U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Premium 3
Kompania GotaNews.tv kërkon që të punësojë Sales Marketing Manager Terren.

Kompania GotaNews.tv kërkon që të punësojë Sales Marketing Manager Terren.


Gotanews.tv është një media online e cila falë stafit të saj të dedikuar sot numëron shumë vizitorë në ditë nga Shqipëria dhe Diaspora. Duke u bazuar tek serioziteti, bashkëpunimi dhe përkushtimi, GotaNews ka arritur të ketë një kontent konkurues në tregun shqiptar dhe të huaj. Kompania kërkon...


Premium 3
Makina me Qera duke filluar nga 14€

Makina me Qera duke filluar nga 14€


Makina me qera te llojeve dhe modeleve te ndryshme, nga makinat me ekonomike der tek ato te luksit. Marrëveshjet më të mira, Cmime konkuruese, Shërbim cilësor. Vizitoni faqe tone te webit per me shume MAKINA ( www.tiranarental.com ) Ndodhemi tek Rrethrotullimi i Zogut te Zi, pranë Ring Center, Ti...


SUPER LAPTOP PER ARKITEKTURE NE OFERTE !!

SUPER LAPTOP PER ARKITEKTURE NE OFERTE !!


🏆SUPER LAPTOP WORKSTATION PER ARKITEKT🏆 🥇🥇SUPER SUPER KONFIGURIM 🥇🥇 🎖️🎖️SUPER SUPER CMIM 💵🎖️🎖️ 🚛🚛🚛 SUPER FURNIZIM , DISPONOJME MBI 170 MODELE LAPTOPESH 🚛🚛🚛 🇩🇪🇩🇪🇩🇪HP ZBOOK 15 G2 , RAM 32 GB , PROC I7 QUAD UP TO 3.8 GHZ, SSD 512 GB , K2100M, DISPLAY 15.6" FHD🇩🇪🇩🇪🇩🇪 💵ISHTE 1000 EU behet 549...


SHITET IPAD 2 - 16GB

SHITET IPAD 2 - 16GB


Shitet Ipad 2 - 16GB Memorje, ne gjendje shume te mire, me shenja te lehta perdorimi. Shoqerohet me Karikus Origjinal. Bejme trasport ne te gjithe Shqiperine, pagesa behet ne momentin qe merret produkti ne dore. Produktet tona jane te gjitha me garanci nga dyqani i cili ndodhet ne rrugen e...


LEVA PS 4

LEVA PS 4


shes dorez ps 4 origjinale te ardhur nga it


iPhone 7 128gb

iPhone 7 128gb


Shitet iPhone 7 128 gb I paster si tel me shenja te vogla perdorimi ngjyre e zeze mat


Airpods ios android te bardha

Airpods ios android te bardha


Kufje te reja te paperdorura Bt Ngjyra:e bardhe 10euro


Nikon D810 full sensor 36.8mb per pixel camera

Nikon D810 full sensor 36.8mb per pixel camera


Shitet Nikon D810, i ri fringo ne kuti, i blere ne Hong Kong. Mund ta shes me 2 lense Nikon 50mm dhe nje Nikon 16mm fisheye lens Japonese Gjithashtu ka 2 batteries and 128mb super fast card per fotot me 95mb/second Eshte blere i ri 3000Euro por me duhen parate per investment dhe po e shes. Eshte s...


🍎 SUPER MACBOOK PRO RETINA 🍎

🍎 SUPER MACBOOK PRO RETINA 🍎


Shitet Macbook Pro Retina 13.3 Early 2015 ne gjendje perfekte. 2.7 I5 , 8gb Ram 1867 mhz , 256 SSD flash storage, Intel Iris graphics 1.5 Gb 318 cikle baterie. Bateria mban mbi 5 ore. Shitet bashke me karikuesin origjinal.


Kompjuter Komplet

Kompjuter Komplet


Shitet kompjuter komplet ne gjedje shume te mire nuk ka asnje problem ose difekti eshte shume i shpejt me gjithe driver dhe programet e instaluara . Parametrat : Core 2 Duo 3.0 GHz 4GB Ram 500 GB HDD Nvidia GT 220 1GB Dedikuar DVD Monitor Samsung 19' WIDE Mouse + Tastjer Fishat perkates...


Apartament 2+1 150m2 te Rruga e Kavajes me

Apartament 2+1 150m2 te Rruga e Kavajes me


Shitet apartament 2+1 150m2 te Rruga e Kavajes me hipoteke 130 000 Euro! Apartamenti ka nje hapesire prej 150m2 dhe ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor tek rruga e Kavajes afer me Condor Center .Ka nje hapesire te organizuar ne nje sallon, nje ambient gatimi, dy dhoma gjumi, dy tua...


Shitet Citroen Berlingo

Shitet Citroen Berlingo


Citroen berlingo viti 2008 1.9 naft kambio manual me 60 mije kilometra cmimi 3700 euro i diskutueshem tel 0685518164


Shitet apartament 2+1 111m2 te Rruga e Dibres 8800

Shitet apartament 2+1 111m2 te Rruga e Dibres 8800


Shitet apartament 2+1 111m2 te Rruga e Dibres 88000 Euro! Apartamenti ka nje hapesire prej 111m2, te organizuar ne nje sallon, nje ambient gatimi, dy tualete, dy dhoma gjumi ne katin e trete, te nje pallati me punime shume cilesore me termoizolim dhe fasade te ventiluar buze rruge ne zonen e Rruges...


Shitet 1+1, tek Rruga e Kavajes 48500Euro

Shitet 1+1, tek Rruga e Kavajes 48500Euro


Shitet apartament 1+1 , 48500Euro te Rruga e Kavajes! Apartamenti ndodhet te rruga e Kavajes prane poliklinikes nr9 Apartamenti ka nje hapesire prej 40m2 dhe ndodhet ne katin e 4 te nje pallati egzistues.Eshte i organizuar ne nje sallon ,nje dhome gjumi ,nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti ka nd...


Shitet Apartament 2+1 afer Gjimnazit Partizani

Shitet Apartament 2+1 afer Gjimnazit Partizani


Shitet Apartamenti 2+1 me sperfaqe te brendshme neto 100 m2 teki Gjimnazit Partizani ne Tirane i cili ndodhet ne nje pallat te ri ne Katin e 6 te,Zona ku ndodhet Apartamenti eshte nje zone shume e kerkuar dhe e qete dhe me te gjitha fasilitetet nevojshme. Apartamenti Organizohet nga nje sallon i bol...


Shitet Apartament 1+1 Rr. Jordan Misja ne Tirane

Shitet Apartament 1+1 Rr. Jordan Misja ne Tirane


Shitet Ap.1+1 ne rrugen Jordan Misja ne Tirane,me siperfaqe te brendshme 70 m2.Apartamenti eshte i organizuar nga nje dhome ndenje/kuzhine,nje dhome gjumi,koridori,ballkoni dhe tualeti qe eshte me dritare.Hyrja eshte ne nje pallat te ri dhe arreduar ne menyre bashkohore,Apartamenti eshte ne katin e...


SHITET 2+1 ME PAMJE NGA KOPESHTI ZOOLOGJIK

SHITET 2+1 ME PAMJE NGA KOPESHTI ZOOLOGJIK


Shitet aprtament 2+1 tek rruga Bilal Sina me pamje nga Kopeshti zologjik me sipefaqe totale 105 m2.Apartamenti organizohet ne nje sallon ndenje/dhome gatimi, dy dhome gjumi me dalje ne ballkon qe shikon nga gjelberimi i kopshtit zologjik, nje koridor, ballkon, dhe nje tualet me ajrim natyral. Aprtam...


Shitet Ap.2+1 ne Rrugen 5 Maji tek Concordi Tirane

Shitet Ap.2+1 ne Rrugen 5 Maji tek Concordi Tirane


Shitet Apartament.2+1 ne Rrugen 5 Maji tek qendra "Concord Center" ne Tirane.Apartamenti eshte i organizuar nga nje dhome ndenje/kuzhine,n2 dhoma gjumi,koridori,2 ballkone dhe tualeti qe eshte me dritare me ajrosje.Apartamenti ka siperfaqe te brendshme me hipoteke 100 m2, eshte i arreduar ne menyre...


Fiat bravo 1.4 turbo 2009 full options Zvicra

Fiat bravo 1.4 turbo 2009 full options Zvicra


Fiat bravo 1.4 benzin turbo 2009 E sapoardhur nga Zvicra me dogan te paguar Full options gjendje perfekte Me kamje manual 6 marshe KOMANDA ne TIMON pilot automatic xhama dhe pasqyra elektrike mbyllje qendrore me pult kasetofon me bluetooth usb aux telephone Drita automatike sipas kthesave, SENS...


Mercedes Benz S320 Diezel viti 2008

Mercedes Benz S320 Diezel viti 2008


Mercedes Benz S320 Diezel viti 2008 ✅Makina me Dogane ✅✅Cmimi 13.000€ ✅Salloni Lekure ✅4 Matic ✅TV DVD CLIMA ZONE ✅Dyer me Thithje ✅Kamera Para +Mbrapa ✅Disk Tronik Radar🔺️ ✅Pilot Automatik ✅Fari Kaseno Biksenon ✅Timon Druri ✅Pasyra me Palosje ✅Km 240.000 me Liber Servisi ☎️Nr kontakti...


Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.