U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Vw Golf 7 GTD 2.0 TDI AUTOMATIK 143xxx km 2014

Vw Golf 7 GTD 2.0 TDI AUTOMATIK 143xxx km 2014


Shes Golf 7 GTD, 2.0 TDI 184ps, Automatik DSG, viti 2014, kilometra 143xxx te garantuara 100%, vetura eshte FULL OPCION, sound system nga FABRIKA, navigacion, distanc kontroll, zerim ekstra, ambient light, kamer parkimi, park assist, keyless goo, hands free, amortizera sportme faktur 1200euro, felln...


Jepet me Qera Apartament te ish Kinema 17 Nentori

Jepet me Qera Apartament te ish Kinema 17 Nentori


Jepet me Qera Apartament 2+1+2 me sip 140 m² kati 8 ne nje pallat super cilesore dhe arreduar ne menyre komode dhe moderrne. Ad,Te Galeria te Ish Kinema 17 Nentori. Ka dhe nje Garazhd per makinen nqs duhet eshte plus 60 euro/muaj.


Audi Q7

Audi Q7


Audi Q7 3.0TDI Quattro 7 ulse viti i prodhimit 27/11/2007 vetura posedon butona ne timon senzor parkingu para dhe mas kamer karrikat me nxemje dy qelsa RKS deri 20/07/2020 per me shum Info +38344472448


ME QERA 3+1+2 TE PIAZZA QENDER 500EURO

ME QERA 3+1+2 TE PIAZZA QENDER 500EURO


Jepet me qira apartament 3+1+2 te Piazza, ne Qender. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te nje pallati me ashensor. Organizohet ne sallon ndenje, ambient gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon. Ambienti eshte i bollshem si dhe i mobiluar mire, me kondicioner dhe te gjitha elektroshtepiaket. Ndod...


Renault Megane II - 1.9 Diesel - I Regjistruar RKS

Renault Megane II - 1.9 Diesel - I Regjistruar RKS


Shes Renault Megane II i * I regjistruar * Viti 2003 * 1.9 dci dizell me * 6 shpejtsi * Drita automatik * Hallogenka * Senzora te shiut * Pulla komanduese * Nxemje ne karrika * Klima automatomatik * Xhamat elektronik * Pasqyre elektronike * Full panoram * Vetura i ka edhe 4 goma te dim...


Kerkohen Agjent/e Imobiliare me/pa eksperience

Kerkohen Agjent/e Imobiliare me/pa eksperience


Dominium Estate ne vazhdim te progresit dhe rritjes se metejshme , tashme bashke me hapjen e zyrave te reja ne Dominium Estate "Don Bosko" dhe Dominium Estate "Zogu i Zi" hap aplikimet per punesim ne pozicionin e meposhtem: - Agjente Imobiliare Ne qofte se jeni ne kerkim te nje pune afatgjate me te...


APARTAMENT 2+1+2 ME QERA TE RRUGA FORTUZI

APARTAMENT 2+1+2 ME QERA TE RRUGA FORTUZI


Jepet me qira apartament 2+1+2 prane Qendres tek Rruga Fortuzi. Apartamenti ka siperfaqe neto prej 112m2 dhe organizohet ne sallon ndenje, ambient gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon. Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ashensor. Eshte totalisht i mobiluar ne nje stil komod dh...


Land Rover Range Rover Vogue TDV8

Land Rover Range Rover Vogue TDV8


Voziloto e vo super sostojba. Uvezeno od Germanija od prv sopstvenik. 3600cm3 so 272ks V8 motor. Poseduva najvisoko nivo na oprema: avtomatski menuvac, parking senzori napred i nazad so kamera, greenje na site cetiri sedista, ladenje na predni sedista, cd charger, navigacija, tempomat, klima tronic...


APARTAMENT MODERN 2+1+2 ME QERA ASTIR 370EURO

APARTAMENT MODERN 2+1+2 ME QERA ASTIR 370EURO


Jepet me qira apartament 2+1+2 ne Astir. Apartamenti eshte i mobiluar se fundmi, me te gjitha orendite e reja. Organizohet ne sallon ndenje, ambient gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ashensor. Jepet me qira per 370 euro. Per me shume info...


Okazion shtepi 3 katshe ne Durres

Okazion shtepi 3 katshe ne Durres


Okazion shitet shtepi 3 katshe te spitali durres me pamje nga deti 4dhoma 2guzhina 2sallone shtepia ere e perfunduar me grafiato jashte brenda e rregulluar super me materiale cilesore ska nevoj per investim me dokumenta ne rregull shitet per arsye se jetojm jashte per me shum informacion kontato ne...


Mercedes E 300 BLUETEC

Mercedes E 300 BLUETEC


Shes mercedesin e posaardhur nga Zvicra. Edhte ne gjendje shume te mire teknike dhe optike guma te dimrit te reja, nuk ka nevoj as per jnvestimin me te vogel.


SHITET APARTAMENT TEK SHKEMBI I KAVAJES

SHITET APARTAMENT TEK SHKEMBI I KAVAJES


Shitet apartament tek Shkembi i Kavajes prane hotel Majestic me nje pozicion te favorshem prane detit. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati me ashensor. Organizohet nga nje dhome gjumi dhe nje dhome ndenje me kuzhine te perbashket e cila ka dalje ne dy ballkone, dhe nje tualet. Per me...


Mitsubishi ASX

Mitsubishi ASX


Shitet Mitsubishi ASX. 1.6 Benzin shpenzimet shume te vogla kush e ka e din , qytet 7 -8 litra rrug qel 5.1-5.9 100% sapo doganuar ne RKS ,sigurim te evropes deri ne Janar, 228.000 km goma te reja te dimrit 2019 Vetura eshte tip top, viber. +47 411 09 881. Tel. 049 353 440


Alfa Romeo 159 1.9 jtdm 110kw

Alfa Romeo 159 1.9 jtdm 110kw


Se prodava alfa romeo 159, zaradi nekoristenje. Kolata e donesena od mene vo 2017 godina od italia, kade sto prethodno bev jas gazda. Kolata ima sport paket so 17 alfaromeo bandasi i spoiler alfa romeo originalen od paketot sport. Gumi Bridgestone vo odlicna sostojba. Enterier i karoserija vo odlicn...


Citroen C5 2.0 Diesel Automatic RKS

Citroen C5 2.0 Diesel Automatic RKS


Citroen C5 2.0 Diesel Automatic viti 2009 . Rks 043 997 999


SHITET APARTAMENT TEK MALI ROBIT

SHITET APARTAMENT TEK MALI ROBIT


Apartamenti me siperfaqe te brendshme prej 46.6m2 ndodhet ne nje kompleks shume cilesor, ndertesat disponojne ashensore gjithashtu kompleksi disponon dhe nje pishine per banoret. Organizohet ne nje dhome ndenje me kuzhine te perbashket, nje dhome gjumi dhe nje tualet. Apartamenti shitet i mobiluar m...


USA ambasy apparatament 1+1 i mobiluar

USA ambasy apparatament 1+1 i mobiluar


shitet Apartament 1+1 me siperfaqe 87m2 Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te mira te tiranes dhe eshte ne nje gjendje shume te mire,me nje pamje fantastike per nga qendra e qytetit dhe sheshi nen tereza apartamenti esht i organizuar ne nje menyre shume te mire per banim por ed...


VW Golf 6 Tdi 2.0

VW Golf 6 Tdi 2.0


🔵Shes Golf 6 Dizel 2.0 Tdi 110PS 🔵Viti i prodhimit 2010,5 Shpejtsi 🔵Abs ,ASR ,Airbag, Gjama elektronik I ruajtun si mrenda dhe jasht. 🚙Vetura osht Pa Dogan TEL:📞049145415 VIBER: +38349145415


Okazion Audi A4 1.9 TDI

Okazion Audi A4 1.9 TDI


Shitet Audi A4 1.9 nafte me 197.000 kilometra Kambio manuale Motor 1.9 nafte teper ekonomik Viti i prodhimit 2005 Dokumentat te paguara deri ne maj 2020 Te gjitha sherbimet e kryera Struktura e makines Station Wagon, makina eshte teper e paster nga ana vizuale, generike dhe motorike. Cmimi 39...


MINI COUNTRYMAN 1.6 D NAVI PANORAMA FULL

MINI COUNTRYMAN 1.6 D NAVI PANORAMA FULL


MINI COUNTRYMAN 1.6 D 90ks na bmw so full oprema, napraven golem servis promeet set lamela i zamaec, nov agm akumulator, golema navigacija so karta na cela evropa, panorama krov, start/stop, multimedija so bluetooth, usb, jcw 18-ki al. felni so novi gumi, multifunkcionalen trokrak kozen volan so kom...


Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.