U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Premium 3
Kompania GotaNews.tv kërkon që të punësojë Sales Marketing Manager Terren.

Kompania GotaNews.tv kërkon që të punësojë Sales Marketing Manager Terren.


Gotanews.tv është një media online e cila falë stafit të saj të dedikuar sot numëron shumë vizitorë në ditë nga Shqipëria dhe Diaspora. Duke u bazuar tek serioziteti, bashkëpunimi dhe përkushtimi, GotaNews ka arritur të ketë një kontent konkurues në tregun shqiptar dhe të huaj. Kompania kërkon...


Interpreter

Interpreter


ALS Albanian Language Service shoqeri e specializuar ne sherbime perkthimi kerkon perkthyes ne gjuhet: 1-Anglisht-Kineze 2-Anglisht-Hungarisht 3-Anglisht-Bullgarisht 4-Anglisht-Serbisht 5-Anglisht-Arabisht 6-Anglisht-Rumanisht 7-Anglisht-Spanjisht 8-Anglisht-Frengjisht 10-Anglisht-Lituani...


Perkthyes

Perkthyes


ALS Albanian Language Service shoqeri e specializuar ne sherbime perkthimi kerkon perkthyes ne gjuhet: 1-Anglisht-Arabisht 2-Anglisht-Rumanisht Aplikoni, ne po kerkojme njerez si ju! Adresa: Rruga Dytesore Autostrada Tirane-Durres,Pajtoni Center,kati 4. Kontakt Cel:0697030999 Email:...


Kerkohen Agjent/e Imobiliare me/pa eksperience

Kerkohen Agjent/e Imobiliare me/pa eksperience


Dominium Estate ne vazhdim te progresit dhe rritjes se metejshme , tashme bashke me hapjen e zyrave te reja ne Dominium Estate "Don Bosko" dhe Dominium Estate "Zogu i Zi" hap aplikimet per punesim ne pozicionin e meposhtem: - Agjente Imobiliare Ne qofte se jeni ne kerkim te nje pune afatgjate me te...


Kerkohen Agjent/e Imobiliare me/pa eksperience

Kerkohen Agjent/e Imobiliare me/pa eksperience


Dominium Estate ne vazhdim te progresit dhe rritjes se metejshme , tashme bashke me hapjen e zyrave te reja ne Dominium Estate "Don Bosko" dhe Dominium Estate "Zogu i Zi" hap aplikimet per punesim ne pozicionin e meposhtem: - Agjente Imobiliare Ne qofte se jeni ne kerkim te nje pune afatgjate me t...


KAFE DEVETKA BEVERLI HILS IMA POTREBA OD SHANKER

KAFE DEVETKA BEVERLI HILS IMA POTREBA OD SHANKER


Кафе Деветка (Барнет Дооел) во ТЦ Беверли Хилс имаат потреба од Шанкер. Предност имаат шанкери со минато искуство. Сите заинтересирани полнолетни лица потребано е да се јават и закажат средба на : 077860436 Потребни квалификации: -Минимум завршено средно образование -Претходно работно искус...


Kerkohet Ndihmes Llamarinist

Kerkohet Ndihmes Llamarinist


Per nevojat e Servisit te Autorizuar Citroen ne Tirane (reparti i bojes), kerkohet ndihmes llamarinist. Detyrat e punes konsistojne ne zmontime-montime pjese karrocerrie (parakolp; mbrapakolp; etj), si dhe ndihmes i llamarinistit gjate punes se tij. Paga e kenaqshme dhe kushte pune te mira....


Profesionalno lepenje plocki keramika

Profesionalno lepenje plocki keramika


Лепење на секаков вид керамика- плочки мозаици и декоративен камен со големо искуство професионално и квалитетно... (DM Keramika na facebook ) само во Скопје . Проверено најдобри ... 070602307


Se bara personal za rabota vo restoran Ekvestrian

Se bara personal za rabota vo restoran Ekvestrian


Ресторан Еквестриан во ГТЦ има потреба од помошници за во кујна и келнери. Телефон за контакт 070/227-605


RABOTA VO STRANSTVO

RABOTA VO STRANSTVO


Rabota vo stranstvo, SO EU PASOŠI. Električari Vodovodari Zidari Tesari Opšti rabotnici Za poveke informaci kontaktirajte nas. 00386/64282691


PUNE NE SERVIS PER LARJEN E VETURAVE (AUTOLARJE)

PUNE NE SERVIS PER LARJEN E VETURAVE (AUTOLARJE)


OFROHET PUNE NE SERVISIN PER LARJEN E VETURAVE (AUTOLARJE) NE PRISHTINE. SERVISI GJINDET NE RRUGE PER GERMI, INF. NE TEL: +383 44 345 414


PARKET - RIPARIM - LAMINAT

PARKET - RIPARIM - LAMINAT


PARKET - Montojm , Gdhendim dhe Riparojm parketin. Laminat - Montojm 046 194 980 Viber +38346194980


RENOVIM I SHPIAVE

RENOVIM I SHPIAVE


Moler profesionalist bëjm lyrje me polikollor: banesave lokaleve, dhomave, zyre, hoteleri etj, si dhe rinovime, dekorime dhe punë me dizajne sipas porosisë, punojm te ghitha punët e moleraj, kemi ekip profesional, bejm izolimet mobileve dyshemes me foli me te cilat pas lyrjes se baneses kthejm gjend...


Kryejm punë ndertimore

Kryejm punë ndertimore


Ne kreyejm keto pune : Izolim me Styripor , Fasada dhe dekorime te ndryshme , mbrenda dhe jasht me mallter , me gelqere , shprihc por edhe me MP75 , me 10-tsh me material te gatshem , glet , fasada te mbrendshme full dhe strukturiale punojm edhe me knauf VIBER:044676896 Punen tone mund ta shikoni ku...


1 Vende i Lire

1 Vende i Lire


Ofrohet nje vende i lire pune Kamarier(Mashkull) në Prishtine *Kandidati duhet të kete pervoj pune dhe te jete i gatshem per bashkunim. *Instagram dhe Facebook Grill House -4 LLULLA-, ose te paraqiten te lokali, te ish Teknika afer Hamburger Masari, Prishtinë. 045476789


Rregullimi i oborreve

Rregullimi i oborreve


Bejme montimin e te gjitha llojeve te kubezave te betonit. Gjitheashtu bejm mbjelljen e barit natyral per kopshte. Viber +38345412563. Vala 045-412-563. Na gjeni edhe ne fb. Besi Jashari


Vende pune me qera te frizeri tendenc

Vende pune me qera te frizeri tendenc


Frizeri tendenc ofron vende pune me qera kontakti pronari 0041764377417 Instagram tendencstudio


Se baraat gotvac pomosnik gotvar i salaterka

Se baraat gotvac pomosnik gotvar i salaterka


Се бараат готвач, помошник готвач и салатерка за работа во ресторанот "Дојрана".


Success Lounge Cafe kerkon Kuzhiniere

Success Lounge Cafe kerkon Kuzhiniere


Success Lounge Cafe kerkon te punesoje Kuzhiniere: *Te jete e disponueshme me orar te plote. *Te zoteroje aftesi komunikuese dhe te jete i/e korrekte. *Te kete eksperience te meparshme si Kuzhiniere ne Restorante/Mensa/Katering. Te interesuarit te kontaktojne ne numrin 0697052111


Handelsvertreter im Finanzmarkt  30 Stellen (Call Agents)

Handelsvertreter im Finanzmarkt 30 Stellen (Call Agents)


Handelsvertreter im Finanzmarkt 30 Stellen (Call Agents) Maxi Group ist ein globales Finanzdienstleistungsunternehmen. 30 Stellen (Call Agents) Wir sind auf Expansionskurs und suchen daher für das Büro in Pristina Verkaufstalente und Vertriebsprofis. Das sollten Sie mitbringen: -Sehr gute Deut...


Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.