U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Modul Digitalbi Satelitor-Tokesor + Karta Smart

Modul Digitalbi Satelitor-Tokesor + Karta Smart


Shes: Modul Origjinal te Digitalbit bashke me karten smart. I perdorur, punon 100% ne rregull, eshte ne pune per momentin. Lidhet me karten e Digitalb dhe ben Paringun njesoj si aparati Digitalbit, eshte ne pune per momentin. Sherben per te pare kanalet e Digitalb, Premium dhe te tjera, nga nje p...


Motorr Saci Stab HH-100 Origjinal Italian

Motorr Saci Stab HH-100 Origjinal Italian


Shitet Motorr Saci: Stab HH-100 Origjinal Italian. Marka numur nje ne bote. Hekur 100%, jo me pjese plastike. I perdorur por ne gjendje shume te mire, punon ne rregull 100%. Riparoj Aparate Satelitore te te gjitha llojeve. Te dhenat: Motorr i antenës satelitore - USALS me SAT FINDER Prot...


OKAZION-Shitet Televizor Finlux Plasma HD 32"

OKAZION-Shitet Televizor Finlux Plasma HD 32"


Ne gjendje shume te mire pune,ka nevoje per pult te ri.Tv eshte 32" HD 1080p ,blere ne Greqi. Cmimi 90 mije leke i diskutueshem.


TV Led 40 inch full HD 👌

TV Led 40 inch full HD 👌


shes TV Vivax 40 inch 1.02-meter diagonalja full HD i perdorun ne gjendje krejtsisht te rregullt specifikat: - Full HD 1920x1080 contrast 3000:1 x3 HDMI ×1 Scart x1 modul satelitor x2 USB x1 VGA x1 AR IN ndrrime sboj qmimi osht fiks 180€ per me shum info kontakt Tel ose Viber: +383447483...


FALAS TRING DIGITALB S.SPORT 2gb/16g +1000kanale

FALAS TRING DIGITALB S.SPORT 2gb/16g +1000kanale


Tv Box iptv 2gb ram 16gb memory OS 9.0 tring digitalb s sport sky sport etj te gjitha falas me aplikacione (on/off) punon vetem me internet +6mbs cmimi 5000lek te reja sasi e vogel transport kudo telefon 069 24 83 849


Televizor LG 42 inch me Hard Disk

Televizor LG 42 inch me Hard Disk


V LG 42 inch, Model: 42LC2RR - ZL Eshte i perdorur shume pak, Ka disk per ruajtjen e emisioneve, filmave, etj.


Shitet tv vivax 32" si i ri

Shitet tv vivax 32" si i ri


Gjendje perfecte...shum i rujten..me digitron... +38349351992 viber ose whats app Qmimi diskutushem


ekran samsung 24

ekran samsung 24


ekrane te rregullt per samusng 24 led


Novi kolicini monitori 1 godina garancija

Novi kolicini monitori 1 godina garancija


Нови количини користени монитори со 12 месеци гаранција од 2700 денари. Јавете се или нарачајте онлајн. Вршиме бесплатна испорака низ цела Макеонија! ➤➤➤Комплетна понуда на следниот линк: https://ddstore.mk/search/category/Used%2BMonitor/cid/718 Издвојуваме : ➤Philips 190B7 19" - 2.700 дена...


Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.