U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Paisje per shkum

Boca per Autolarje

Boca per Autolarje


Shesim boca te posardhura.Jan ne gjendje shum te mir pune


Autolarje

Shesim shporeta alfa për nxemje qendrore

Shesim shporeta alfa për nxemje qendrore


2 vjet garancion, shporetat janë të rinj. ●Alfa 20kw 920 €, Furra 40cm ●Alfa 27kw 1000 €, Furra 32cm ●Alfa 35kw 1220 €, Furra ... cm Në çmim përfshihen qyngat dhe transporti. Porosite tani ---> 046 196 316


Maqin gorenje

Fluke 325 True Rms

Fluke 325 True Rms


Shitet Aparat professional Fluke 325 True Rms i Ri. Per te gjith ata profesionist qe kerkojn cilesi dhe vlera reale ne matje. Dergesa m,e poste Falas, pagesa behet ne momentin kur dorzohet malli. Na ndiqni ne Instagram Materjale Elektrike Durres. Cel 069 73 09 899 Cmimi 145 euro.


Aparat Mates(Multimeter)

Aparat Mates(Multimeter)


Tregtoj Aparat Mates (Multimeter). Cmimi 30 mij lek te vjetra.Dergesa Falas me Post. Na ndiqni ne Instagram Materjale Elektrike Durres. Cel 0355697309899


Aparat Mates(Multimeter)

Aparat Mates(Multimeter)


Tregtoj Aparat Mates (Multimeter). Cmimi 35 lek Dergesa Falas me Post. Na ndiqni ne Instagram Materjale Elektrike Durres. Cel 0697309899


Aparat Mates(Multimeter)

Aparat Mates(Multimeter)


Tregtoj Aparat Mates (Multimeter).Pinca Aperometrike Cmimi 35 mij lek te vjetra. Dergesa Falas me Post. Na ndiqni ne Instagram Materjale Elektrike Durres. Cel 0355697309899


Materjale Elektrike Durres

Materjale Elektrike Durres


Na ndiqni ne faqen tone ne Instagram: ( Materjale Elektrike Durres) Tregtojme Komponent te Ndryshem si me poshte: Mbrojtesa Tensioni (i Ulet dhe i Larte)40A/60A Mbrojtesa nga Shkarkesat e Rrufes Kontaktora (leshusa) 10A/16A/20A/25A/32A/40A Sahate Mates Energjie Kwh 40A/60A/100A Indikator Te...


Sonoff WiFI (Ndezje nga Telefoni) 4 kanale

Sonoff WiFI (Ndezje nga Telefoni) 4 kanale


Tregoj Sonoff Wi fi me 4 Kanale qe do te thote mund te komandoni deri ne 4 aparatura njekohesisht ose edhe vec e vec. Ngarkesa max 3600 Watt. Cmimi 26 mij lek te vjetra. Cel 069 73 09 899.


Voltmeter,Ampermeter,Wattmeter(3 ne 1)

Voltmeter,Ampermeter,Wattmeter(3 ne 1)


Tregtoj Voltmeter,Ampermeter,Wattmeter 3ne 1. komponentet jan te rij dhe jepen me garanci. cmimi 20 mij lek te vjetra. Na ndiqni ne faqen tone ne Instagram Materjale elektrike Durres.


Kontaktora(Leshusa) 10A/20A\25A

Kontaktora(Leshusa) 10A/20A\25A


Kontaktora (Leshusa)te ngarkesave te ndryshme. Kontaktor 16A- 12 mij lek.(Te vjetra) Kontaktor 20A- 12mij lek.(Te vjetra) Kontaktor 25A- 12mij lek.(Te vjetra) Cel 069 73 09 899.


Salvavita 40A (30mA)

Salvavita 40A (30mA)


Tregtoj Salvavita 40A/60A te reja. Cmimi 15 mij lek te vjetra copa Na ndiqni ne Instagram Materjale Elektrike Durres. cel 0697309899


Sonoff WiFI (Ndezje nga Telefoni) 12Volt

Sonoff WiFI (Ndezje nga Telefoni) 12Volt


Tregtoj Sonoff Wifi punon me 12v munde ta komandoni direkt nga telefoni.Munde te perdoret per sistemin 12v si p.sh per citofon per brava 12v etj. Ngarkesa max 2000Watt.10A Cmimi 12 mij lek te vjetra. Na vizitoni faqen tone ne Instagram Materjale Elektrike Durres.


Sonoff WiFI (Ndezje nga Telefoni)

Sonoff WiFI (Ndezje nga Telefoni)


Tregtoj Rele Sonoff ky komponet sherben per te ndezur Dritat me Wireless direkt nga telefoni ose duke cfrytezuar( 3G/ 4G) e celularit shif foto.Mund te lidhni cfardolloj aparature tjeter p:sh nje brave elektrike ose nje aparatur tjeter.Ky komponent punon me tension 220 volt mban deri ne 2000W ngarke...


FMT GROUP OFRON GJENERATOR , STABILIZATOR , UPS

FMT GROUP OFRON GJENERATOR , STABILIZATOR , UPS


Kompania FMT Group ofron produktet si Gjeneratore, Stabilizatore, Ups/Inverter. * Markat te mira ne treg per Gjeneratoret - Volvo, Iveco, Perkins, Cummins, Doosan,Baudouin, FMT, etj. * Stabilizatoret dhe UPS gjithashtu te fuqive te ndryshme , profesional , monofaze/trefazore,etj. *Te gjitha prod...


Aparat Mates

Aparat Mates


Aparat MatesMultimeter te ri ne kuti. Cmimi 25 euro posta Falas. Dergesa Falas ne te gjith shqiperin. na ndiqni ne Instagram Materjale Elektrike Durres. Cel 069 73 09 899


Mates Energji Elektrike(Mono Faz/3Fazor)

Mates Energji Elektrike(Mono Faz/3Fazor)


Tregtojm Sahat Elektronik(Mates Energjie Elektrike)Mono Faz dhe 3 Fazor per shtepia .Mund ta montoni ne kuader shum thjesht Mono Faza zen vend sa per 2 automat.Ky Mates sherben per te monitoruar se sa harxhoni Energji elektrike ne (Kw hour).Ku dhe Si perdoren psh mund ti perdorni nqs keni 2 hyrje me...


Mbrojtesa nga (Luhatjet e Tensionit dhe Rrufet)

Mbrojtesa nga (Luhatjet e Tensionit dhe Rrufet)


Tregtojm Mbrojtesa nga tensjoni i ulet dhe i larte,kto komponenet montohen ne kuader zen vendin sa per dy automat , montimi eshte i thjeshte montohet para ose pas salvavites. Vepron me tensjon te ulet nen 160 v (+-5v) vepron me tensjon te lart mbi 270 v (+-5v).Ose mund te gradohen sipas deshires....


Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.