIC BORDECOMPUTER TEMPOMAT ME LIMIT PULLA NE TIMON AUTOMATIC ME SHPEJSI NE TIMON 2X...


Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.