U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Tripod

Tripod


TRIPOD 36,5 cm -106,5 cm. TE SAPO ARDHUR NGA GJERMANIJA -- Shiten TRIPODAT "MBAJTëSET" -- Per KAMERA -- Per FOTOAPARATA > Profesional < -- Po ashtu edhe per FOTOAPARATA > Digital < -- Jon Shume Funksional edhe Shume PRAKTIK ne PERDORIMIN e tyre -- TRIPODAT jane Te Firmes se Mirënjohur HAMA. Edhe jan...


SUPER TV FULL HD SONY 37" nga ZVICRA

SUPER TV FULL HD SONY 37" nga ZVICRA


***RISI RISI - TV+ANDROID BOX*** SUPER TV FULL HD SONY 37" i importuar nga Zvicra shume i ruajtur dhe ne gjendje shume te rregullt. Tv ka 3 hyrje HD, 3 hyrje SCART, hyrje per PC, dalje per autoparlant, e shume gjera tjera shtese. Gjithashtu ka dhe vendin per HARD DISK. Tv eshte firm origjinale...


DELL i5-gen 3 nga Gjermania 10 cope..

DELL i5-gen 3 nga Gjermania 10 cope..


Shiten 10 lloptopa dell te Ri nga Gjermania. Ekranin 14 inch HD / kamer/migrofon Core i5 gjenerata 3t 4gb ram memory 250gb HDD Intel HD graphics Bateria ok Adapter original Dell. + 1 vite garancion per qdo lloptop. ( Ndrrime nuk boj ) Flm per mirkuptim. +38345260284


Nisan

Nisan


Shitet Nisan Qashqai. dci 1.6 dizel viti 2015 78 mi km. Te Garantuara. Me liber servi gjitha serviset e kryera ne Automita. Automatik Kamera 360 Start stop Karrika me nxemje Kend i vdekur Ndjekes veture Dhesje me gishit Hapje me gisht Full full full extera. Gjendje prefkete Te intersuari...


Ringa (Shitet Shtepia ne Prishtine )309/18

Ringa (Shitet Shtepia ne Prishtine )309/18


Shitet Shtepia ne Prishtine ne Rr.Agim Qela (Lagjja Kalabria): Shtepia eshte 3 katshe dhe ka 6 ari oborr : Kati 1-Sallon,Kuzhine,banjo,garazhd,depo.. Kati 2-2 dhoma gjumi,banjo. Kati 3-I hapur Shtepia ka dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar. Ndermjetsues:Agjensioni Patundshmeris Ringa...


Banesë me qira ne Qendër te Sllovenia Sport

Banesë me qira ne Qendër te Sllovenia Sport


Lëshoj banesë (garsonjere) me qera në qendër aktash.Përbëhet nga 1 hapsirë, kuzhinë, banjo dhe ballkon. Kontaki: 044 666 074 (Viber -Whatsapp) aplus.patundshmeri@gmail.com A+ Real Estate


Shitet banesa ekskluzive 90m2 ne katin e 5 Arbe

Shitet banesa ekskluzive 90m2 ne katin e 5 Arbe


Shitet banesa 3 dhomshe ekskluzive 90m2, ne katin e 5-te ndertim i Art Group ne Arberi. Ka pamje nga qyteti, banesa eshte e re moderne dhe ka organizim te hapesires shume te mire, eshte e mobiluar extra dhe ofron komoditet te larte. Banesa ka keto hapesira: - qëndrimi ditor - kuzhinë me trapezari...


Leshoje me qira banes 1 dhomeshe. Bbb

Leshoje me qira banes 1 dhomeshe. Bbb


Leshoje me qira banes 1 dhomeshe te mobiluar afer xhamis se llapit kushte ideale per banim, ngrohje qendrore,autoparking etj.


Shitet Banesa në lagjen Dardania tek Bast Trade

Shitet Banesa në lagjen Dardania tek Bast Trade


Shitet Banesa në lagjen Dardania tek parku i madh afër Bast Trade me hapsirë prej 78m2 neto dhe 100m2 bruto e rinovuar total i ka të gjitha të reja Dyshemenë, Instalimin e ujit të ri, të energjisë elektrike, si dhe të gjitha mobilet dhe pajisjet shtëpiake. Posedon: ⊵Sallon ⊵Kuzhinë Ndaras ⊵2 D...


Leshohet banese me qira ne lagjen Arberia

Leshohet banese me qira ne lagjen Arberia


Leshohet banese me qira ne lagjen Arberia, eshte komplet e mobiluar, 50m2. Renditja: Sallon me kuzhine / Dhome gjumi / Banjo / Korridor Qmimi: 200 € Per me shume informata rreth kesaj banese mund te na shkruani linkun me id ose nje screenshot te shpalljes, apo nje kerkese tuajen per banesa t...


B520 Banese me qira te Mati 1

B520 Banese me qira te Mati 1


Leshohet banesa me qira te Mati 1, rruga Uran Ajeti. Banesa ka 85 m2 dhe gjendet ne katin e 3-te me lift. Posedon: 2 Dhoma Gjumi Sallon+Kuzhine Banjo Ballkon Koridor Qmim: 300 Euro B520 Për më shumë oferta klikoni në websajtin tonë WWW.AGJENSIONI-UNION.COM Agjensioni "UNION" Per...


A154 Banese me qira te Elena Gjika

A154 Banese me qira te Elena Gjika


Leshohet banesa me Qira ne Qender, te Elena Gjika. Banesa ka 70 m2 dhe gjendet ne katin e 4-te pa lift. Posedon: 2 Dhoma Gjumi Sallon+Kuzhine Banjo Ballkon Koridor Qmimi: 250 Euro A154 Për më shumë oferta klikoni në websajtin tonë WWW.AGJENSIONI-UNION.COM Agjensioni "UNION" Per...


SAMSUNG A7 64GB I ARDHUN NGA ZVICRA

SAMSUNG A7 64GB I ARDHUN NGA ZVICRA


E shes samsung a7 64Gb i ardhun nga zvicra gjendje shum te mire Informatat 045840818


JVC 49 inch

JVC 49 inch


JVC 49 inch ne gjendje te rregullt punon shume mire


Computer gaming core i5 - 8 Gb

Computer gaming core i5 - 8 Gb


Shes kompjuterin nga Gjermania i rii Me keto performanca: Lenovo m72 Mt Core i 5 gen 3 Ram 8 Hdd 320 Gt 730 2 gb 128 bit Monitor 22 inch +1 vit garancion


Lëshohet Kat Shtëpije me qira afër Sami Frashëri

Lëshohet Kat Shtëpije me qira afër Sami Frashëri


Lëshohet Kati i Shtëpisë me qira afër Gjimnazit Sami Frashëri përballë Toni Market me hapsirë prej 170m2 gjendet në katin e dytë është mirë e mobiluar dhe ka hapsirë të mjaftueshme. Posedon: ⊵Sallon ⊵Kuzhinë (ndaras) ⊵3 Dhomë gjumi ⊵Banjo & Wc ⊵Koridor ⊵Teras të madhe ⊵Depo Cmimi 500€...


Banese me qira në lagjen Qafa

Banese me qira në lagjen Qafa


Lëshohet Banesa me qira te lagjia Qafa afër market Beka ,Banesa gjendet në katin e 6 me ashensor Posedon: ⊵Sallon ⊵Kuzhinë ⊵3 Dhoma Gjumi ⊵Banjo dhe Wc ⊵Koridor ⊵2 Ballkona Cmimi 400€ Kodi A0420 "ORA Patundshmëri" ☎+383 45 508 488 (viber&whatsapp) ☎+383 49 123 102 ✉agjensioni.ora@...


B497 Banese me qira te Hotel SIRIUSI

B497 Banese me qira te Hotel SIRIUSI


Leshohet banesa me qira ne Qendet perball hotel Siriusit. Banesa ka 55 m2 dhe gjendet ne katin e 4-te pa lift. Nuk ka nxemje qendrore. Posedon: Dhoma Gjumi Sallon+Kuzhine Banjo Ballkon Koridor Qmim: 300 Euro B497 Për më shumë oferta klikoni në websajtin tonë WWW.AGJENSIONI-UNION.COM...


Q07 Banese me Qera afer Hotel Siriusit 300 Euro

Q07 Banese me Qera afer Hotel Siriusit 300 Euro


Banesa Posedon: 2 x Dhoma Gjumi 1 x Sallon me Kuzhine 1 x Banjo/Wc 1 x Ballkon Nxemje me Rryme Kati:Q07 Tel&Viber +383 45 835 515


Gasonjerkë me qira në Ulpianë mrapa AAK

Gasonjerkë me qira në Ulpianë mrapa AAK


Gasonjerkë me qira në Ulpianë mrapa AAK📍 me 35m2 kati 1, me kushte shumë të mira banimi është e mobiluar në tërësi si dhe ka këtë renditje: ▪️Dhomë e dites, ▪️kuzhine me trapezari, ▪️banjo. Për t'i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë në: ➖ https://www.facebook.com/monopolks/...


Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.