U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Ford Kuga

Ford Kuga


Ford kuga titanijum prva raka pominati 134000 ful oprema plus kuka nova nekotistena kolata e od CH


Ford Kuga

Ford Kuga


Ford kuga titanijum prva raka pominati 134000 ful oprema plus kuka nova nekotistena kolata e od CH


VW GOLF 5 1.9 TDI 105 ks

VW GOLF 5 1.9 TDI 105 ks


Golfot 5 .1.9 tdi 105 ks se prodava carineta e plateno homologacija,prevodi se e sredeno do registracija. Od oprema ima: Klima Elektrika templomat,na 4 stakla Elektrika na retrovizori Fabricko cd radio Servo Abs Asr Centralno Airbeg Kolata e servisirana i e mnogu zacuvna komplet rebrasti kais so zat...


Procesor RAM i graficka

Procesor RAM i graficka


Procesor Intel Pentium G2020 LGA1155, 2.90 GHz 3M Cache so kuler - Cena 1600 den. Procesor Intel Celeron G530 LGA1155, 2.40 GHz 2M Cache so kuler - Cena 1200 den. Procesor AMD A6 5400K Black Edition Socket FM2 3.6GHZ, 1MB Cache, HD7540D so kuler - Cena 1800 den. RAM Crucial Ballistix Sport...


Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.