U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Shes Rav4

Shes Rav4


Shes toyota rav4 ne gjendje shum te mire.makina eshte e sapo ardhur nga italia me te gjitha sherbimet e bera,eshte gati per cfaredo lloj prove nga ju.makina ka 4 goma te reja,xhama te zinj origjinal nga fabrika,sendile me ngrohje,tapiceri meshine,sensor parkimi,kamer mbrapa,navigator me ekran te mad...


Ford Fiesta dizel 2008

Ford Fiesta dizel 2008


Ford Focus 2008 Motorr 1.6 Diesel 110 kuaj fuqi Makina eshte në gjendje super,dhe shumë ekonomike. E gatshme për cdo lloj prove Makina shitet për arsye emigrimi


Shitet

Shitet


Makina ne gjendje te mire , te kryera te gjithe sherbimet , letra te bera , cmimi eshte i diskutueshem . Shitet per arsye emigrimi . Ju faleminderit paraprakisht !


Shes Toyota Yaris 1.4 nafte .kambjo Automatike

Shes Toyota Yaris 1.4 nafte .kambjo Automatike


Toyota yaris me motorr 1.4 nafte D4D . viti 2006 .kambjo automatike . me dogane te paguar .ngjyre gri erret . Makina ka mbyllje me pult . Klima . ABS .Air Bag ,komanda ne timon ,pasqyrat elektrike , disqe alumini . 4 goma te reja . Tapiceria eshte shume e paster dhe pa gervishtje . Gjithcka ne mak...


Audi A3

Audi A3


🏁🏁🏁Shitet🏁🏁🏁 🔶🔶🔶Audi a3 s-line 🔶VITI 2006 🔶2.0 TDI (Nafte) 🔶EURO 4 🔶178442km 🔶KAMBIO AUTOMATIKE + MARSHE F1 ne timon 🔶Radio cd 🔶SEDILE Sport 🔶TAPICERI Super 🔶PASQYRA ME PALOSJE 🔶PILOT AUTOMATIK 🔶KLIMA ME 2 ZONA 🔶TIMON Tresh 🔶 SENSORE SHIU&DRITE 🔶PAKETA CHROM & Brenda 🔶Airbag(SRS), AB...


Shtepi ne lushnje

Shtepi ne lushnje


Shitet shtepia private ne lushnje shtepija esht e vecuar ka 3 dylim tok 1 dylim tok esht e rrethuar me avlli ka shum pem te mbjellur. Cmimi diskutushem


SHITET VILË 2-KATËSHE NË LAGJEN SKËNDER LIBOHOVA, Shitet nga: kristian Dje 10:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj

SHITET VILË 2-KATËSHE NË LAGJEN SKËNDER LIBOHOVA, Shitet nga: kristian Dje 10:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj


Shitet vilë 2-katëshe në lagjen Skënder Libohova, Lushnje. Kati i parë ka sipërfaqe 88 m², kati i dytë 88 m². Vila është e organizuar: kati i parë, 2 dhoma gjumi, dhomë pritje, kuzhinë, 2 ballkone, verandë, objekt shërbimi. Kati i dytë, 2 dhoma gjumi, dhomë pritje, kuzhinë, sallon, verandë dhe ball...


Golf 5 1.9 TDI 2006 6 marsha

Golf 5 1.9 TDI 2006 6 marsha


Vw Golf 5 Viti prodhimit 2006 Kamje manuale 6marsha Xhama te zinj origjinal vw 216.000km 2 Celsa Ne gjendje perfekte 4300euro me dogane te paguar


SHITET VILË NË LAGJEN 18 TETORI, LUSHNJE

SHITET VILË NË LAGJEN 18 TETORI, LUSHNJE


Okazion! Shitet vilë 3-katëshe në lagjen 18 Tetori, Lushnje. Sipërfaqa e vilës është 300 m², ndodhet pranë Stacionit të trenit Lushnje. Shitet me super çmim prej 77 000 €/Total. Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni 069 703 2241


SHITET AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN SKËNDER LIBOHOVA,

SHITET AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN SKËNDER LIBOHOVA,


Shitet ambient biznesi në lagjen Skënder Libohova në qendren e qytetit me sipërfaqe 47m² + shtesen me certifikate pronesie. Ambienti është i mobiluar i gatshëm për lokal. Shitet me cmimin prej 60000 €/total i diskutueshem. Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni ☎069 703 2244


shitet shtepi e kompletuar

shitet shtepi e kompletuar


Shitet shtepi me certifikate pronsie toke dhe shtepie. Ndertesa eshte 2 kateshe dhe ne total 250,m2, disponon siperfaqe toke 660m2, ka 4 dhoma, 2 kuzhina, 2 sallone, 3 tualete, verande, sofite dhe vendparking me cati. Eshte e pajisu me sistem alarmi dhe kamera brenda dhe jashte. Eshte siguruar me s...


SHITET AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN LONI DHAMO

SHITET AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN LONI DHAMO


Shitet ambient biznesi në lagjen Loni Dhamo, Lushnje. Dyqani ndodhet pranë shkollës Kongresi i Lushnjes, me sipërfaqe 53.5m². Shitet me cmim prej 50 000 €/total. Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni ☎️ +355 697 032 241


SHITET APARTAMENT 1+1 LAGJA GAFURR MUCO, LUSHNJE

SHITET APARTAMENT 1+1 LAGJA GAFURR MUCO, LUSHNJE


Shitet apartament në lagjen Gafurr Muco, Lushnje. Apartamenti ka sipërfaqe prej 60 m² dhe ndodhet ne katin e 1 të pallatit. Me punime tepër cilësore apartamenti shitet me çmimin 22.000.000 lekë/total. Zotëron dokumentacion të rregullt hipotekor. Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na...


SHTËPI PRIVATE LAGJA KADRI QYSTRI, LUSHNJE

SHTËPI PRIVATE LAGJA KADRI QYSTRI, LUSHNJE


Shitet banesë private në lagjen Kadri Qystri, Lushnje. Sipërfaqa totale e objektit është 200 m² nga e cila 132 m² i zë banesa dhe 68 m² oborrë. Është e organizuar në mënyrë të tillë : 2 dhoma gjumi, 1 ambient kuzhine, tualet, dhe garazh. Prona ndodhet në një zonë me prioritet për zhvillimin urban. Ç...


HYRJE NE PALLAT + TOKE ME VRESHT= KOLONJE LUSHNJE

HYRJE NE PALLAT + TOKE ME VRESHT= KOLONJE LUSHNJE


Shitet shtepi pallati ne kati i 2t. Shpia esht e restauruar komplet si duket ne foto. 2+1. Per me shume info 0692094142


Fiat Idea

Fiat Idea


Fiat idea 2006, 1.3 multijet me 220 000 km origjinale.Shume ekonomike.


A-CLASS 160 CDI,viti 2008,kamio automatike

A-CLASS 160 CDI,viti 2008,kamio automatike


Shitet A-Class 160 CDI,viti 2008,kambio automatike,ngjyra e zeze,5 porta ,komjuter bordi,klima,xhama elektirike dhe pasqyra me palosje,140000 km origjinale,airbag,ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike.me dogane te paguar.


Benz A class viti 2005 gaz benzine

Benz A class viti 2005 gaz benzine


Mercedes benz A classe 2005 1.5 Gas benzin impianti i montuar nga fabrika kamio manuale me 5 marshe me 5 porta i sapo ardhur nga Italia ne gjendje sh te mir me dogan te paguar


Opel Meriva 1.7 TDCi shitet

Opel Meriva 1.7 TDCi shitet


Shitet Opel Meriva 1.7 TDci, makina eshte ne gjendje shume te mire ,si nga ana motorike dhe xhenerike ashtu dhe estetike.me Goma te mira.kondisjoner, xhama elektrik kilametra original xhama te zinje te fabrikes. E gateshme per cdo prove.


Mercedes Benz C220 shitet

Mercedes Benz C220 shitet


Shitet Mercedes Benz C220, makina eshte ne gjendje shume te mire, si nga ana motorike ashtu dhe xhenerike, makina disponon xhama elektrik, kondisjoner goma te mira disqe alumini, e gateshme per cdo prove.


Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.