U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

HUAWEI Y6 (2019) 32GB Blu Europian si i ri 10/10

HUAWEI Y6 (2019) 32GB Blu Europian si i ri 10/10


Shes HUAWEI Y6 (2019) 32GB/2GB ram, Blu, model Europian i perdorur ne gjendje shum te mire pothuajse i ri me super kamera dhe parametra. Fotot jane reale te telefonit qe disponoj. Shitet me nje cmim Okazion prej 12.000 Leke te reja i Padiskutueshem. Na ndiqni ne instagram @telefona_celular per me sh...


PLAYSTATION 3 MULTIMAN me 2 gjustik

PLAYSTATION 3 MULTIMAN me 2 gjustik


Me lojra si pes 2019 fifa 2019 gta 5 etj per me shume na shenoni edhe ne wiber


THINKPAD T440 , RAM 8 GB,SSD 256 GB , I5 G4 229eu

THINKPAD T440 , RAM 8 GB,SSD 256 GB , I5 G4 229eu


🏆🏆SUPER SUPER LAPTOP THINKPAD🏆🏆🏆 🥇🥇SUPER SUPER KONFIGURIM 🥇🥇 🎖️🎖️SUPER SUPER CMIM🎖️🎖️ 🔥 🔥 💣💣💣LENOVO THINKPAD T440 , RAM 8 GB , SSD 256 GB , I5 GE4💣💣💣🔥 🔥 💵229EURO 💵 ❗❗❗❗ SASIA ESHTE E LIMITUAR ❗❗❗❗ MUNDESI PAGESE ME KESTE! 🚛BEJME TRANSPORT NE GJITHE SHQIPERINE🚛 ✅Model: Lenovo Thinkpad T4...


APPLE IPHONE XS WHITE 64GB NEW CE NGA

APPLE IPHONE XS WHITE 64GB NEW CE NGA


Shes iphone xs 64gb full unlock i ardhun nga zvicrra ce full unlock me gjitha kartelat info tel 045840818


KOMPJUTERA ME CMIME SHUMICE

KOMPJUTERA ME CMIME SHUMICE


"GERMAN COMPUER" OFRON CMIMET ME TE LIRA NE TREG 🤣 MUNDESI PAGESE ME KESTE! 🤣 🚛🚛 BEJME TRANSPORT NE GJITHE SHQIPERINE🚛🚛 LAPTOP QE FILLOJNE NGA 80 EU DESKTOP QE FILLOJNE NGA 39 EU ME 2 GB RAM MONITORE 19” 30 EU WORKSTATION NGA 299 EU ... DISPONOJME KOMPJUTERA PROFESIONALE ME GARANCI DE...


Dell Precision M6800 / 32 RAM 256 SSD VETEM 770EU

Dell Precision M6800 / 32 RAM 256 SSD VETEM 770EU


🏆🏆🏆SUPER LAPTOP Mobile Workstation🏆🏆🏆 🥇🥇🥇SUPER SUPER KONFIGURIM🥇🥇🥇 🎖️🎖️🎖️SUPER SUPER CMIM🎖️🎖️🎖️ 🔥 🔥 💣💣💣Dell Precision M6800 / 32GB / 256GB / 500 GB / i7/ Win 10 💣💣💣🔥 🔥 🤣 MUNDESI PAGESE ME KESTE! 🤣 🚛BEJME TRANSPORT NE GJITHE SHQIPERINE🚛 ✅Dell Precision M6800 Mobile Workstation ✅Display :...


Shitet kompjuteri dhe pajisjet tjera per zyre!

Shitet kompjuteri dhe pajisjet tjera per zyre!


Shitet PC Dell i3 -2100 CPU @3.10 GHz SSD 120 GB RAM 4GB Monitori LG - 17inch widescreen vlera 85 euro euro(pc bashke me monitor) kontakti viber/whatsapp +37744464087


Apple iMac 21.5-inch 2.9GHz Quad-core i5 689 eu

Apple iMac 21.5-inch 2.9GHz Quad-core i5 689 eu


🎇🎉🎈 SUPER SUPER OKAZION PER IMAC 🎇🎉🎈 🎁🎀🎄 SUPER SUPER FURNIZIM ME IMAC 🎁🎀🎄 🎅🎅🎅 SUPER SUPER CILESI 🎅🎅🎅 💵CMIMI OFERTE nga 1000 Euro BEHET 689 Euro 💵 🔥🔥🔥Apple iMac 21.5-inch 2.9GHz Quad-core i5 (Late 2013) , 8 GB RAM , HDD 1 TB , GRAFIKE 1 GB 🔥🔥🔥 💎💎💎PERFECT SI TE RINJ 💎💎💎 ✅DISPLAY : 21.5-i...


Iphone 7Plus 32GB I Z dhe 128gb i Full Unlock

Iphone 7Plus 32GB I Z dhe 128gb i Full Unlock


Iphone 7Plusin 32Giga me 270€ Iphone 7 plus 128Gb me 395€ Numri kontaktus 045840818


iPhone 6 16GB Gold Europian CE gjendje e shkelqyer

iPhone 6 16GB Gold Europian CE gjendje e shkelqyer


Shes iPhone 6 16GB gold model Europian CE i perdorur me gjendje shum te mire pa demtime me bateri te re te saponderruar origjinale ne kapacitetin 100%. Fotot jane reale te telefonit qe disponoj. Shitet me nje cmim Okazion prej 13.500 Leke te reja. Na ndiqni me instagram @telefona_celular per me shum...


Vikendica vo dolno Sonje

Vikendica vo dolno Sonje


Се продава Викендичка од 120 м2 и плац од 750 м2 во Долно Соње, месност Бутурес.


180 mm f3.5 macro Canon

180 mm f3.5 macro Canon


Shitet lensi Tamron 180 mm f3.5 macro , ne gjendje te rregullt , per ma shum info +38344462872


Se izdava dobra vikendica vo Tetovo

Se izdava dobra vikendica vo Tetovo


Se izdava dobra vikendica so dobri uslovi Kapacitet za 15 dusi 3 spallni sobi i dnevna so kujna Jepet me qera vikend shtepie kushte shum te mira Kapacitet deri ne 15 vete 3 dhoma gjumi dhe sallon me kuzhine


SAMSUNG GALAXY S9 64GB Europian Gjendje perfekte

SAMSUNG GALAXY S9 64GB Europian Gjendje perfekte


Shes SAMSUNG GALAXY S9 64GB i zi, model Europian SM-G960F modeli me i mire i perdorur ne gjendje shum te mire me android te fundit 9.0, i pahapur teknikisht. Fotot jane reale te telefonit qe disponoj. Shitet me nje cmim Okazion prej 36.000 Leke te reja i Padiskutueshem. Mundesi nderrimi. Na ndiqni n...


SAMSUNG S 8 64 GB

SAMSUNG S 8 64 GB


SHITET SAMSUNG S 8 64 GB NE GJENDJE TE SHKELQYER PUNE I ARDHUR NGA JASHT PUNON 100% ME GARACION NE PERJASHTIM GJAMIN E KRISUR SHUME PAK PERPARA SIQ SHIFET NE FOTO PER MA SHUME INFO VIBER OSE WHASTAAPP QMIMI VLEN VETEM ME KESH NDRRIM NUK BOJME, DHE ESHT I PADISKUTUSHEM


Vikend kuka vo Ponikva Kocani

Vikend kuka vo Ponikva Kocani


Продавам Викенд Куќа во Пониква-Кочани на 50м. од МВР,во букова шума.Куќата е на два спрата со подрум.За информации на 070 204 106


HUAWEI P 20 PROO URGJENTISHT

HUAWEI P 20 PROO URGJENTISHT


Shes p 20 pro ne gjendje te shkelqyer i perdorur Kamera 40 mPXL DUAL SIM PER MA SHUME INFO TEL 128 MEMORY 6 GB RAM NDRRIM NUK BOJ QMIMI VLEN VETEM ME KESH


Shitet ap.2+1 90m2 + oborr 30m2, tek 21dhjetori!

Shitet ap.2+1 90m2 + oborr 30m2, tek 21dhjetori!


Shitet apartament 2+1 90m2 + oborr 30m2, tek 21 dhjetori i saporestauruar me hipoteke 99500 euro! Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues ne zonen e 21 dhjetorit, prapa hotel "Mondialit". Ka nje hapesire prej 90m2 dhe eshte i organizuar ne nje sallon+ambient gatimi, dy dhoma gj...


Razer Deathadder Maus

Razer Deathadder Maus


Shes mausa razer deathadder te gjelbert 6400dpi dhe te kaltert 3500dpi. Shume pak te perdorur.


Apartament 1+1 54m2 Allias -- 43000 €

Apartament 1+1 54m2 Allias -- 43000 €


Shitet apartament 1+1 me hipoteke 54m2 ne Allias 43000 Euro! Apartamenti eshte 5 minuta nga rruga e Dibres (Shkolla e Bashkuar)ne katin e dyte te nje pallati ekzitues. Eshte i organizuar ne nje sallon bashke me nje ambient gatimi, nje dhome gjumi dhe nje tualet. Ka orientim jug-lindje dhe ndricim te...


Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.