U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Kuka vo strog centar na Bitola

Kuka vo strog centar na Bitola


Kukjata se naogja na odlicna lokacija, pozadi gimnazijata Taki Daskalot, vo blizina na metropolijata. Ima 2 sprata, po 90 m2 od sprat i deloven prostor na prviot sprat. Poseduva celosna dokumentacija i e vednas vselliva! Za podetalni informacii na tel. 075569714 Pande


Luksuzen stan vo centarot na Bitola

Luksuzen stan vo centarot na Bitola


Се издава нов и луксузно опремен стан во строгиот центар на градот, непосредно до градскиот часовник и Широк сокак. Станот располага со голема и светла дневна соба (клима уред, LED TV, Wi-Fi интернет) со трпезарија, комплетно опремена кујна (машина за садови), бања (машина за перење), 2 спални соби...


Vila vo Nizepole 150m2

Vila vo Nizepole 150m2


Се продава 150 m2 Вила vo Нижеполе на одлична локацијаesto одма до главниот пат, под Брао чешма. 600m2 плац 150m2 куќа m2 на 2 спрата + 30m2 подрум 30m2. располага со голема дневна со кујна, 3 спални, 1 детска, ,1 големо и i 1 помошно купатило и 1 помала соба. Во дворот има летниковец со скар...


X box 360 kako nov

X box 360 kako nov


Продавам X box 360 подарок од Австралија со два џојстици и 12 игри како нов Call of duty modern warfare 2 Call of duty modern warfare 3 Need for speed most wanted Gears of war 3 Assassins creed 1 Assassins creed 2 Assassins creed 3 Battlefield 3 и други


OPEL ASTRA H 1.7

OPEL ASTRA H 1.7


Se prodava OPEL ASTRA H vo odlicna sostojba redovno servisirana i odrzuvana voziloto e registrirano do 04.2020. telefon za kontakt 076470567


Opel Mokka 1.7 CDTI Innovation 4x4 Navi

Opel Mokka 1.7 CDTI Innovation 4x4 Navi


Se prodava Opel Mokka,Bela Metalic vo odlicna sostojba poradi Iseluvanje.Kolata ja ima slednava FULL Oprema: -Vozilo od prv Gazda so original 103.000km i Servisna Kniska -Eco Modus (potrosuvacka na gorivo od 3,7 do 4,5 Litri) -Start Stop Funkcija -Navigacija -ABS -Montazna Kuka za prikolka -4...


MERCEDES-BENZ E 220

MERCEDES-BENZ E 220


Mozi zamena za ML nad 2012 so moja doplata


Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.