U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Apartament 2+1 150m2 te Rruga e Kavajes me

Apartament 2+1 150m2 te Rruga e Kavajes me


Shitet apartament 2+1 150m2 te Rruga e Kavajes me hipoteke 130 000 Euro! Apartamenti ka nje hapesire prej 150m2 dhe ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor tek rruga e Kavajes afer me Condor Center .Ka nje hapesire te organizuar ne nje sallon, nje ambient gatimi, dy dhoma gjumi, dy tua...


Shitet apartament 2+1 111m2 te Rruga e Dibres 8800

Shitet apartament 2+1 111m2 te Rruga e Dibres 8800


Shitet apartament 2+1 111m2 te Rruga e Dibres 88000 Euro! Apartamenti ka nje hapesire prej 111m2, te organizuar ne nje sallon, nje ambient gatimi, dy tualete, dy dhoma gjumi ne katin e trete, te nje pallati me punime shume cilesore me termoizolim dhe fasade te ventiluar buze rruge ne zonen e Rruges...


SUPER APARTAMENT 2+1+2wc PALAT I IRI 110M2

SUPER APARTAMENT 2+1+2wc PALAT I IRI 110M2


Shitet Super Apartament ne qender te Elbasanit, I pozicionuar ne katin e fundit te pallatit, ne katin e 9 me Oxhak me kaldaja. Apartamenti ka sallonin dhe kuzhinen me pamje nga qender Elbasanit, 2 dhoma gjumi edhe nje soxhorno te bollshme, ballkon perimetral dhe 2 tualete. Pallati ka administrim te...


Shitet 1+1, tek Rruga e Kavajes 48500Euro

Shitet 1+1, tek Rruga e Kavajes 48500Euro


Shitet apartament 1+1 , 48500Euro te Rruga e Kavajes! Apartamenti ndodhet te rruga e Kavajes prane poliklinikes nr9 Apartamenti ka nje hapesire prej 40m2 dhe ndodhet ne katin e 4 te nje pallati egzistues.Eshte i organizuar ne nje sallon ,nje dhome gjumi ,nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti ka nd...


Shitet Apartament 2+1 afer Gjimnazit Partizani

Shitet Apartament 2+1 afer Gjimnazit Partizani


Shitet Apartamenti 2+1 me sperfaqe te brendshme neto 100 m2 teki Gjimnazit Partizani ne Tirane i cili ndodhet ne nje pallat te ri ne Katin e 6 te,Zona ku ndodhet Apartamenti eshte nje zone shume e kerkuar dhe e qete dhe me te gjitha fasilitetet nevojshme. Apartamenti Organizohet nga nje sallon i bol...


Shitet Apartament 1+1 Rr. Jordan Misja ne Tirane

Shitet Apartament 1+1 Rr. Jordan Misja ne Tirane


Shitet Ap.1+1 ne rrugen Jordan Misja ne Tirane,me siperfaqe te brendshme 70 m2.Apartamenti eshte i organizuar nga nje dhome ndenje/kuzhine,nje dhome gjumi,koridori,ballkoni dhe tualeti qe eshte me dritare.Hyrja eshte ne nje pallat te ri dhe arreduar ne menyre bashkohore,Apartamenti eshte ne katin e...


SHITET 2+1 ME PAMJE NGA KOPESHTI ZOOLOGJIK

SHITET 2+1 ME PAMJE NGA KOPESHTI ZOOLOGJIK


Shitet aprtament 2+1 tek rruga Bilal Sina me pamje nga Kopeshti zologjik me sipefaqe totale 105 m2.Apartamenti organizohet ne nje sallon ndenje/dhome gatimi, dy dhome gjumi me dalje ne ballkon qe shikon nga gjelberimi i kopshtit zologjik, nje koridor, ballkon, dhe nje tualet me ajrim natyral. Aprtam...


Shitet Apartament/Papafingo 110 m+ GARAZH.

Shitet Apartament/Papafingo 110 m+ GARAZH.


Shitet apartament ne rrugen e 5-t me siperfaqe totale 110 m2.Apartamenti ka pamje full nga deti.Apartamenti ka nje ndarje ne sallon sebashku me kuzhinen,2 dhoma gjumi,1 tualete,dhe ballkon me mjaft hapesire.Kati 7 me ashensor,vetem 3 hyrje ne kat.Ne cmim eshte i perfshire edhe nje garazh..Per me shu...


SHITET VILE 2 KATESHE NE VALA MAR HAMALLAJ DURRES

SHITET VILE 2 KATESHE NE VALA MAR HAMALLAJ DURRES


Shitet vile me siperfaqe ndertimi 232m2 dhe 422 m2 hapesire e gjelber, ne Rezidencen "Vala Mar", destinacioni turistik dhe rekreativ i standardeve më të larta të cilësisë dhe sigurisë, në Shqipëri dhe rajon.Ne Kompleksin Turistik Vala Mar eshte ndërthur eksperienca, profesionalizmi dhe metodologjia...


JEPET SHTEPI ME QIRA NE ILIRIA PLAZH

JEPET SHTEPI ME QIRA NE ILIRIA PLAZH


Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara te plazhit te Durresit, Iliria. Organizohet ne dy dhoma gjumi, nje sallon ndenjeje plus kuzhine, nje ballkon qe lidhet me kuzhinen dhe dhomen e gjumit si edhe dy tualete. Ndodhet ne nje pallat te ri ne katin e gjashte me ashensor. Per me shume...


Shitet Ap.2+1 ne Rrugen 5 Maji tek Concordi Tirane

Shitet Ap.2+1 ne Rrugen 5 Maji tek Concordi Tirane


Shitet Apartament.2+1 ne Rrugen 5 Maji tek qendra "Concord Center" ne Tirane.Apartamenti eshte i organizuar nga nje dhome ndenje/kuzhine,n2 dhoma gjumi,koridori,2 ballkone dhe tualeti qe eshte me dritare me ajrosje.Apartamenti ka siperfaqe te brendshme me hipoteke 100 m2, eshte i arreduar ne menyre...


Se izdava namesten stan vo kuka so boseben vlez

Se izdava namesten stan vo kuka so boseben vlez


se izdava namesten stan vo kuća so poseben vlez. stanot se naogja vednaš nad državna bolnica , nad pedijatrija. stanot se sostoi od : dnevna soba , spalna , kujna so masa za jadenje , wc so kupatilo , predsobje i golema terasa . cena : 170.- evra mesečno tel : 071 324 470 -- Jordan


Ringa (Shitet Shtepia ne Prishtine )309/18

Ringa (Shitet Shtepia ne Prishtine )309/18


Shitet Shtepia ne Prishtine ne Rr.Agim Qela (Lagjja Kalabria): Shtepia eshte 3 katshe dhe ka 6 ari oborr : Kati 1-Sallon,Kuzhine,banjo,garazhd,depo.. Kati 2-2 dhoma gjumi,banjo. Kati 3-I hapur Shtepia ka dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar. Ndermjetsues:Agjensioni Patundshmeris Ringa...


Banesë me qira ne Qendër te Sllovenia Sport

Banesë me qira ne Qendër te Sllovenia Sport


Lëshoj banesë (garsonjere) me qera në qendër aktash.Përbëhet nga 1 hapsirë, kuzhinë, banjo dhe ballkon. Kontaki: 044 666 074 (Viber -Whatsapp) aplus.patundshmeri@gmail.com A+ Real Estate


KUKJA OD 342 m2 NA UL MARA UGRINOVA

KUKJA OD 342 m2 NA UL MARA UGRINOVA


SE PRODAVA KUKJA NA UL MARA UGRINOVA TEL 070 811 833


Shitet banesa ekskluzive 90m2 ne katin e 5 Arbe

Shitet banesa ekskluzive 90m2 ne katin e 5 Arbe


Shitet banesa 3 dhomshe ekskluzive 90m2, ne katin e 5-te ndertim i Art Group ne Arberi. Ka pamje nga qyteti, banesa eshte e re moderne dhe ka organizim te hapesires shume te mire, eshte e mobiluar extra dhe ofron komoditet te larte. Banesa ka keto hapesira: - qëndrimi ditor - kuzhinë me trapezari...


Leshoje me qira banes 1 dhomeshe. Bbb

Leshoje me qira banes 1 dhomeshe. Bbb


Leshoje me qira banes 1 dhomeshe te mobiluar afer xhamis se llapit kushte ideale per banim, ngrohje qendrore,autoparking etj.


Shitet Banesa në lagjen Dardania tek Bast Trade

Shitet Banesa në lagjen Dardania tek Bast Trade


Shitet Banesa në lagjen Dardania tek parku i madh afër Bast Trade me hapsirë prej 78m2 neto dhe 100m2 bruto e rinovuar total i ka të gjitha të reja Dyshemenë, Instalimin e ujit të ri, të energjisë elektrike, si dhe të gjitha mobilet dhe pajisjet shtëpiake. Posedon: ⊵Sallon ⊵Kuzhinë Ndaras ⊵2 D...


Leshohet banese me qira ne lagjen Arberia

Leshohet banese me qira ne lagjen Arberia


Leshohet banese me qira ne lagjen Arberia, eshte komplet e mobiluar, 50m2. Renditja: Sallon me kuzhine / Dhome gjumi / Banjo / Korridor Qmimi: 200 € Per me shume informata rreth kesaj banese mund te na shkruani linkun me id ose nje screenshot te shpalljes, apo nje kerkese tuajen per banesa t...


B520 Banese me qira te Mati 1

B520 Banese me qira te Mati 1


Leshohet banesa me qira te Mati 1, rruga Uran Ajeti. Banesa ka 85 m2 dhe gjendet ne katin e 3-te me lift. Posedon: 2 Dhoma Gjumi Sallon+Kuzhine Banjo Ballkon Koridor Qmim: 300 Euro B520 Për më shumë oferta klikoni në websajtin tonë WWW.AGJENSIONI-UNION.COM Agjensioni "UNION" Per...


Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.