U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

iPhone X Oferte

iPhone X Oferte


Shitet iPhone X Gjendja perfekte asnje gervishtje 10/10 Karikues, kufje dhe gomine Cmimi 499 Euro


SHITET VILE 2 KATESHE NE VALA MAR HAMALLAJ DURRES

SHITET VILE 2 KATESHE NE VALA MAR HAMALLAJ DURRES


Shitet vile me siperfaqe ndertimi 232m2 dhe 422 m2 hapesire e gjelber, ne Rezidencen "Vala Mar", destinacioni turistik dhe rekreativ i standardeve më të larta të cilësisë dhe sigurisë, në Shqipëri dhe rajon.Ne Kompleksin Turistik Vala Mar eshte ndërthur eksperienca, profesionalizmi dhe metodologjia...


JEPET SHTEPI ME QIRA NE ILIRIA PLAZH

JEPET SHTEPI ME QIRA NE ILIRIA PLAZH


Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara te plazhit te Durresit, Iliria. Organizohet ne dy dhoma gjumi, nje sallon ndenjeje plus kuzhine, nje ballkon qe lidhet me kuzhinen dhe dhomen e gjumit si edhe dy tualete. Ndodhet ne nje pallat te ri ne katin e gjashte me ashensor. Per me shume...


Shite golf 5

Shite golf 5


Golf V 2006 -2007. 1.9 Naft. Manual ,6 marshe. Klima Bizonale. Xhama zinj origjinal. Disqe 16. Shum e mbajtur. Shum ekonomike. E gatshme per cdo prove. Dogane e paguar. I sapo ardhur.


FUJITSU SIEMENS

FUJITSU SIEMENS


CORI 2 4G RAM MAUS TASTIER


SHITET APARTAMENT 2+1+2 DURRES 55.000EURO

SHITET APARTAMENT 2+1+2 DURRES 55.000EURO


Shitet apartamnt 2+1+2 tek Plazhi ne Durres, afer Hotel Adriatikut. Apartamenti ka siperfaqe prej 85m2 dhe organizohet ne sallon ndenje, kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon me pamje nga deti. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte i mobiluar dhe shite...


VW Touran automat 2006

VW Touran automat 2006


Turan e sapo ardhur nga zvicrra me liber sherbimesh 188417 km viti 2006 me dogan me klima pilot automatik me xhama te zi fabrikisht goma 90 % motorr 2.0 Tdi.E gatshme per cdo lloj prove.Cmimi i diskutueshem!🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭


Ford Focus 2.0 TDCI Viti 2008

Ford Focus 2.0 TDCI Viti 2008


Shitet Ford Focus 2.0 TDCI i vitit 2008 i sapo ardhur nga Gjermania ne gjendje super te mire me dogane te paguar gati per targa. Makina eshte full opsion : kamio manual 6 marshe,dopio klimatronic,sedile me ngrohje,xhama dhe pasqyra elektrike,abs,esp,sensore dritash dhe shiu,pilot automatik,kompiuter...


iPhone 8 64GB i zi ne gjendje shum te mire

iPhone 8 64GB i zi ne gjendje shum te mire


Shes iPhone 8 64GB i zi i perdorur ne gjendje shum te mire. Shitet me nje cmim Okazion prej 35.000 Leke te reja i padiskutueshem. Mundesi mderrimi. Na ndiqni me instagram @telefona_celular per me shume oferta. Per cdo informacion kontaktoni me numrin e telefonit


HUAWEI HONOR 20 Lite 128GB Europian si i ri 10/10

HUAWEI HONOR 20 Lite 128GB Europian si i ri 10/10


Shes HUAWEI HONOR 20 Lite 128GB/4GB ram i zi model Europian CE modeli me i mire, shum pak i perdorur pa dallim nga i riu 10/10, nje super telefon me kera dhe parametra nga me te miret. Fotot jane reale te telefonit qe disponoj. Shitet me nje cmim Okazion prej 25.000 Leke te reja i Padiskutueshem. Mu...


HUAWEI Y6 (2018) 16GB/2GB ram Gold Europian 10/10

HUAWEI Y6 (2018) 16GB/2GB ram Gold Europian 10/10


Shes HUAWEI Y6 (2018) 16GB/2GB ram, gold shum i bukur, model Europian i perdorur ne gjendje shum te mire pothuajse i ri me super kamera dhe parametra. Fotot jane reale te telefonit qe disponoj. Shitet me nje cmim Okazion prej 10.000 Leke te reja i Padiskutueshem. Na ndiqni ne instagram @telefona_cel...


SAMSUNG GALAXY A6 (2018) 32GB/3GB ram i zi EU

SAMSUNG GALAXY A6 (2018) 32GB/3GB ram i zi EU


Shes SAMSUNG GALAXY A6 (2018) 32GB/3GB ram i zi model Europian SM-A600FN modeli me i mire, shum pak i perdorur pa asnje lloj shenje perdorimi si i ri 10/10. Fotot jane reale te telefonit qe disponoj. Shitet me nje cmim Okazion prej 16.000 Leke te reja i Padiskutueshem. Mundesi nderrimi. Na ndiqni ne...


SAMSUNG GALAXY A5 (2016) gold Europian si i ri

SAMSUNG GALAXY A5 (2016) gold Europian si i ri


Shes SAMSUNG GALAXY A5 (2016) gold 16GB/2GB ram model Europian SM-A510F modeli me i mire, pak i perdorur ne gjendje te shkelqyer, super tel me patametra shum te mira me shenje gishti, Fast Charger e shum opsione te tjera. Fotot jane reale te telefonit qe disponoj. Shitet me nje cmim Okazion prej 12....


HUAWEI P20 Lite 64GB/4GB ram Europian si i ri

HUAWEI P20 Lite 64GB/4GB ram Europian si i ri


Shes HUAWEI P20 Lite 64GB/4GB ram i zi model Europian pak i perdorur ne gjendje te shkelqyer pothuajse i ri i pahapur ndonjehere teknikisht, shum i bukur dhe elegant, telefoni me i kerkuar. Fotot jane reale te telefonit qe disponoj. Shitet me nje cmim Okazion prej 19.000 Leke te reja i padiskutueshe...


Okazion shtepi 3 katshe ne Durres

Okazion shtepi 3 katshe ne Durres


Okazion shitet shtepi 3 katshe te spitali durres me pamje nga deti 4dhoma 2guzhina 2sallone shtepia ere e perfunduar me grafiato jashte brenda e rregulluar super me materiale cilesore ska nevoj per investim me dokumenta ne rregull shitet per arsye se jetojm jashte per me shum informacion kontato ne...


SHITET APARTAMENT TEK SHKEMBI I KAVAJES

SHITET APARTAMENT TEK SHKEMBI I KAVAJES


Shitet apartament tek Shkembi i Kavajes prane hotel Majestic me nje pozicion te favorshem prane detit. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati me ashensor. Organizohet nga nje dhome gjumi dhe nje dhome ndenje me kuzhine te perbashket e cila ka dalje ne dy ballkone, dhe nje tualet. Per me...


SHITET APARTAMENT TEK MALI ROBIT

SHITET APARTAMENT TEK MALI ROBIT


Apartamenti me siperfaqe te brendshme prej 46.6m2 ndodhet ne nje kompleks shume cilesor, ndertesat disponojne ashensore gjithashtu kompleksi disponon dhe nje pishine per banoret. Organizohet ne nje dhome ndenje me kuzhine te perbashket, nje dhome gjumi dhe nje tualet. Apartamenti shitet i mobiluar m...


Toyota Yaris 1.4 Diesel - 09

Toyota Yaris 1.4 Diesel - 09


🚗Toyota Yaris D4D🚗. ⛽️ 1.4 Diesel. 📆 Viti i prodhimit 2009. Kambio manuale. Kondicioner. Air bag. Abs. Esp. Radio AM/FM-CD Room. Kompjuter board. Tapiceri isofix. Xhama elektrike. Pasqyra elektrike. Anti nebia. Disqe alumini dhe goma te reja. Gjendje perfekte estetike,xhenerike dhe motorike. 💶Cmi...


🚗 Volkswagen Golf V. 1.9 Diesel. Automatike 🚗

🚗 Volkswagen Golf V. 1.9 Diesel. Automatike 🚗


🚗Volkswagen Golf V🚗. ⛽️ 1.9 Diesel. 📆 Viti i prodhimit 2005. Kambio automatike DSG. Klima bi zona. Air bag. Abs. Esp. Radio Cd. Kompjuter board. Xhama elektrike. Pasqyra elektrike. Pilot automatik. Tapiceri isofix. Sensore drite. Sensore shiu. Disqe alumini. Goma te reja. Gjendje perfekte estetike...


iPhone 6 16GB Gold Europian CE gjendje e shkelqyer

iPhone 6 16GB Gold Europian CE gjendje e shkelqyer


Shes iPhone 6 16GB gold model Europian CE i perdorur me gjendje shum te mire pa demtime me bateri te re te saponderruar origjinale ne kapacitetin 100%. Fotot jane reale te telefonit qe disponoj. Shitet me nje cmim Okazion prej 13.500 Leke te reja. Na ndiqni me instagram @telefona_celular per me shum...


Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.