U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

GOLF 6 R line 2.0 nafte

GOLF 6 R line 2.0 nafte


Shitet golf 6 R line I sapo ardhur me tvsh te paguar 6 marsha super makin per ata qe e njofin Km orgjinale te cetifikuara me liber servisi Cmimi 6800 euro


MERCEDES BENZ E220 CDI MUNDESI NDERRIMI

MERCEDES BENZ E220 CDI MUNDESI NDERRIMI


BENZ E220 CDI AVANTGARDE AUTOMAT SALLON BEZHE 196000 KM DISQE ALUMIN 16 INCH+GOMA TE REJA 85% LETRAT TE PAGUARA DER ME 27.07.2020 CEL-0695560770 CEL-0695590100


Tuareg

Tuareg


Tuareg viti 2012 ....3.0 v6 .. 150 mij km ...super gjendje ... te gjitha sherbimet e bera ne koh ... sedile elektrike me memorje me ngroje... full panoram..xhama te zinj origjinal ... goma 100% te reja .... sensor parkimi para mbrapa.... makina shum e paster si nga jasht dhe nga mbrenda ... cd /dvd...


OKAZION SHITET BMW X5 VITI 2013 FULL SAPO ARDHUR

OKAZION SHITET BMW X5 VITI 2013 FULL SAPO ARDHUR


OKAZION SHITET BMW X5 VITI 2013 3.5d(naft) xdrive pa taks lluksi motrorr 2993cc Cmimi i diskutushem me nderrim cmimi ndryshon Makina esht e sapo ardhur me dogan te paguar dhe me letra te sapo prera per 1 vit . Ka 218mij km orgjinale me garanci dhe esht ne super gjendje e gatshme per cdo lloj prove....


Bmw 530D 3.0 nafte pa taks luksi

Bmw 530D 3.0 nafte pa taks luksi


Bmw 530D seria 5,3.0 nafte pa taks luksi,viti fundi 2003,sendile elekrike+memorje,timon me levizje,dritat kseno bikseno,sensor parkimi,pilot automat e shum opsione te tjera...ne gjendje perfekte ska nevoj per gje,letra te paguara deri ne gusht 2020.cmimi 4500 euro i diskutushem mundesi nderrimi cel;...


MERCEDES-BENZ E320 4 MATIC

MERCEDES-BENZ E320 4 MATIC


MERCEDES-BENZ E 320 4 MATIC VITI 2006 FULL OPTION MAKINA ESHT NE GJENDJE SHUM TE MIR SI NGA ANA MEKANIKE DHE XHENERIKE.TE GJITHA DEKUMENTAT TE PAGUARA PER 1 VIT.SALLONI BRENDA LEKUR E ZEZE ,SENDILE ELEKTRIKE,BAXHA ELEKTRIKE,PASQYRA ME PALOSJE.CDO KONTROLL I MAKINES I PRANUSHEM.CEMIMI 7000 EURO TEL+4...


GOLF 5 PLUS 1.9 TDI-Sapo Ardhur

GOLF 5 PLUS 1.9 TDI-Sapo Ardhur


Golf 5 Plus 1.9 TDI- Sapo Ardhur me dogane te paguar- Cmimi 3600 Euro - Cel:0695434184-


S-Klass 320 CDI-Tavan Xhami Panoramik-LUNGO-Ng&Ft

S-Klass 320 CDI-Tavan Xhami Panoramik-LUNGO-Ng&Ft


Mercedes-Benz S 320 CDI pa takse luksi- Tavan Xhami Panoramike- Veraioni LUNGO- Sediljet meNgrohje&Ftohje- XHAMAT E ZINJ ORIGJINALE- 2-Celesa me Pult- Fenerat Bi Xenon- Kamera Parkimi- Sensor parkimi para&mbrapa origjinale- 2-Pale disqe edhe goma- Ne gjendje shum te mire- E gateshme per c...


Audi a3 2.0 Naft S Line - Fabrike

Audi a3 2.0 Naft S Line - Fabrike


SHitet Audi A3 2.0 naft viti 2007 kamio manuale 6+1marsha navi te madh komanda ne timon Xhama elektrike kompjuter bordi sedilje me ngrohje Kseno Bi kseno goma te reja Te gjitha sherbimet e bera ne koh nuk do asgje Letra te pagiara deri ne 06.2020 Cmimi - 5.700 euro i diskutushem ose ndrrohet C...


OKAZION SHITET BMW X5 VITI 2013 FULL SAPO TARGUAR

OKAZION SHITET BMW X5 VITI 2013 FULL SAPO TARGUAR


OKAZION SHITET BMW X5 VITI 2013 3.5d(naft) xdrive pa taks lluksi motrorr 2993cc Cmimi i diskutushem me nderrim cmimi ndryshon Makina esht e sapo ardhur me dogan te paguar dhe me letra te sapo prera per 1 vit . Ka 218mij km orgjinale me garanci dhe esht ne super gjendje e gatshme per cdo lloj prove....


Mercedes ML 350 dizel amg paket nderrohet

Mercedes ML 350 dizel amg paket nderrohet


me dogane amg paket pa taks luksi sapo ardhur kamera parkimi sensore navigator blind spot tavan xhami sallon bezh serdile me ngrohje me memorje me frytje timon me dridhje ne vija te bardha dhe me ngrohje fener kseno muzika harman kardon bagazhi hapje mbyllje me buton start stop goma te reja100% kilo...


RANGE ROVER VOGUE-V6-Sapo Ardhur nga NEW YORK

RANGE ROVER VOGUE-V6-Sapo Ardhur nga NEW YORK


Sapo erdhi Range Rover Vogue- Pa takse Luksi- Gomat e Reja 100% te markes continental Viti 2019- Super gjendje. Cmimi 48.000 Euro .


Opel Zafira

Opel Zafira


Shitet opel zafira ne gjendje perfekte .


Pjese kembimi

Ore Greiner Vintage

CASIO LCD-Color Television

Vintage Ronson by Windmill

Vintage Ronson by Windmill


Vintage Ronson by Windmill! Made in Japan


Glk 250 Panorama Sallon Bezh Kamer 360 grad full

Glk 250 Panorama Sallon Bezh Kamer 360 grad full


GLK, Look AMG, Viti prodhimit 2015 149 KM Origjinale, Blere ne koncesionar ne Mercedez Benz Me liber sherbimesh, Navigator, Kamjo automat tip Tronic , tapiceri Lekure Bexhe, sedilje lektrike , Pasqyra Me Trekensha Xhama Ta zijn Orgjinal , Navigator, Sensor parkimi para mbrapa, tavan panoramik para d...


Ford Fiesta 1.3 Gas -Benzin Super eko, Sapo ardhur

Ford Fiesta 1.3 Gas -Benzin Super eko, Sapo ardhur


Ford Fiesta motorr 1.3 Gas - Benzin Super ekonomike, impianti i gazit "BRC" i montuar ne itali, i shenuar ne leje qarkullimi. 153.000 km origjinale me liber sherbimesh, Kondicioner, xhama dhe pasqyra elektrike, 2 celsa, disqe alumini, goma 70% etj... Makina sapo ka ardhur dhe eshte me dogan te pagua...


Banker Vintage Woman

Banker Vintage Woman


Ore Banke prodhim i vjeter anglez ! Porosia vjen ne cdo qytet brenda 24 oreve me posten Adex!


Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.