U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Audi a3

Audi a3


Shes audi A3 viti 2004 1.9 naft ne gjendje te mire motorrike dhe gjenerike e sa po ardhur nga italia me dokumenta te bera shume ekonomik cmimi eshte i arsyeshem nr 0696204157


Shitet 1+1 kati 3 te Albtelekomi 45000 Euro

Shitet 1+1 kati 3 te Albtelekomi 45000 Euro


Shitet 1+1 pallat i ri kati 3 ne qender te qyteti afer Albtelekomit 45000 Euro.Per cdo informacion mund te na kontaktoni ne cel 00355672860183 ose ne adresen Bulevardi Skenderbeg Agjensi Imobiliare Vizion.


Jepet me qera 2+1 kati 3 ne Perash 180000 Leke

Jepet me qera 2+1 kati 3 ne Perash 180000 Leke


Jepet me qera hyrje pallati 2+1 kati 3 e kompletuar ne Perash 180000 Leke.Per cdo iinformacion mund te na kontaktoni ne cel 00355672860183 ose ne adresen Bulevardi Skenderbeg Agjensi Imobiliare Vizion


Benz 220

Benz 220


Shes benz 220 cdi kater feneresh shume i mbajtur me te gjitja sherbimet e bera me goma te reja cmimi i arsueshem nr 0696204157


Mercedes benz ML 280 CDI

Mercedes benz ML 280 CDI


📂Marka: Mercedes benz 📁Modeli: ML 280 CDI 📂Fuqia motorrike: 280 cdi 📂Lloji i kambios: Automatike 📂Karburanti: Nafte euro 4 📂Viti prodhimit: 2006 📂Kilometrat: 280000 📂Cmimi: 8500 euro 📂Nr kontaktit: 0674734094 📂Opsionet shtese ,4 matic 7g tronic..marsha ne timon.. Model..premium ngjyra e ze...


Seat- Nafte 2.0-automatik

Seat- Nafte 2.0-automatik


Seat altea viti 2006 me naft motorr 2.0 kamio automatike sensor parkimi xhana te zi origjinal .


Renault scenic 2003 per pjes kembimi 0692157279

Renault scenic 2003 per pjes kembimi 0692157279


Renault scenic 1.9dci 2003 sic shifet ne foto vetem per pjes ..flm


KERKOHET APARTAMENT ME QERA NE SHKODER

KERKOHET APARTAMENT ME QERA NE SHKODER


KERKOJ NJE SHTEPI ME QERA TE MOBILUAR NE QENDER TE SHKODRES PER DY MUAJ


KERKOHET PUNOJSE AGJENSI SHERBIMESH

KERKOHET PUNOJSE AGJENSI SHERBIMESH


PUNOJSE AGJENSI TURISTIKE PAGESA, SIGURACIONE ,RIMBUSHJE,PAGA ESHTE E KENAQSHME


liste numera celulare per call center

liste numera celulare per call center


numera call center pak te perdorur pothuaj se te rinje


Kia Picanto

Kia Picanto


Shitet Kia Picanto 1.1 benzine. Makine ekonomike me 4 marsha automatike. Viti i prodhimit 2006. Me 110 mije km origjinale dhe liber sherbimesh. Posedon disqe me goma 13". Parakolpet dhe prapakolpet i ka kaucuku. E blere me 0 km te Artinel 95 Shpk ne Tirane koncensionar i Kia ne Shqiperi. E gatshme p...


FORD FOCUS 1.8 NAFT 2003 OKAZION

FORD FOCUS 1.8 NAFT 2003 OKAZION


OKAZION FORD FOCUS 1.8 NAFT viti 2003 makina ka 2 vjet ne shqiperi shum ekonomik ne gjendje shum te mire xhenerike,motorrike Km :270.000 ,Opsionet abs,4airbag,kondicioner, xhamat e pare elektrik,kasetofon origjinal ford dhe aux,Çmimi :1600€ pak i diskutushem


Audi A7 2012 3.0 Nafte FullKASKO- Mundesi Nderrimi

Audi A7 2012 3.0 Nafte FullKASKO- Mundesi Nderrimi


Audi A7 Look RS , 3.0 Nafte Full Kasko Kambio Automatike, Shume e Paster e Zeze ne diell Merr ngjyre Kafe. Viti Prodhini 2012 , Baxho, Bi xenon , Disqi RS Te rinje. Te gjitha sherbimet Full Servis ! xhamat e zi origjinal. Tapiceri bezhe pa asnji gervishtje. Kamer para, mbrapa dhe anash para dhe...


Okazion E 270 avangarde

Okazion E 270 avangarde


E clas 270 avangarde ne super gjendje 200 000 kilometra origjinale me gjitha sherbimet bera dhe gomat te sapo vuara te reja akull.


OPEL ASTRA 2.0 NAFTE VITI 2000

OPEL ASTRA 2.0 NAFTE VITI 2000


Me dokumenta te rregullta....ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike.....Kondicioner...Airbag......Per me shume info kontaktoni ne cel 0695152988


Shitet , full opsin 2006 automatike

Shitet , full opsin 2006 automatike


Shitet , letrat per 1 vit , 256 mij km naft 2000 kamio automatike , ne baxho xhami , serdile me ngrohie . Te gjitha sherbinet e bera , pomp voji , kit rryp motorri , voj kamio . 5500€ ne super gjendje


Peugeot 208 dizel 2014

130 000 - 139 999

130 000 - 139 999


BMW X5 xDrive ” Me doganë TË PAGUAR. Viti 2011. Motor NAFTË. Cilindrata 2993. “JO TAKS LLUKSI” 141,000 mijë KM me garanci 100%... Tavan PANORAMIK. Kamera ,Kambjo AUTOMATIKE. Sensor PARKIMI,PARA/MBRAPA. KLIMATRONIK,Para/Mbrapa. Serdile ELEKTRIK,MEMORY,NGROHJE. Sallon LËKURE. Xhama TË ERRËT ORIGJINAL....


KARROCE CHICCO TRIO SET

KARROCE CHICCO TRIO SET


Shitet karroce Chicco per femije, mosha 0-3 vjec. Prodhim Italian cilesor { blere 980 Euro}. Perbehet nga tre pjese, njera sexholine per makine dhe te tjerat karroce shetitjeje verore dhe dimerore. Eshte ne gjendje shume te mire sepse eshte perdorur shume pak. Prodhim cilesor me skelet soli...


E klas 220 cdi Automatike

E klas 220 cdi Automatike


Shes E klas 220 cdi Automatik ne gjendje shum te mir dhe shum i paster me letra te paguara per nji vit e gatshme per çdo lloj prove nga ana juaj per ma shum kontakyoni me tel


Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.