U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Shitet Mercedes GL350 Bluematic 4x4

Shitet Mercedes GL350 Bluematic 4x4


Shes Mercedes GL350 Diesel me te gjitha serviset e kryera dhe ne gjendje te rregullt teknike. I ka 7 ulese dhe eshte veture perfekte familjare. Regjistrimi i pare ne RKS ne vitin 2017. Jam perdorues privat, e shes sepse e kam ble modelin e ri dhe nuk me nevojitet me.


GOLF 6 R line 2.0 nafte

GOLF 6 R line 2.0 nafte


Shitet golf 6 R line I sapo ardhur me tvsh te paguar 6 marsha super makin per ata qe e njofin Km orgjinale te cetifikuara me liber servisi Cmimi 6800 euro


Shitet Banesa ne Vushtrri

Shitet Banesa ne Vushtrri


Shitet banesa 93.5 m2 kati i 6 , banesa gjindet te ish stacioni i ri ne Vushtrri. Banesa eshte perfundim e siper. Cmimi : 450 / m2 Banesa posedon ⭕️ 2 dhoma gjumi ⭕️ Sallon dhe kuzhin ⭕️ Banjo ⭕️ Shpajz ⭕️ Teras ⭕️ Ashensor Per me shum kontaktoni ne ket numer tel: +38345307297


MERCEDES BENZ E220 CDI MUNDESI NDERRIMI

MERCEDES BENZ E220 CDI MUNDESI NDERRIMI


BENZ E220 CDI AVANTGARDE AUTOMAT SALLON BEZHE 196000 KM DISQE ALUMIN 16 INCH+GOMA TE REJA 85% LETRAT TE PAGUARA DER ME 27.07.2020 CEL-0695560770 CEL-0695590100


HONDA CR-V 4X4 2.2 DIZEL 103KW EKSTRA CENA

HONDA CR-V 4X4 2.2 DIZEL 103KW EKSTRA CENA


PRODAVAM HONDA CR-V 4X4 2.2 DIZEL 103KW PROIZVEDENA 2007 GODINA DONESENA OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA SO FUL OPREMA KLIMA SERVO VOLAN VOZDUSNI PERNICI ABS KOCNICI CENTRALNA BRAVA SO DALECINSKO FABRICKO RADIO SO CD KOZEN VOLAN SO KOMANDI 6 BRZINI SVETLA ZA MAGLA PARKING SENZORI SENZOR...


Banese ne Vushtrri

Banese ne Vushtrri


Risi risi Banes ne shitje edhe me qira e mobilume dhe pa mobile banesat xhndet te bazeni edhe te kaltrina per info me shu +38649346350


Tuareg

Tuareg


Tuareg viti 2012 ....3.0 v6 .. 150 mij km ...super gjendje ... te gjitha sherbimet e bera ne koh ... sedile elektrike me memorje me ngroje... full panoram..xhama te zinj origjinal ... goma 100% te reja .... sensor parkimi para mbrapa.... makina shum e paster si nga jasht dhe nga mbrenda ... cd /dvd...


Tavoline Televizori me Rafte

Tavoline Televizori me Rafte


Shes: Tavoline Televizori me Rafte, Ne gjendje shume te mire. Emaili im eshte: agroni5000@gmail.com


Modul Digitalbi Satelitor-Tokesor + Karta Smart

Modul Digitalbi Satelitor-Tokesor + Karta Smart


Shes: Modul Origjinal te Digitalbit bashke me karten smart. I perdorur, punon 100% ne rregull, eshte ne pune per momentin. Lidhet me karten e Digitalb dhe ben Paringun njesoj si aparati Digitalbit, eshte ne pune per momentin. Sherben per te pare kanalet e Digitalb, Premium dhe te tjera, nga nje p...


Motorr Saci Stab HH-100 Origjinal Italian

Motorr Saci Stab HH-100 Origjinal Italian


Shitet Motorr Saci: Stab HH-100 Origjinal Italian. Marka numur nje ne bote. Hekur 100%, jo me pjese plastike. I perdorur por ne gjendje shume te mire, punon ne rregull 100%. Riparoj Aparate Satelitore te te gjitha llojeve. Te dhenat: Motorr i antenës satelitore - USALS me SAT FINDER Prot...


Banese

Banese


shite banesa ne vushtrri kemi dhe me qira per info me shum nr tel ose viber 049346350


Shes Shtepi

Shes Shtepi


Shitet shtepia, shtepia gjindet afer varrezave te qytetit ka 4 dhoma gjumi 1 kuzhin 1 sallon 2 banjo ballkon 40m2 dhe garazhd per kerr. Shtepia ka 5 ari tok eshte e gatshme per banim.Bejm ndrrim me lokal banes vetur.Per ma shum kontaktoni +386 49 383 103


SUZUKI GRAND VITARA 1.9DDIS 120KS 4X4 REGISTRIRAN

SUZUKI GRAND VITARA 1.9DDIS 120KS 4X4 REGISTRIRAN


DZIPOT E BEZ NIEDNA MANA PALI VOZI NEMA DA TROPNE NEMA DA SKRCNE SO FULL OPREMA 4x4 BRZI,SPORI FULL NAVIGACIJA KLIMA RABOTI I LADI GUMI ODLICHNI BEZ KLUCHEVNO PALENJE DZIPOT E ODLICHEN SAMO ZA REALNI CENITELI NA SUZUKI ZA POVEKJE INFO NA TELL 078 586 890


Mercedes C 220 NAFT AVANTGARDE

Mercedes C 220 NAFT AVANTGARDE


Makina esht ne gjendje shum te mire super full option vinimotors99 ndodhemi ne autostraden Tiran Durres sa kalon voren te Karburanti veliaj Kemi Makina nga te gjitha modelet BMW, x5, x3, seria 7, Range Rover, Audi, Tuareg, Mercedes C clas,Ml, Gl, Glk, GLE GLS, S klas, Rava 4, X6, VW Golf mund te na...


B514 Banese me qira ne Ulpiane perball Granitit

B514 Banese me qira ne Ulpiane perball Granitit


Leshohet banesa me qira ne Ulpiane perballe Furres Graniti. Banesa ka 55 m2 dhe gjendet ne katin e 1-re. Ka nxemje qendrore me termokos. Leshohet vetem per familje, 3 persona maksimumi. Posedon: Dhoma Gjumi Sallon+Kuzhine Banjo Ballkon Koridor Qmim: 300 Euro B514 Për më shumë ofert...


Toyota Yaris 1.4 Diesel - 09

Toyota Yaris 1.4 Diesel - 09


🚗Toyota Yaris D4D🚗. ⛽️ 1.4 Diesel. 📆 Viti i prodhimit 2009. Kambio manuale. Kondicioner. Air bag. Abs. Esp. Radio AM/FM-CD Room. Kompjuter board. Tapiceri isofix. Xhama elektrike. Pasqyra elektrike. Anti nebia. Disqe alumini dhe goma te reja. Gjendje perfekte estetike,xhenerike dhe motorike. 💶Cmi...


Leshohet banesa me qira ne Lakrishte

Leshohet banesa me qira ne Lakrishte


Leshohet banesa me qira kati 3 , banesa eshte e mobiluar me mobile shume moderne , eshte e re dhe e pabanuar me pare. Renditja Sallon dhe kuzhine Dy dhoma gjumit Dy Banjo Ballkon Agjensioni Unique Prishtine : tel 045 677 134 Viber +383 45 677 134


Land Rover discovery 3.0 naft

Land Rover discovery 3.0 naft


Makina esht ne gjendje shum te mire super full option vinimotors99 ndodhemi ne autostraden Tiran Durres sa kalon voren te Karburanti veliaj Kemi Makina nga te gjitha modelet BMW, x5, x3, seria 7, Range Rover, Land Rover Audi, Tuareg, Mercedes C clas,Ml, Gl, Glk, GLE GLS, S klas, Rava 4, X6, VW Golf...


Banesa ne shitje

Banesa ne shitje


Shitet banesa ne lagjen dardania banesa posedon sallon,kuzhin,banjo,dhe 2 dhoma gjumi.Cmimi 75.000Euro.Nr. kontaktus / 044 301-283/ 044 670608 (viber&whatapp Te gjitha shpal ljet tona mund ti gjeni ne: E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjensioni Ylli / Real Estate


zyre me qira

zyre me qira


Lëshohet zyrja me qira ne B.Diellit te furra Qerimi 1 ,zyrja lëshohet me mobile komplet cmimi 700 Euro dhe pa mobile 500 Euro.Nr.kontaktus / 044 301-283/ 044 670-608 (viber&whatapp Te gjitha shpalljet tona mund ti gjeni ne: E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjensioni Ylli / Real Estate


Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.