U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Stan vo centar na Kumanovo

Stan vo centar na Kumanovo


Se prodava stan vo centar na gradot Kumanovo na samata raskrsnica na ul.11ti Oktomvri i ul.Done Bozinov. Stanot e renoviran se naogja na 3ti sprat.Ima 4 sobi,mala kujna i 2 golemi balkona. Cena po dogovor


BMW F10 530 D 180 KW AUTO PLAC ZURICH

BMW F10 530 D 180 KW AUTO PLAC ZURICH


BMW F10 530 D 180 KW PROIZVODSTVO 2010 GODINA POMINATI: 181.000M MOZE PROVERKA NOVO SEGA DONESENO OD SVAJCARIJA PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA SO FULL OPREMA: KLIMATRONIK ABS SERVO AIRBAG BORD KOMPJUTER TEMPOMAT NAVIGACION KAMERA PARKING SENSORI KOZA GREACI NA SEDISTA BL...


Playstation 4 500gb slim

Playstation 4 500gb slim


Se prodava ps4 500 gb koristen 2 meseci uste pod garancija so 2 dzojstika , 6 igri od koi : nba 2k20,ratchet and clank, uncharted 4 , the last of us, gta 5 , need for speed payback . Plus kuler za ps 4 .


Opel Zafira 1.9 CDTI -06 CH

Opel Zafira 1.9 CDTI -06 CH


Se prodava Opel Zafira 2006 godina, 7 sedista kolata e donesena od Svajcarija. Plateni site davacki do registracija. Ima pominati 159220 km so servisna kniska. Klima raboti ekstra, tempomat. Tel 077 85 35 35. Ekstraa cenaa


Mercedes-Benz B 180

Mercedes-Benz B 180


Se prodava Mercedes B180 cdi kolata e donesena od Holandija plateni davacki do registracija cena e 6500


KIA PRO_CEE'D

KIA PRO_CEE'D


Kia proceed 1. 4 benzin 80 Kw. Registrirana so zelen karton do 7 mesec 2020 god. Dva kompleta novi zimski i letni gumi. Top sostojba. Bez zameni.


Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.