U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Vikend kuka vo Ponikva Kocani

Vikend kuka vo Ponikva Kocani


Продавам Викенд Куќа во Пониква-Кочани на 50м. од МВР,во букова шума.Куќата е на два спрата со подрум.За информации на 070 204 106


VW GOLF 5 1.9 TDI -05 MK TABLI

VW GOLF 5 1.9 TDI -05 MK TABLI


---- RABOTNO VREME OD 10-17 CASOT ---- ZAMENI NE PRAVIME NIKAKVI ---- NA EMAIL SMS PORAKI I SLICNO NE ODGOVARAME --- GOLF 5 SO 1,9 TD IMOTOR SO 105 KS OD 2005 GODINA REG NA MK TABLI SO MNOGU OPREMA: - CLIMATIC - ABS - ESP - SERVO - NAVIGACIJA - ELEKTRIKA - CENTRALNO - TEMPOMAT - BOARD CO...


VIKENDICA NA OSOGOVSKI PLANINI

VIKENDICA NA OSOGOVSKI PLANINI


Изнајмувам викендичка на Осогово, под шумската куќичка на 800м надморска висина. Петоаголна куќа, голема дневна, ходник, тоалет, две спални соби и огромен двор, а најважно: ВОЗДУШНА БАЊА КОЈА Е ЛЕК ЗА СИТЕ БОЛЕСТИ И НЕРВОЗИ. П.С. има ракија :)


Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.