U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Muzikë Live DJ dhe Zerim

Muzikë Live DJ dhe Zerim


Ofrojë Muzik Live Dj Zerim me qera


Bilardo zeki Nr 9nsh ( BILARDO TE REJA)

Bilardo zeki Nr 9nsh ( BILARDO TE REJA)


shitet biliardo e re modeli i ri vjen i kompletuar 3 shtega topat mbajtsi numratorja dhe ndriqimi per info kontaktoni 044213842 TAG bilard biljardo biliard biljard pikado fabi rrakitaqki ping pong etj TRANSPORTI DHE MONTIMI GRATSSSS


Biçikleta super bike

Biçikleta super bike


Shiten biçikletat te ardhura nga gjermania Qmimi per cope e bardha 200€ e zeza 250€


SHITET BICIKLETA

SHITET BICIKLETA


SHES BICIKLETN E ARDHUR NGA ZVICRRA CROSSWIND MOTION ALUMINUM- GUMAT E REJA 26 SHPEJSI SHIMANO


Biciklete Born To Run II

Biciklete Born To Run II


Shitet bicikleta e markes Born To Run II. Bicikleta eshte ne gjendje shume te mire, gjindet ne Prishtine, e kam blere ne dyqanet qe mbajne bicikleta nga gjermania. Cmimi eshte i negocjushem. Specifikat: Shpejtesite: 21 shpejtesi, Shimano Tourney; Marka e frenimit: ( SCHIMANO microSHIFT);...


Biciklet elektrike ingranazhe 3 cop  nga 28 dhembe

Biciklet elektrike ingranazhe 3 cop nga 28 dhembe


Shiten ingranazhe per motorr biciklete elektrike te importuara nga Anglia me 28 dhembe 3 cop . Cmimi 100 euro . Cel ; +355696511122


Shitet Biciklete

Serxholino Baby club

Serxholino Baby club


Serxholino Baby club 0-12 muajsh! Made in Italy !Fotot e serxholinos jan te verteta jo te marra nga interneti! Sic duket edhe ne foto serxholino eshte shum e mbajtur! Porosia vjen ne cdo qytet brenda 24 oreve me posten Adex!


Pompe elektrike per tullubace

Pompe elektrike per tullubace


Inflator per tullumbace e re! Porosia vjen brenda 24 oreve ne cdo qytet me posten Adex! Përshkrim: Pompë ajri me balona të dyfishtë, filloni kur shtypni grykën dhe ndaloni menjëherë kur lëshoni, nëse një numër i madh i balonave kanë nevojë për fryrje, mund të ndizni butonin për përdorim të vazhdue...


Etron Vintage 1978

Etron Vintage 1978


Etron Vintage 1978 Alarm+Snooze Water resistent Antimagnetic Fotoja e ores eshte origjinale jo e marr nga interneti!Ore eshte prodhuar ne vitin 1978 !Oferta eshte e vlefshe vetem diten e sotme! Porosia vjen ne cdo qytet brenda 24 oreve me posten Adex


Bicikleta WINORA CB2 26" model 2014

Bicikleta WINORA CB2 26" model 2014


Shitet ; Biciklet Winora cb2 Hibride model 2014 ne gjendje shume te mire pothuajse e re sistemi elektrik Bosch, frena me alkol Magura .Cmimi 800 euro oferta .Cel: +355696511122 . Per cdo informacion shiko ne linkun ;WINORA CB2 26" (MODEL 2014)


Nike Air Force 1 ***Te vecanta***

Nike Air Force 1 ***Te vecanta***


Nike Air Force 1 Numer UK 8.5 EU 43 100% Origjinale te blera ne angli tek MBC (instagram @mattbcustoms) Jane custom made Ne kutine origjinale Shiten sepse nuk eshte numri im 130 euro NEN KOSTON REALE Per me shum kontakt whatsup 355696993848


BIÇIKLETE Hercules

BIÇIKLETE Hercules


BIÇIKLETE HERCULES 28


Shitet Bicikleta

Shitet Bicikleta


Biciklete 29 LXTX 🕹Marrshe 9x3 🎮Frena me alkol 🎖Akse Bllok 🏆Susta para me regjistrim 🚴‍♀️Trup Alumini 🚴‍♂Per me teper na gjeni ne Insta :Servis-shitje bicikletash dhe FB https://www.facebook.com/servisshitje/


Bicikleta

Bicikleta


🚴‍♀️Biciklete 26 mtb xl 🕹Marrshe 7x3 🎮Sistem frenimi me disk 🎖Akse bllok 🏆Susta para etj 🚴‍♂Per me teper na gjeni ne Insta :Servis-shitje bicikletash dhe FB https://www.facebook.com/servisshitje/


Bicikleta

Bicikleta


🚴‍♀️Biciklete 26 mtb xl 🕹Marrshe 7x3 🎮Sistem frenimi me disk 🎖Akse bllok 🏆Susta para etj 🚴‍♂Per me teper na gjeni ne Insta :Servis-shitje bicikletash dhe FB https://www.facebook.com/servisshitje/


Bicikleta per femije

Bicikleta per femije


Super Bike 16 👦👧per femije nga mosha 4 - 9 vjec 🌟Me zile, kosh,zgare & parafranga . 🏘 Vizitoni dyqanin tone.Adresa: 30 metra nga kryqezimi i rruges Siri Kodra


Biciklete per Femije

Biciklete per Femije


Biciklete 12 Origjinale e perdorur e pershtatshme per femije nga mosha 2 deri ne 5 vjec 🚴‍♂Per me teper na gjeni ne Insta :Servis-shitje bicikletash dhe FB https://www.facebook.com/servisshitje/


Bicikleta

Bicikleta


Ktm bike... 28 city.. 7× 3 marshe..trup alumin Sistem ndricimi shimano me dinamo ne tambure. kontakt +355685196474


Bicikleta

Bicikleta


Biciklete Cirku 20


Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.