U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Lokale me qera në Gjilan

Lokale me qera në Gjilan


Ipen Lokalet me qera njëri ësht rreth 80 m katror etjetri 35 m katror . Gjinden në Rrugen Gjon Sereqi Nr.13 në Kamnik


Lokal e me qira Aktash II

Lokal e me qira Aktash II


Leshoi disa lokale me qira ne Aktash Prishtine . Lokali 1 ka 90 m². Tre lokale nga 45 m². Lartesia 3 m gjatesi. Ngrohje qendrores secila te veten dhe ventilim. call center kall center +38344404811


4 lokale te ndryshme me qera ne B.e Diellit

4 lokale te ndryshme me qera ne B.e Diellit


Ofrohen per qera 4 lokale te tipeve te ndryshme : Lokal 160m² Lokal 140m² Lokal 40m² Lokal 10m² Te gjitha lokalet gjenden ne nje vend dhe secila hapesire eshte e ndare nga tjetra, me hyrje te veqnate per secilin lokal. Pozita e tyre eshte shume e pershtatshme per cfaredo lloj biznesi ngase...


Bare restorante me qera ne Sarande

Bare restorante me qera ne Sarande


Jepet me qera bar restorant ne sarande rreth 300metrakatror buze rruge 20 metra nga deti dhe bulevardi kryesore,lokali ka qen ne pun zgare piceri me super xhiro,lokali ka 150m verand dhe 100m katror brenda 40m katror ka 2wc 15000 euro ne vite


LOKALE DHE OBJEKT BANIMI NE QENDER TE QYTETIT

LOKALE DHE OBJEKT BANIMI NE QENDER TE QYTETIT


Objekt lokalet dhe shtepi banimi ne qender te Ulqinit ne rrugen ma kryesore te qytetit shum afer komunes postes stacionit te autobusave etj objekti ka 700m2 plus parking dhe oborr mrapa objekti eshte I legalizuar 100% presim bleres serioz viber +377 44 822 254 Objekti dhe lokalet jon shum atraktive...


Apartament Qera Ditore Tirane

Apartament Qera Ditore Tirane


Apartament 1️⃣ Qera 40€ -👤👤 Nata 50€ -👤👤👤 Nata 60€ -👤👤👤-👤🛋 Nata Akomodimi 2/4 persona. Rr.“Bardhok Biba”.Qender/Tirane/+5€Parkim/Ashensor. Rezervo:WhatsApp/Viber/Sms ☎️+355672020959


Apartament Qera Ditore Tirane

Apartament Qera Ditore Tirane


Apartament 1️⃣+1️⃣ Qera_Ditore 45€ -👤👤 Nata 50€ -👤👤👤 Nata 60€ -👤👤👤- 🛋👤 Nata Akomodimi 2/4 persona. Rr.“Bardhok Biba”.Qender/Tirane/+5€Parkim/Ashensor/ Rezervo:WhatsApp/Viber/Sms ☎️+355672020959 #skanderbeg_square_apart #visittirana #krujahospitality #maliikrujes #oslobar #castelofkruja #p...


Apartament Qera Ditore Tirane

Apartament Qera Ditore Tirane


Apartament_DELUXE Qera_Ditore 50€ -👤👤 Nata 60€ -👤👤 - 👤🛋 Nata Akomodimi 2/3 Persona. Rr. Bardhok Biba.Qender/Tirane/Parkim/Ashensor. Rezervo:WhatsApp/Viber/Sms ☎️+355672020959 @skanderbeg_square_apart


Apartament Me Qera Ditore Tirane

Apartament Me Qera Ditore Tirane


Apartament_Suite Qera_Ditore 50€ -👤👤 Nata Akomodimi 2 Persona. Rr. Bardhok Biba. Qender/Tirane/+5€Parkim/Ashensor. Rezervo:WhatsApp/Viber/Sms ☎️+355672020959 @skanderbeg_square_apart #tiranazbuluar #njoftimeonline #njoftimefalas #century21albania #apartament #albania #futurehomealbania #shitje #...


Prohibition Speakeasy Bar Tirana

Prohibition Speakeasy Bar Tirana


Prohibition Speakeasy bar is one of the most unique bars in Tirana inspired by the 1920s in the United States. Prohibition, is the name of the bar located on the heart of the blloku area. Here are served cocktails that you will not find in any other place, the first quality of alcohol, without the p...


Pata Negra Tirane

Pata Negra Tirane


Restorant Pata Negra, që prej 2016-tës , është pjesë e traditës së restoranteve Kryeqytetase. Një pikë takimi ku mblidhen të apasionuarit pas kuzhinës së mirë. Çdo vizitor ka kënaqësinë e të qenit në një ambient të qetë dhe familjar. Përforcuar nga arredimi me bazë drurin, si dhe nga përkujdesja e s...


Salt Tirana

Salt Tirana


Located in the iconic Blloku area, SALT is a restaurant nicety percepted from the people behind the REVO group, which are deeply experienced in hospitality services, property management, marketing, events and more. Salt is about tasting the Mediterranean cuisine, seafood and sushi. It is a one-stop...


Diplomat Hotel & SPA

Diplomat Hotel & SPA


Diplomat Hotel & Spa is quietly set in Tirana, 1 km from the Main Boulevard and Skanderbeg Square. Featuring free Wi-Fi and free parking, it offers air-conditioned rooms and free access to the spa centre. Overlooking the city or the Lana River, these rooms feature a TV, a safe and a minibar. The...


Kerkojme motorrist me kohe te plote per shperndarje katering

Kerkojme motorrist me kohe te plote per shperndarje katering


Kerkojme Motorrist per shperndarje katering me nje rroge shume te kenaqshme.


Peshk te Zihniu-Sherbim Taxi

Peshk te Zihniu-Sherbim Taxi


Freskine dhe cmimet me te lira se kudo i gjeni vetem ne Dyqanin Tone. Ofrojme per ju te gjitha Prodhimet e Fresketa te Detit. Per nje kohe jemi ne fushen e gastronomise, e duam ushqimin e sidomos ushqimin e detit. Pasioni yne qendron tek: freskia, shija dhe shumellojshmeria. Gatime sipas des...


Mr. Chicken-Sherbim Taxi

Mr. Chicken-Sherbim Taxi


Mr Chicken ndodhet ne rrugen Abdyl Frasheri dhe ofron produkte te ndryshme fast food si dhe gatime shtepie.Mr Chicken ofron sufllaq,sandwich,rizoto me pule etj. Mr chicken gjithashtu ofron dhe sherbim Taxi.


Kreperi Klajdi. Kreperia e Pare dhe e vetme e Hapur ne Astir

Kreperi Klajdi. Kreperia e Pare dhe e vetme e Hapur ne Astir


Kreperi Klajdi E para dhe e vetmja ne Astir 😍 Rruga sabri Prevesa pas furres Shinjatari


Arbin's Pizza Sherbim Taxi

Arbin's Pizza Sherbim Taxi


Me pikat e saj ne Tirane dhe Durres, me nje staf profesional dhe produkte cilesore, ju ofron nje sherbim te perkryer te picave, sanduicave, krepave te embla dhe te kripura, etj. Ju ofrojme Produkte te fresketa me shije te shkelqyer, cilesi maksimale dhe cmime te arsyeshme. Ju mund te porosisni d...


Pasticeri Lika Sherbim Taxi

Pasticeri Lika Sherbim Taxi


Pasticeri Lika eshte nje nder pasticerite me te mira ne Tirane dhe e cila ofron sherbim Taxi.Pasticeri Lika shquhet per bakllavat e saj te mrekullueshme si nga dora e gjyshes,por gjithashtu tek Lika mund te porosisni torta per ditlindje,evente te ndryshme me shije dhe cmime fantastike.


Ramel Hotel

Ramel Hotel


Ramel Hotel features free WiFi and rooms with air conditioning in Tirana. This property is located a short distance from attractions such as Skanderbeg Square, Sky Tower, and National Arts Gallery. Dajti Express is 5 km away and National Sport Park is 2.9 km from the hotel. All units in the hote...


Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.