U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

NOVO LISICE NOVOGRADBA NAMESTEN/POLUNAMESTEN STAN

NOVO LISICE NOVOGRADBA NAMESTEN/POLUNAMESTEN STAN


Продавам комплет наместен стан во реонски центар Аеродром, веднаш до Рамстор, Жито, Рептил, Кам. Во близина градинка и основно училиште; паркови, паркови, паркови... Бесплатен паркинг. Градба 2005 од АД Гранит. Квадратура 54 м² + 5 м² тераса. Станот е на поткровје, со лифт, реновиран во тек на...


Okazion 2+1+2 115m2

Okazion 2+1+2 115m2


Okazion te Kompleksi Tocaku 115m2 k.5 ap.2+1 +2 bagno apartamenti i ri ,ka vetem guzhinen e re , shitet okazion 450m2


Super Okazion, Ali Demi, 670€/m2 , Apartament 1+1

Super Okazion, Ali Demi, 670€/m2 , Apartament 1+1


Apartamenti ndodhet ne nje kompleks te ri. Eshte ne nje nder komplekset me te medha ne Tirane. Apartamenti eshte ne katin e 8 dhe ka nje siperfaqe prej 60.7m2, planimetri te rregullt dhe orientimin Veri-Perendim. Apartamenti ka nje pamje fantastike te Tiranes edhe malit te dajtit. Cmimi super okazio...


Benz 220

Benz 220


Shes benz 220 cdi kater feneresh shume i mbajtur me te gjitja sherbimet e bera me goma te reja cmimi i arsueshem nr 0696204157


Peugeot 407 , Benzine + Gaz ne gjendje perfekte

Peugeot 407 , Benzine + Gaz ne gjendje perfekte


Peugeot 407, viti 2006 167,000 km . Impiant gazi Autogas Italia. Motori 1.8 benzine + gaz. Te gjitha sherbimet te kryera vetem tek koncesionari Peugeot Albania me historik te plote sherbimesh. Goma te reja te sapo vendosura Lassa. Fonia e makines e rinovuar me4 bokse te reja Sony Xplod. Ne gjendje t...


Golf-6 TSI (turbo) 1.4 automat

Golf-6 TSI (turbo) 1.4 automat


Gjendja e mjetit perfekte si jashte dhe brenda,tapiceri bezhe,Navi,dvd,komanda dhe marsha ne timon,letrat te sapo paguara,makina eshte ekonomike nuk ka nevoje per impiant gazi!


SE IZDAVA NAMESTEN TROSOBEN STAN

SE IZDAVA NAMESTEN TROSOBEN STAN


Stanot e kompletno namesten i renoviran.Stanot ima parno se naogja na 4 kat i ima pogled kon Vodno.CENA PO DOGOVOR.


ML 320 , W164

ML 320 , W164


Makina ne gjendje shum te mire,me letra deri ne mars 2020. Te gjitha serviset te kryera. 4 matic,sedile lekure dhe cope,disqe 17 me goma te reja. Cmimi i negociueshem.


STAN VO OHRID ITNO

STAN VO OHRID ITNO


Prodavam stan vo Ohrid vo nova zgrada.Stanot ne e koristen.Stanot se naogja sproti Sp.Biljanini izvori so pogled na ezero.(juzna strana) PREKRASEN POGLED! Stanovite i zgradata e od kvalitetna gradba.Vlezot poseduva dva lifta 60m2 + garaza 19m2!! Stanot e vednash vseliv!


FORD FUSION 1.4 TDCI 2006 SUPER

FORD FUSION 1.4 TDCI 2006 SUPER


🚘FORD FUSION 📅Viti 2006 🚘1.4 Nafte 🚘Kamio Manuale 🚘189000 Km Ardhur nga FRANCA 🚘Gjendje Perfekte full servis i sapo ber vaj filtra 🚘E gatshme per cfar do lloj prove dhe kontrolli tek mekaniku juaj i besuar.


OPEL ASTRA H 1.7

OPEL ASTRA H 1.7


Se prodava OPEL ASTRA H vo odlicna sostojba redovno servisirana i odrzuvana voziloto e registrirano do 04.2020. telefon za kontakt 076470567


BMW F10 530 D 180 KW AUTO PLAC ZURICH

BMW F10 530 D 180 KW AUTO PLAC ZURICH


BMW F10 530 D 180 KW PROIZVODSTVO 2010 GODINA POMINATI: 181.000M MOZE PROVERKA NOVO SEGA DONESENO OD SVAJCARIJA PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA SO FULL OPREMA: KLIMATRONIK ABS SERVO AIRBAG BORD KOMPJUTER TEMPOMAT NAVIGACION KAMERA PARKING SENSORI KOZA GREACI NA SEDISTA BL...


BMW 320D AUTOMATIK RKS 2008

BMW 320D AUTOMATIK RKS 2008


SHITET BMW 320D AUTOMATIK RKS 2008 Senzora Parkimi Navi Servisin E Kryer


VW GOLF 7 2.0 TDI PA DOGAN 2015

VW GOLF 7 2.0 TDI PA DOGAN 2015


SHITET GOLF 7 I Ardhun Nga Gjermania PA DOGAN Viti : 2015


VW GOLF 5 1.9 TDI -05 MK TABLI

VW GOLF 5 1.9 TDI -05 MK TABLI


---- RABOTNO VREME OD 10-17 CASOT ---- ZAMENI NE PRAVIME NIKAKVI ---- NA EMAIL SMS PORAKI I SLICNO NE ODGOVARAME --- GOLF 5 SO 1,9 TD IMOTOR SO 105 KS OD 2005 GODINA REG NA MK TABLI SO MNOGU OPREMA: - CLIMATIC - ABS - ESP - SERVO - NAVIGACIJA - ELEKTRIKA - CENTRALNO - TEMPOMAT - BOARD CO...


Apple Watch Series 4 44mm

Apple Watch Series 4 44mm


💻 IPremium MobileShop 💻 📱 - Apple Watch Series 4 44mm ❌ - Nuk i Punon Crown (rrotulluesja) ✅ - Gjendje 10/10 🎁 - Dhurate aksesoret 📄 - Garanci 1muaj 💶 - Cmimi 25.000leke 🚚 - Transport kudo 📞 - +355699926879


MERCEDES-BENZ E350CDI. FULL2010

MERCEDES-BENZ E350CDI. FULL2010


📞 ipko 049300273 📞 vala 044 865125 Shitet Mercedes E350 V6 -Avangarde ➖Viti i prodhimit 2010 ➖KM 160.000 te garantuara 📌 ➖Marshi Automatik ➖Ngjyra e Zeze I sapo doganuar me 1 vite regjistrim dhe goma te reja te dimrit servis total te kryer Posedon;Kamera Para dhe pas ,Shiber,ulse lekure...


ekran samsung 24

ekran samsung 24


ekrane te rregullt per samusng 24 led


Opel Signum 2.2

Opel Signum 2.2


Opel signum 2.2, 2004, diesel


Shitet iPhone 8 plus 64gb Rose Gold 10/10.

Shitet iPhone 8 plus 64gb Rose Gold 10/10.


Shitet iPhone 8 Plus 64gb, ne gjendje 10/10, asnje gervishtje. Telefoni eshte mbajtur gjithmon me kllef edhe xham mbrojtes. Aksesoret : karikues + kufje origjinale. Telefoni nuk eshte hapur asnjehere ne servis.


Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.