U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Shitet banesa ne Ulpiane me Termokos 42m2

Shitet banesa ne Ulpiane me Termokos 42m2


Shitet banesa ne Ulpiane me Termokos 42m2 Shitet banesa ne lagjen Ulpiana perkatesisht afer shkolles fillore "Hasan Prishtina" dhe fontanes. Banesa gjendet ne katin e 4 dhe nuk posedon lift. Eshte e madhe 42m2 me flete poseduese dhe ka kete renditje: Salloni me Kuzhine Dhome Gjumi Banjo Bal...


SHITET APARTAMENT NE DURRES

SHITET APARTAMENT NE DURRES


Apartamenti ndodhet prane shkolles Elftali Koci me orjentim Lindje-Perendim me siperfaqe 92.5m2 ne katin e 5 te nje pallati 5 katesh me nje 1 hyrje per kat. Organizohet me 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 dhome per gatim, korridor te madh, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti shitet pjeserisht i mobi...


Banesë me qira ne Qender afer Sheshit

Banesë me qira ne Qender afer Sheshit


Banesa gjendet perball shkolles fillore Elena Gjika, 200 metra distancë nga sheshi, eshte e mobiluar ne tersi, gjendet ne katin e 4 (pa lift) dhe posedon: Sallon me kuzhine, Dy dhoma gjumi, Banjo, Ballkon, Koridor, Çmimi 250 euro Kontaki: 044 666 074 (Viber -Whatsapp) aplus.patundshmeri...


SHITET VILE NE DURRES

SHITET VILE NE DURRES


Vila ndodhet prane Muzeut te Deshmoreve me siperfaqe trualli 126.28m2 dhe 305m2 ndertim. Kati i pare ka siperfaqe 87m2 ku organizohet me 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 tualet dhe 1 magazine te vogel. Kati i 2 me siperfaqe 109m2 ku organizohet 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 tualet dhe 1 ballkon....


Stan 88m2 vo Taftalidze na prv sprat

Stan 88m2 vo Taftalidze na prv sprat


Итно продавам трособен стан со просторна дневна,трепезарија,кујна,две спални,еден тоалет,шпајз,две тераси и подрум со ориентација север ( кујна,трепезарија ,дневна ) ,исток ( дневна) и југ ( две спални ) Станот се наоѓа на прв спрат кај белите згради позади Педагошки Факултет втор ред Квадратура н...


Banesë me qira Prapa Teatrit

Banesë me qira Prapa Teatrit


Banesa gjendet prapa Teatrit, aferr xhamis te 4 llullat, eshte ndërtim i ri, kati i parë,e mobiluar, 80 m2, ka ashensor. - Banesa posedon; - Sallon me Kuzhinë, 2 Dhoma gjumi, 2 Banjo, Teras dhe Korridor. Çmimi 300 euro Kontaki: 044 666 074 (Viber -Whatsapp) aplus.patundshmeri@gmail.com A+ Real...


Apartament 2+1 92m2 Don Bosko -- 85000 €!

Apartament 2+1 92m2 Don Bosko -- 85000 €!


Shitet apartament 2+1+2 tualete 92m2 me hipoteke ne Don Bosko 85000€! Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara te Tiranes dhe ka nje hapesire prej 92m2 te organizuar ne nje sallon, nje ambient gatimi, dy dhoma gjumi , dy tualete dhe nje ballkon. Ndodhet ne katin e peste te nje komplek...


Kuka so parno ili menuvam za mal stan

Kuka so parno ili menuvam za mal stan


ПРОДАВАМ КУЌА СО СОПСТВЕНО ПАРНО „11 ОКТОВРИ“ ... или менувам за гарсоњера во Аеродром, Ново Лисиче, Кисела Вода... (со ваша доплата) Продавам куќа 100 м2, високо приземје. Излегува на две улици. Распоред: голема дневна со трпезарија и кујна, три спални, две wc-a, два ходника и две тераси. К...


Apartament 3+1 104m2 Komuna e Parisit -- 120000 €

Apartament 3+1 104m2 Komuna e Parisit -- 120000 €


Shitet Apartament 3+1, 104.1 m2,me Hipoteke,120000euro,Komuna e Parisit!Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri 5 katesh,me ashensor dhe punime shume cilesore.Apartamenti eshte me sistem ngrohje-ftohje,i mobiluar dhe i mireinvestuar.Pallati eshte me sistem kamera sigurie dhe dhe i mire...


Banesa 90.20m tek Tregu i Gjelbert

Banesa 90.20m tek Tregu i Gjelbert


Ne perfundim e siper Shes Banesen 90.20m katror e sapo ndertuar tek tregu i gjelbert investitor “FITORJA” me lokacion Tregu i Gjelbert, Gjilani 6, Lamela 1 kati i 6. Ky kompleks afarist ka 8 kate banimi gjithsej... Banesa posedon kete renditje; sallon+kuzhin, wc ndihmse, 2 dhoma te fjetjes, wc+banj...


Apartament 2+1 75m2 Kombinat -- 46500 €

Apartament 2+1 75m2 Kombinat -- 46500 €


Shitet apartament 2+1 ne Kombinat, Tirane 46500 euro me hipoteke i mobiluar! Apartamenti ndodhet ne Kombinat, tek Rruga e qelqit, ne nje pallat te vjeter me tulla silikate. Eshte i organizuar ne nje sallon se bashku me ambjentin e gatimit dy dhoma, nje tualet dhe 1 ballkon. Shitet i mobiluar dhe dis...


Apartament 2+1 97m2 Dritan Hoxha -- 77500 €

Apartament 2+1 97m2 Dritan Hoxha -- 77500 €


Shitet apartament 2+1,97m2, 77500 Euro me hipoteke ne rrugen Dritan Hoxha! Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri me ashensor, me punime teper cilesore. Edhe rreth pallatit jane sistemuar siperfaqet e perbashkete . Apartamenti ka punime shume cilesore dhe ne cmim ehste i perfshir dhe...


APARTAMENT ME QERA 100m2+100m2 BALLKON/TARRAC

APARTAMENT ME QERA 100m2+100m2 BALLKON/TARRAC


Apartamenti esht 100 m2 + ka edhe 100m2 BALLKON/TARRACE + 1 GARAZH I PERFSHIRE NE CMIM.BANJOT JAN TE KOMPLETUARA + EDHE KUZHINA E KOMPLETUAR CMIM 450 EURO


Shes vile 3 kateshe ne zonen Kodra e Priftit,

Shes vile 3 kateshe ne zonen Kodra e Priftit,


Shes vile 3 kateshe me siperfaqe totale ndertimore 330 m2+400 m2 toke.Vila dhe toka jane me hipoteke.Vila eshte mjaft cilesore dhe ka nje mobilim modern.Ka sistem termoizolimi dhe sistem ngrohje-ftohje te tipit ciller funksional.Vila ndodhet prane ne nje nga zonat me te pastra dhe te preferuara te T...


JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 NE VOLLGA

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 NE VOLLGA


Apartamenti ndodhet prane zones se Sfinskit ne Vollga ne nje pallat shume cilesor me ashensor ne katin e 5 me nje siperfaqe 140m2 total me orientim Lindje-Jug e cila organizohet me 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndjene, 2 tualete dhe 1 ballkon. Apartamenti ka pjeserisht pamje nga deti, te dyja tualetet jane...


Jepet me qira tek kopshti zoologjik

Jepet me qira tek kopshti zoologjik


Ne nje nga zonat me te qeta te Tiranes tek Kopshi Zoologjik jepet me qira apartament 1+1 me siperafqe 62 m2 Apartamenti eshte i organizuar ne dhome ndenje dhe guzhine te perbashket, nje dhome gjumi, nje tualet


PASSAT 2.0 TDI 2016 I DOGANUAR AUTOMATIK PONORAM

PASSAT 2.0 TDI 2016 I DOGANUAR AUTOMATIK PONORAM


PASSAT 2.0 TDI 2016 I DOGANUAR AUTOMATIK PONORAM MUNDSI NDRRIMI https://www.facebook.com/AutoSalloni-Erdi-1503108513280355/?fref=ts AUTO SALLONI ERDI 044 843 258 049 843 258 044 100 188 049 956 666 ORARI I PUNES 08:00 // 19:00


VW PASSAT CC 2.0 TDI 2015(Dogana paguar dhe targa

VW PASSAT CC 2.0 TDI 2015(Dogana paguar dhe targa


Vw passat cc 2.0 TDI bluemotion,kamjo automatike DSG .Pilot automatik,navigator,mp3,karte memorie.Tapiceri lekure zeze,sedilje me ngrohje 4+1.Start/stop per fikje n trafik, AutoHold.Sensor shiu,sensor dritash per ndezje automatike, pasqyrat me rezistence ngrohje dhe erresim automatik kundra verbimit...


OPEL ASTRA 1.7 CDTI ECO Flex Servisna kniska-09

OPEL ASTRA 1.7 CDTI ECO Flex Servisna kniska-09


KOLATA E OD PRVI GAZDI KUPENA SO REDOVNI SERVISI POTVRDENO SO SERVISNI DOKUMENTI IMA NAPRAVENO KOMPLET SERVISI PK KAIS ULJE FILTRI KOMPLET PLOCKI GLAC NOVI GUMI SITE CETIRI PALI VOZI NEMATE NIKAKVIN DAVACKI PO NEJZE VO BESPREKORNA SOSTOJBA E MOZE DA SI JA PROVERITE VO SERVIS PO VAS IZBOR. FULL OPRE...


SUPER OKAZION OPEL MERIVA 1.7 NAFT DTI PANORAM

SUPER OKAZION OPEL MERIVA 1.7 NAFT DTI PANORAM


✏ OPEL MERIVA ✏ 1.7 NAFT DTI ( ME INJEKTOR MEKANIK + POMP MEKANIKE ) ✏ KAMIO MANUAL ✏️VITI 2004 ✏️ 140 000 KILOMETRA ✏OPSIONET -TAVAN XHAMI ME HAPJE NE GJENDJE SHUM TE MIRE PUNE-KOMANDA NE TIMON - DISQE ALUMINI PLUS KATER GOMA TE REJA-XHAMAT E ZINJE ORIGJINAL- NGJYRA E KUQE KRISTAL SHUM E PASTE...


Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.