U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Skoda Rapid me dogan full extra DSG

Skoda Rapid me dogan full extra DSG


Skoda Rapid me dogan full extra DSG Kontakt Nr: 049595560


iPhone 6 Plus

URGJENT!! Shitet Iphone 6S 32 GB

URGJENT!! Shitet Iphone 6S 32 GB


Tele ne gjendje te mire kush interesohet jam ne Kissamos, Crete. Kontakt +355675668674 whats app


Banesë me qira ne lagjen Aktash

Banesë me qira ne lagjen Aktash


Leshohet me qera banesa ne qender te prishtines. Banesa gjindet perball Universitetit te Prishtines ne lagjen Aktash, eshte e sapo renovuar dhe mobiluar te gjitha te reja. Banesa posedon: sallonin, kuzhinen, 2 dhoma te gjumit, vc, 2 ballkona, liftin. Katin e 6. Çmimi me marrveshje. Kontaki: 044...


SHITET SHTEPI 2 KATE ME HIPOTEKE

SHITET SHTEPI 2 KATE ME HIPOTEKE


Adresa Rade 100 metra nga autostrada kur shkon per ne gjir te lalzit.. 400 metra nga rruga kryesore. 2 kate banim me nga 5 dhoma dhe 1 kat garazh 2000 metra katror me hipoteke E rrethuar me rrjete. 0688518773 e rrethuar me rrjete.


Playstation 4 500gb slim

Playstation 4 500gb slim


Se prodava ps4 500 gb koristen 2 meseci uste pod garancija so 2 dzojstika , 6 igri od koi : nba 2k20,ratchet and clank, uncharted 4 , the last of us, gta 5 , need for speed payback . Plus kuler za ps 4 .


Jepet me Qera Apartament 1+1 te Pazari i Ri!

Jepet me Qera Apartament 1+1 te Pazari i Ri!


Apartamenti ndodhet te Pazari i Ri te Rruga "Tefta Tasho Koco". Ka siperfaqe totale prej 60 m2 te organizuar ne: 1 soxhorno, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri te pajisur me ashensor. Jepet i mobiluar dhe i arreduar me mobilje bashkohore. Disponon dokume...


SHITET SHTEPIA NE PRISHTINE- BARDHOSH

SHITET SHTEPIA NE PRISHTINE- BARDHOSH


Ne Bardhosh te Prishtines shitet shtepia luksoze se bashku me oborr prej 4.7 ari me infrastrukture moderne dhe e gatshme per banim shikoni edhe fotot e sapo bëra. Shtepia ka dokumentacion te rregullt dhe mund te blehet direkt nga pronari . Ujë 24 h pa nderprerë, me kanalizim nga komuna Shtepia pose...


Iphone 7 Plus

Iphone 7 Plus


UNITELmobilestore : 072 745 745 iPhone 7 Plus • GRATIS Xham mbrojtes dhe fotroll • • GRATIS Staklena folia i fotrolla • • Gjendemi ne rrugen e iLindenit perball OTO NETKO-s.. • Se naogame vo iLindenska karsia OTO NETKO.


Okazion 2+1, 94m2 e banueshme, Fresku, e mobiluar

Okazion 2+1, 94m2 e banueshme, Fresku, e mobiluar


OKAZION Shitet shtepia, OKAZION Apartament 2+1 dhe 4 ballkone, 84 m2 hapsira e brendshme dhe rreth 10m2 ballkonet, Shtepia ne total 94m2. Kati 4, Pallat i ri, me ashensor, me certifikate pronesie te rregullt. Mobiluar ne menyre bashkohore me arkitekt ( SUPER MOBILIM ). Elektroshtepiaket kane kon...


Refurbished професионални серии на ЛАПТОПИ + Win10

Refurbished професионални серии на ЛАПТОПИ + Win10


Нови количини бизнис лаптопи HP, Fujitsu, Dell со лиценциран Windows 10 и SSD од 11900 денари Професионални бизнис модели Lenovo, HP, Dell, Fujitsu Комплетна понуда на следниот линк https://ddstore.mk/search/category/Refurbished%2BLaptop/cid/694 ➤ All units are individually packed in high qu...


Banes Super Moderne me Qira ne Qender

Banes Super Moderne me Qira ne Qender


Banes Super Moderne me Qira ne Qender - Kodi 0790 Lokacioni: Rruga Fehmi Agani te Turkish Airlines Siperfaqe: 60 m2 Kati 3 Renditjet: - Dhom Gjumit - Sallon me Kuzhin - Banjo - Ballkon - Koridor Posedon: - Nxemje Qendrore - Klimatizim - Uj 24 H - En Larse - Gjakuzi .E...


Apartament

Apartament


Shitet një hyrje apartamenti 44 m2 në lagjen Partizani, afër Kolegjit Turk te ish-mekanikja-bujqsore (pallatet dykatëshe). Dhomë gjumi+dhomë ndenje me guzhine+sallon+banjo/wc+ballkon, kati i dyte. Banesa është rinovuar komplet ne 2009en, izolimi i fundit I terraces është ba në korrik 2019. Për infor...


Banesë me qira me 3 dhoma gjumi

Banesë me qira me 3 dhoma gjumi


Banesë me Qera në lagjen DAFINA- Bregu i Diellit. Banesa posedon Sallon dhe kuzhinë, 3 dhoma gjumi, Banjo, Wc, Shpajz. Banesa posedon 106 m². Gjendet në katin e 9- të. E pa banuar më parë e mobiluar si në foto! Hapsirë parkingu,Nxemje qendrore! Çmimi 350 euro/ muaji Objekti posedon dy lifta...


OKAZION BUZE RRUGE 2+1+2 NE ASTIR 72.000EURO

OKAZION BUZE RRUGE 2+1+2 NE ASTIR 72.000EURO


Shitet apartament 2+1+2 ne rruge kryesore ne Astir. Apartamenti organizohet nga nje sallon i madh i bollshem me kuzhine, nga dy dhoma gjumi dhe dy tualete. Te gjitha dhomat kane dalje ne ballkone dhe njeri tualet eshte brenda nje dhome gjumi. Apartamenti ka nje hapesire te mireorganizuar prej 100met...


Super banese, super rregullim, oborr e investim

Super banese, super rregullim, oborr e investim


Banesa unike, e super rregulluar, ndodhet ne katin perdhese, ne ndertesen 4 kateshe, perballe Ambasades se re Amerikane. Eshte unike ne rregullim dhe hapesira. Siperfaqe totale e baneses: 135 m2 Siperfaqe totale e oborrit privat te rrethuar: 101 m2 Garazha 15m2 (e mbyllur) dhe parking i jashtem...


Mercede benz

Mercede benz


Shitet c klas 220 cdi automatic ne gjendje shum te mire letrat e prera per nje vit cmimi pak i diskutushem


Ford Fiesta dizel 2008

Ford Fiesta dizel 2008


Ford Focus 2008 Motorr 1.6 Diesel 110 kuaj fuqi Makina eshte në gjendje super,dhe shumë ekonomike. E gatshme për cdo lloj prove Makina shitet për arsye emigrimi


Iphone 7

Iphone 7


Shes iphone 7 32 giga i zi mat pak i perdorur ne gjendje shume te mire


fujitsu siemens i5 me 4 giga ram

fujitsu siemens i5 me 4 giga ram


Shitet laptopi siemens ne gjendje te rregullt dhe i ruajtur shume me parametra Hdd 120 gb Procesorin 2.4 ghz Ram memorje 4 giga 15.6 inq ekrani Baterin nuk e mban Me adapter original siemens Viber +38349212611


Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.