U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

🚗 Volkswagen Golf V. 1.9 Diesel. Automatike 🚗

🚗 Volkswagen Golf V. 1.9 Diesel. Automatike 🚗


🚗Volkswagen Golf V🚗. ⛽️ 1.9 Diesel. 📆 Viti i prodhimit 2005. Kambio automatike DSG. Klima bi zona. Air bag. Abs. Esp. Radio Cd. Kompjuter board. Xhama elektrike. Pasqyra elektrike. Pilot automatik. Tapiceri isofix. Sensore drite. Sensore shiu. Disqe alumini. Goma te reja. Gjendje perfekte estetike...


Banesë me qira në Fushë kosovë të Shkolla Mihal

Banesë me qira në Fushë kosovë të Shkolla Mihal


Agjensioni për Patundshmëri iShqipe. Leshojmë banesën me qira në:Fushë Kosovë afër shkollës "Mihal Grameno" Banesa është extra e mobiluar, e pa banuar ndonjë here.Posedon 55m2, ndodhët në katin nr: 5, ashensori është funksional. Kategorizohët me ketë rënditje: Dhomë gjumi Sallon me kuzhinë Ban...


Banese ne shitje

Banese ne shitje


Shitet banesa ne bregun e diellit te banesat e bardha ne katin e par banesa posedon 1 dhom gjumi 1 dhom dite dhe kuzhinë.Cmimi:62000Euro.Nr.kontaktus / 044 301-283/ 044 670608 (viber&whatapp Te gjitha shpalljet tona mund ti gjeni ne: E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjensioni Ylli / Real Estate


Ford Focus 1.8 nafte tdci viti 2002...

Ford Focus 1.8 nafte tdci viti 2002...


Shitet ford focus 1.8 nafte viti 2002 ngjyra e zeze kambio manuale xhama elektrik kondicioner sendilje me ngrofje pasqyra elektrike disqe 16 . Makina esht ne gjendje shum te mir dhe gati per cfardolloj prove..shitet ose ndrrohet.....


Shitet Smart 0.6 benzine Kabrio

Shitet Smart 0.6 benzine Kabrio


Shitet Smart 0.6 benzine Kabrio Me letra te paguara Cmimi : 1900€ Tel: 0696596666


Bmw seria 3

Bmw seria 3


Shitet Bmw seria 3, 1.6 benzin, 1992, me Baxha , disqe alumini goma te mbasme 100% te reja sport dhe para 80%, me dokumenta te rregullta. Cmimi 1200 € shum pak i diskutushem


OKAZION SHITET BMW X5 VITI 2013 FULL SAPO ARDHUR

OKAZION SHITET BMW X5 VITI 2013 FULL SAPO ARDHUR


OKAZION SHITET BMW X5 VITI 2013 3.5d(naft) xdrive pa taks lluksi motrorr 2993cc Cmimi i diskutushem me nderrim cmimi ndryshon Makina esht e sapo ardhur me dogan te paguar dhe me letra te sapo prera per 1 vit . Ka 218mij km orgjinale me garanci dhe esht ne super gjendje e gatshme per cdo lloj prove....


Porsche Cayenne naft

Porsche Cayenne naft


Makina esht ne gjendje shum te mire super full option vinimotors99 ndodhemi ne autostraden Tiran Durres sa kalon voren te Karburanti veliaj Kemi Makina nga te gjitha modelet BMW, x5, x3, seria 7, Range Rover, Audi, Tuareg, Mercedes C clas,Ml, Gl, Glk, GLE GLS, S klas, Rava 4, X6, VW Golf,Porsche mun...


Mercedes E-clas kupe

Mercedes E-clas kupe


Shitet E250 cope i 2010 Okazion. Makina i ka te gjitha sherbimet e bera goma vaji-filtra te sapo nderruara ne gjendje shume te mire e gateshme per cdo prove . ( shitet per arsye mosperdorimi )


Interpreter

Interpreter


ALS Albanian Language Service shoqeri e specializuar ne sherbime perkthimi kerkon perkthyes ne gjuhet: 1-Anglisht-Kineze 2-Anglisht-Hungarisht 3-Anglisht-Bullgarisht 4-Anglisht-Serbisht 5-Anglisht-Arabisht 6-Anglisht-Rumanisht 7-Anglisht-Spanjisht 8-Anglisht-Frengjisht 10-Anglisht-Lituani...


Nov Blackberry key 2

Nov Blackberry key 2


General Model BlackBerry KEY2 Released 09 June, 2018 Status Available Design Type Bar Dimensions 71.8 mm x 151.4 mm x 8.5 mm Weight 168 Grams (with Battery) Waterproof No Display Display Type IPS capacitive touchscreen Size 4.5 inches FHD Resolution 1620 x 1080 Pixels, 24 bit c...


Samsung Galaxy S9 Plus

Samsung Galaxy S9 Plus


Crn Samsung S9 Plus raboti na site mrezi so garancija do 06-2020 god. Komplet e so kutija i slusalki AKG. Telefonot e vo super sostojba i e cuvan sekogas so maska.


Samsung Galaxy note 9

Samsung Galaxy note 9


Prodavam Samsung Galaxy Note 9, za evropski pazar mnogu dobro socuvan, zaedno so ekstra 3 maski Cena 420 eur, bez zameni


Kompjuter po odlicna cena

Kompjuter po odlicna cena


kompjuter vo odlicna sostojba so OS win10, ram 4,5G so SSD disk od 250G i HDD od 150 G.


Nova vikendica na Popova Sapka

Nova vikendica na Popova Sapka


Се продава ново изградена викендица во ски центарот Попова Шапка. За повеќе информации обратете се на нашите агенти: 044/338-821 – Канцеларија 070/206-220 – Јован 072/241-122 – Леандрит


Vikendica vo Mavrovo

Vikendica vo Mavrovo


Prodavam vikendica vo Mavrovo, vo Mavrovi Anovi, nad benziskata. Vikendicata e opkruzena so suma, i ima pogled kon ezero. Do nea vodi asfaltiran pat. Se naoga na plac od 320m2. Vikendicata ima dneven otvoren prestoj od 44m2, kat so tri sobi isto so povrsina od 44m2, podrum 20m2, i detska soba vo pot...


Sony Playstation 3 me qip 17 lojra me 2 gjystik

Sony Playstation 3 me qip 17 lojra me 2 gjystik


shes Sony Playstation 3 ne gjendje shum te mir modeli Slim me qip dhe lojra, PS3 vjen me te gjitha kabllot si: HDMI, kabllo e rrymes, kabllo per gjystik dhe 2 Gjystik , lojerat jan: 1. Grand The Auto V >> GTA 5 <<* 2. Call of Duty Black Ops 3* 3. Blur* 4. Pes 2013 me update 2019* 5. Fifa 2019...


Vikendici vo Lubanista

Vikendici vo Lubanista


Se prodavaat dve vikendici vo selo Lubanista,blisku do Ohridsko ezero i blisku do manastirot Sv.Naum. Vikenesicite se naogaat edna do druga i imaat ista gradba,isto taka se vo odlicna sostojba i delovno opremeni. Od strana ima dvot so golemina za gradba na uste 1-2 drugi vilendici/kuqi. Mesto za...


hp Kompjutera komplet per call center

hp Kompjutera komplet per call center


Shes kopjutera hp komplet per call centere hp intel core 2 dua 2.66 ram 2GB hdd 160 GB kompjuera kallcenter *pllak *cpu *ram *power sup *etj kontakt proIT: 045602502 +38345602502 hp dell power sup ram cp


Vila vo Nizepole 150m2

Vila vo Nizepole 150m2


Се продава 150 m2 Вила vo Нижеполе на одлична локацијаesto одма до главниот пат, под Брао чешма. 600m2 плац 150m2 куќа m2 на 2 спрата + 30m2 подрум 30m2. располага со голема дневна со кујна, 3 спални, 1 детска, ,1 големо и i 1 помошно купатило и 1 помала соба. Во дворот има летниковец со скар...


Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.