U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

FORD FOCUS 1.6 NAFTË AUTOMAT

FORD FOCUS 1.6 NAFTË AUTOMAT


FORD FOCUS 1.6 NAFTE AUTOMAT 7G VITI 12/2006 SUPER GJENDJE VETEM 118 MIJ KM TARGA SHQIPTARE


Volksvagen Polo

Volksvagen Polo


Shitet volksvagen Polo 1.4 benzinë tek derë. Është në gjendje shumë të mirë motorike dhe xhenerike. Viti 1998. 193 mijë km .Letrat deri në nëntor 2020. Çmimi 950 €, pak i diskutueshëm! Ose ndërrohet me makinë me 5 dyer!


Zyre Kontabiliteti Lorenc Ajderaj

Vile prej 540 m2 ne Berat lagja 30 vjetori

Vile prej 540 m2 ne Berat lagja 30 vjetori


OKAZION SHITET Vile 3 kateshe me 10 dhoma me 2 hyrje e pershtatshme per 3 familje ose per biznese si hotel kopshe cerdhe etj.vila rreth e perqark eshte me ballkon , garazh 70 m2,territor prej 500m2,eshte ndertes e re dhe eshte ndertuar me kollona shum te forta te cilat mbajn edhe disa kate te tjere...


Shitet shtepi+ ambiente biznesi

Shitet shtepi+ ambiente biznesi


Kati i parë perfshin Fast Food + Byrektore Salle Ping-Pongu Sallë Play Station Ne një total prej 106 m2 Garazh ne pjesen e pasme te nderteses Ambiente multifunksionale qe ju ofrojne nje klientele besnike e te sigurte pas nje eksperience disavjecare ne treg. Kati i dyte perfshin 2 dhoma gjumi...


Shitet Shtepia

Shitet Shtepia


Shitet shtepia e mobiluar 122 (m2) me 2 dhoma ,sallon i madh + kuzhine, me certifikat pronesie, me bace rreth e qark shtepise, me vend parkimi per makine brenda shtepise, uje dhe drita 24 ore, shtepia ndodhet ne Ferem Otllak 100 metra nga rruga kryesore. cmimi i diskutueshem. Tel 0692533126


OKAZIONNN Mercedes Benz R Class 320CDI 4 MATIC

OKAZIONNN Mercedes Benz R Class 320CDI 4 MATIC


Mercedes Benz R320 CDI Diesel 4 MATIC , Viti Prodhimit 2006,Automatik marshat ne timone, paketë sport, LUNGO 6 vendsh , navigator , sallon gjysem lekure gjysem kamosh , sedilje elektrike + ngrohje , disqe alumini , drita kseno , sensor parkimi , klima , letra te paguara, ne gjendje shume te mire mot...


Mercedes-Benz E270 Automat viti 2002

Mercedes-Benz E270 Automat viti 2002


🚘 VETEM SHITET Cel 069 21 11 062 🚘 Marka: Mercedes-Benz Modeli: E class 210 Viti i prodhimit: 2002 Kilometra: 291000 Lenda djegese : Nafte Fuqia motorike : 270 Kamio: Automatike Cel:069 21 11 062 Pershkrimi: Makina eshte ne gjendje perfekte mund ta provoni ku te deshironi , makines i eshte...


Shtepi private.

Shtepi private.


Shitet shtepi private nje kateshe ,Ka 3 dhoma gjumi ,1. Guzhine te madhe me sallone ,koridor i madhe edhe 2 bonjo .shtepia ka garazhe makine te mbuluar, dushe me ngrohje diellore, eshte e ndertuar ne nje siperfaqe trualli 650m2, ka ne oborre puse, me uje te mjaftushem edhe shume peme nje ambjente sh...


JEPET ME QERA OSE SHITET SHTEPIA

JEPET ME QERA OSE SHITET SHTEPIA


Shtepia eshte e mobiluar ka oborr dhe ballkon ka 2 dhoma gjumi 1 sallon Ka garazh


QERA 2+1

QERA 2+1


💥QERA 2+1💥 👉TOTALISHT E MOBILUAR 👉NDERTES E RE 👉Kati 1,Vile. 👉TEK ISH. FIDANISHTJA 💥Cmimi 20.000 LEK/ muaj


Super okazion shitet apartamenti urgjent

Super okazion shitet apartamenti urgjent


Shitet apartamenti 3+1 ne lagjen me te mire te Beratit. Pamje spektakolare me ndricim ne te gjitha cepat e shtepise. Apartamenti eshte i kompletuar me te gjitha, nuk mungon asgje. Sallon, kuzhin 2 dhoma + 2 korridore. Secila dhome ka korridorin e saj. Shitet per arsye emigrimi. Okazion per ate qe do...


Vile prej 540 m2 ne Berat lagja 30 vjetori

Vile prej 540 m2 ne Berat lagja 30 vjetori


OKAZION SHITET Vile 3 kateshe me 10 dhoma me 2 hyrje e pershtatshme per 3 familje ose per biznese si hotel kopshe cerdhe etj.vila rreth e perqark eshte me ballkon , garazh 70 m2,territor prej 500m2,eshte ndertes e re dhe eshte ndertuar me kollona shum te forta te cilat mbajn edhe disa kate te tjere...


Shes Apartament

Shes Apartament


Shitet Apartament 1+1 i Mobiluar si dhe i rregulluar me pajisje bashkekohore.Apartamenti ndodhet ne katin e I mund te perdoret edhe per Ambjent biznesi.


Okazion Apartamenti 68m mobilim lluks tek shetitor

Okazion Apartamenti 68m mobilim lluks tek shetitor


Shitet apartamenti i sapo ndertuar. Shpia eshte ne katin e 4 te nje pallati dhe eshte e pozicionuar tek shetitorja. Cdo gje e re. Shpia eshte e mobiluar lluks me cdo orendi te re te paperdorur asnje her. Mobilimi eshte inkaso plus soba dhe pianura me tuchScreen. Shpis i eshte vene edhe sistemi kapot...


URGJENT Shtepi 2kateshe NDEROHET tirane osedurres

URGJENT Shtepi 2kateshe NDEROHET tirane osedurres


shitet ose nderrohet me apartment ne tirane shtepi 2 kate 140m2 plus bace 40m2..ne tarac esht gjysma e mbyllur me pamje mahnitese te beratit.. Shtepia esht full e kompletuar...vendodhja mbrapa kishes ne qender..NDERROHET ME APARTAMENTE NE TIRANE OSE NE DURRES.PER ME SHUME INFORMACIONE telefononi ne...


Mercedes-Benz

Mercedes-Benz


Shitet A clas 180 me letra deri ne qershor 2020,sherbime te bera ska nevoje per asnje lloje sherbimi,makina ka nje vite qe ka ardhur nga gjermania


Shitet nje PS4.

Shitet nje PS4.


Shitet nje PS4 500 GB memory , i kutise(i pahapur) .


Berat, shes xhip Porsche Cayenne Sport Viti 2006, 11.000 Euro

Berat, shes xhip Porsche Cayenne Sport Viti 2006, 11.000 Euro


Berat, shes xhip Porsche Cayenne Sport Viti 2006, model amerikan, baxha xhami, motorr 4.5 V8 benzin/gas makina eshte ne gjendje super me servise te bera ne Itali, disponon siguracion shqiptar dhe nderkombetar. Per informacione te tjera mund te merni ne nr cel:+355684794656


Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.