U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

C 220 CDI AVANTGARDE MANUAL SOT I ARDHUR

C 220 CDI AVANTGARDE MANUAL SOT I ARDHUR


PERSHENDETJE , SHITET NJE MERCEDES I MODELIT C KLASS MOTORR 220 CDI , MANUAL ME 6 MARSHE , NE GJENDJE SH TE MIRE MOTORRIKE DHE XHENERIKE ,MAKINA ESHT E ARDHUR NGA GJERMANIA , ME SH OPSIONE DHE SH EKONOMIKE EURO 4 DPF MADEL AVANTGARDE BI XENON DRRITAT SENSOR PARKIMI PARA/MBRAPA NAVIKATOR SISTEM...


Shitet apartament me sip 131m tek Neptuni

Shitet apartament me sip 131m tek Neptuni


Okazion ne qender te Elbasanit....! Shitet apartament me sip totale 131m ne katin e 6 tek pallati Neptun . Apartamenti ka 2 dhoma gjumi te medhaja, 1 dhome soxhorno te madhe, 2 banjo , 2 ballkone , 1 dhome magazine per gjerat qe nuk perdoren. Apartamenti eshte bere jashte planimetrise se opallatit e...


FORD RANGER 2.5 nafte 2007

FORD RANGER 2.5 nafte 2007


Ford ranger me motorr 2.5 nafte viti i prodhimit 2007 . I ardhur nga Zvicera 🇨🇭🇨🇭🇨🇭. Me dogane te paguar , gati per targa . Me kondicioner, xhama elektrik , 4+1 vende, disqe alumini . Pedana , zgara karrocerie. Shume ne gjendje. Cmimi 7200€ Cel 0697754040


SHITET PEUGEOT 206 1.4/BENXIN +GAZ NE LETRA

SHITET PEUGEOT 206 1.4/BENXIN +GAZ NE LETRA


SHITET PEUGEOT 206/ ME MOTORR 1.4 BENXIN GAZ NE LEJE VITI 2002 LETRAT E PAGUAR DERI NE GUSHT 2020 LUKUN ESHTE I VECANTE MAKINA ESHTE BERE ME POROSI /DISPONON TAVAN XHAMI//KOMPLET //PASQYRA ME PALOSJE ME BUTON//FSHIRSET ME SENSOR SHIU ///KONDICJONER ME KLIMA // 4 XHAMA ELEKTRIK SENDILJE GJYS KAMAOSH...


Opel Astra 1.9

Opel Astra 1.9


Makina e sapo ardhur nga Ita, me kompjuter ne bord , me sensor parkimi , me klima , 4 gomat e reja , sherbimet e bera.


Skoda Fabia

Skoda Fabia


Makina e sapo ardhur nga ITA, te gjitha sherbimet e bera, gjendja perfekte, e sapo targuar,shum ekonomike 4litra per 100km, cmimi i diskutushem.


ML 320 , W164

ML 320 , W164


Makina ne gjendje shum te mire,me letra deri ne mars 2020. Te gjitha serviset te kryera. 4 matic,sedile lekure dhe cope,disqe 17 me goma te reja. Cmimi i negociueshem.


Okazion!!!

Okazion!!!


Shitet per arsye largimi Peugeot 206 viti 2001 motorr 1.1 Benzine, shum ekonomike. Sherbimet e sapo bera.


Mercedes Benz C 220 cdi “sport edition”

Mercedes Benz C 220 cdi “sport edition”


Mercedes Benz “Sport Edition” Viti:2005 Motor:220 CDI Camio: Automatic Km:223000 Gjendje optimale Opsionet: Drita xeno Sendile lekure Ngrohje sendilesh Sensor parkimi Navigator etj... Çmimi:5500€ I diskutueshem Auto DP


Nintendo wii

Nintendo wii


Nintedo wii.e kompletuar me dy leva.me nje timon si aksesore shtese per te luartur.nje loje mario kart.consoli ne gjendje shume te mire funksionale.artikullin e sjell personalisht ne qytetin tuaj...


SHITET RANGE ROVER SPORT

SHITET RANGE ROVER SPORT


SHITET RANGE ROVER SPORT I BARDHE VITI 2007 MOTORRI 3600 AUTOMAT ME DOKUMENTA SHQIPTARE DHE LETRA 1 VIT NE GJENDJE SHUME TE MIRE SALLON BEZHE GOMAT E REJA XHAMAT E ZINJE ORIGJINAL ETJ CMIMI 12 900 EURO MUNDESI FINANCIMI ME KESTE!!!


SHITET RENAULT MODUS

SHITET RENAULT MODUS


OKAZION SHITET RENAULT MODUS 1.2 BENZINE MANUAL ME DOGANE TE PAGUAR SAPO E TARGUAR ME DOKUMENTACION TE RREGULLT PER NJI VIT NE GJENDJE PERFEKTE CMIMI 2 200 EURO


shitet audi A3 seline viti 2009

shitet audi A3 seline viti 2009


shitet audi A3 seline 2000 nafte viti 2009 me letra deri ne mars 2020 ne gjendje shum te mir per me shum info nr tel 0694273700


Shitet ose Nderrohet

Shitet ose Nderrohet


Shitet ose Nderrohet Xbox 360 origjinal me nje leve E nderroj me plastation 3 Cmimi 170 mije Lek


Mercedes Benz C 220 cdi ardhur nga Zvicra

Mercedes Benz C 220 cdi ardhur nga Zvicra


Makina sa po ka ardhur dhe eshte ne gjendje shum te mire. Km orgjinale me 256000 liber servisi,asnje defekt. Me dogan te paguar gati per targa Auto DP


Stabilizatore

Stabilizatore


Shitet stabilizator. I shkelqyer per te mbrojtur pajisjet tuaja nga luhatjet e tensionit. Stabilizatori arrin te mbaj ne mbrojtje nga luhatjet e tensionit 1 lavatrice 2 kondicioner (12 btu dhe 18 btu) dhe 3 televizore, frigoriferin etj. te gjitha paisjet te ndezura. Shitet me cmin super nen kosto...


Smart ForFour 1.5 diesel Automatic “Panorama”

Smart ForFour 1.5 diesel Automatic “Panorama”


Makina eshte ne gjendje optimale,te gjitha serviset e bera ne kohe,se fundmi ju eshte ber shtytsi i marshave i ri 300€ dhe 4-goma te reja 200€ letrat e prera. Auto DP


1.6 Benzine Gaz • LUNGO •

1.6 Benzine Gaz • LUNGO •


Impiant STAG sekuencial dixhital me depozite vaji i vendosur ne Janar 2019 garancia 3 vjet i certifikuar nga Shpresa AL ne leje .Letra deri ne shtator 2020 , Kondicioner funksional , 4 Xhamat dhe pasqyrat elektrike . Disqe alumini C class . Radio CD origjinal dhe karikator me 6 CD . 4 AirBag . Gomat...


EVO 220 CDI Automat (i ardhur nga zvicra)

EVO 220 CDI Automat (i ardhur nga zvicra)


MB E-Class 200 cdi EVO Kamio automatike Viti: 08/2007 (2 celsa perkates) Km: 320.000 I sapo ardhur nga zvicra (dogane e paguar) Cmimi: 5900€ Mundesi financimi me keste Cel: 0693511095 Auto Motal


Volvo xc90 2.4 nafte Automat 7 vendeshe 🇨🇭

Volvo xc90 2.4 nafte Automat 7 vendeshe 🇨🇭


Volvo xc90 2.4 nafte kamio automatike me 7vende e sapo ardhur nga zvicra me dogane te paguar (ne cmim perfshin dhe targat letrat e paguara per 1 vit) makina esht full Opsion. 210.000km viti 06/2005. Cel: 0693511095 Auto Motal


Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.