U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Modem tp link

Modem tp link


Shitet Modem i ri pa perdor


Golf 7

Golf 7


Shitet Golf 7, motori 2.0. Te kaluara vetem 2500 km te garantuara. Servisi i pare i kryer. Ne gjendje shume te mire, pa asnje verejtje. Çmimi me marreveshje.


Bilardo zeki Nr 9nsh ( BILARDO TE REJA)

Bilardo zeki Nr 9nsh ( BILARDO TE REJA)


shitet biliardo e re modeli i ri vjen i kompletuar 3 shtega topat mbajtsi numratorja dhe ndriqimi per info kontaktoni 044213842 TAG bilard biljardo biliard biljard pikado fabi rrakitaqki ping pong etj TRANSPORTI DHE MONTIMI GRATSSSS


Porsche Cayenne 3.0 Regjistrim i Par Full 2016

Porsche Cayenne 3.0 Regjistrim i Par Full 2016


Porsche Cayenne 3.0 dizell Full opcjon . Guma te reja 2019 pa as ni investim servisin e madh të kryer . Kontakt/Nr: 049 444 500 ☎️


GOLF 6 2.0 TDI 2009 153.000 KM DOGAN HOMOLOGIM

GOLF 6 2.0 TDI 2009 153.000 KM DOGAN HOMOLOGIM


Shitet Golf 6 2.0 TDI I Ardhun nga Gjermonia Me Dogan dhe Homologim Kilometra te garantuara 110PS Gjendje Perfekte


Viti 2008 1.6i Reno Megan Me aksident

Viti 2008 1.6i Reno Megan Me aksident


Viti 2008 1.6i Reno Megan Me aksident vetura dhez dhe hec per test i duhet vetem investime karoseri RKS i qlajmruar 044865125


VW crafter

VW crafter


shes vw crafter 2.4 diesell 6 ulse gjamat elektrik 2 klima te ndame komfor shum te mir perdoret transport edhe per udhtar posedon radio cd manual nduesi i shpetsis


VW GOLF 7 2.0 TDI PA DOGAN 2015

VW GOLF 7 2.0 TDI PA DOGAN 2015


SHITET GOLF 7 I Ardhun Nga Gjermania PA DOGAN Viti : 2015


MERCEDES-BENZ E350CDI. FULL2010

MERCEDES-BENZ E350CDI. FULL2010


📞 ipko 049300273 📞 vala 044 865125 Shitet Mercedes E350 V6 -Avangarde ➖Viti i prodhimit 2010 ➖KM 160.000 te garantuara 📌 ➖Marshi Automatik ➖Ngjyra e Zeze I sapo doganuar me 1 vite regjistrim dhe goma te reja te dimrit servis total te kryer Posedon;Kamera Para dhe pas ,Shiber,ulse lekure...


Alfa ROMEO 159 1.9 JTd

Alfa ROMEO 159 1.9 JTd


Shitet Alfa Romeo 159, 1.9Jtd , Viti 2006, Ngjyre e kuqe metalike , Abs. Esp, Asr, Air bega, Klimatronik funksional dy zonale, Bord kompjuter, Tempomat, Cd player mp3 origjinal alfa, Fellne me goma te mira , Ulse ortopedike sport, Sensora si perpara ashtu dhe prapa fabrikisht, Dritat a...


GOLF 6 2.0 TDI 2009 153.000 KM DOGAN HOMOLOGIM

GOLF 6 2.0 TDI 2009 153.000 KM DOGAN HOMOLOGIM


Shitet Golf 6 2.0 TDI I Ardhun nga Gjermonia Me Dogan dhe Homologim Kilometra te garantuara 110PS Gjendje Perfekte


VW GOLF 7 2.0 TDI PA DOGAN 2015

VW GOLF 7 2.0 TDI PA DOGAN 2015


SHITET GOLF 7 I Ardhun Nga Gjermania PA DOGAN Viti : 2015


MERCEDES C220 CDI Viti 2010 Regjistrim 10 Muj

MERCEDES C220 CDI Viti 2010 Regjistrim 10 Muj


MERCEDES C220 CDI 📞044 865 125 Viti 2010 Km 200.000 te garantuara Ngjyra e zeze Marshi Automatik Serviset e kryera cdo her tek” Kaqandolli Benz” ⭕️Vetura nuk ka asnje investim . 📞 Kontakti 044 865 125 sms nuk pergjigjem


BMW 730D. Regjistrim 12 Muaj 2010

BMW 730D. Regjistrim 12 Muaj 2010


BMW 730D MOTOR 3.0DISEL Super Full opcione Fellne M-Power 20 me goma Michelin . Lane assist,Ekran tek xhami per km,Distronic Plus,Ulse te modelit M para dhe mbrapa ngrohje+ftofje dhe memorje, Keyless Go, Dyer hapje me senzor, plus bagazg me buton, Drita Big Xenon Efficient Dynamics , Rec CD Bl...


Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.