U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Premium 3
Makina me Qera duke filluar nga 14€

Makina me Qera duke filluar nga 14€


Makina me qera te llojeve dhe modeleve te ndryshme, nga makinat me ekonomike der tek ato te luksit. Marrëveshjet më të mira, Cmime konkuruese, Shërbim cilësor. Vizitoni faqe tone te webit per me shume MAKINA ( www.tiranarental.com ) Ndodhemi tek Rrethrotullimi i Zogut te Zi, pranë Ring Center, Ti...


Opel Antara

Opel Antara


Opel Antara 4x4 2009 Manual 2.0 Dizell 200000km Ngjyra hiri Uleset me nxemje Me senzora parkingu Me dogane por i qlajmruar Ne gjendje te rregullt +38344172760


Fiat Bravo 1.9 Dizel Pa Dogan

Fiat Bravo 1.9 Dizel Pa Dogan


Fiat Bravo 1.9 JTD Disel Ne gjendje shum te Mire I rujtun mren e Jashte posedon Klim dritare me rrym goma te reja dimnit armortizera Koni muzik shum tmir esht nga zvicra pa Dogan Viber +37745502157


Shitet Citroen Berlingo

Shitet Citroen Berlingo


Citroen berlingo viti 2008 1.9 naft kambio manual me 60 mije kilometra cmimi 3700 euro i diskutueshem tel 0685518164


Land Rover Sport HSE

Land Rover Sport HSE


Land Rover Sport HSE viti 02.12.2013 km 163500


BLEJM VETURA PA DOGN OSE RKS

BLEJM VETURA PA DOGN OSE RKS


Blejm Vetura Gjith kosoven rks ose Pa dogan . Blejm Vetura Pa Dogan. Blejm Vetura RKS Blejm Vetura të Aksidentuara. Blejm Vetura Me Defekte të Ndryshme . Kontakt/Nr: 049 758 458☎️ 049 43 2222☎️


Fiat bravo 1.4 turbo 2009 full options Zvicra

Fiat bravo 1.4 turbo 2009 full options Zvicra


Fiat bravo 1.4 benzin turbo 2009 E sapoardhur nga Zvicra me dogan te paguar Full options gjendje perfekte Me kamje manual 6 marshe KOMANDA ne TIMON pilot automatic xhama dhe pasqyra elektrike mbyllje qendrore me pult kasetofon me bluetooth usb aux telephone Drita automatike sipas kthesave, SENS...


Nisan

Nisan


Shitet Nisan Qashqai. dci 1.6 dizel viti 2015 78 mi km. Te Garantuara. Me liber servi gjitha serviset e kryera ne Automita. Automatik Kamera 360 Start stop Karrika me nxemje Kend i vdekur Ndjekes veture Dhesje me gishit Hapje me gisht Full full full extera. Gjendje prefkete Te intersuari...


Mercedes Benz S320 Diezel viti 2008

Mercedes Benz S320 Diezel viti 2008


Mercedes Benz S320 Diezel viti 2008 ✅Makina me Dogane ✅✅Cmimi 13.000€ ✅Salloni Lekure ✅4 Matic ✅TV DVD CLIMA ZONE ✅Dyer me Thithje ✅Kamera Para +Mbrapa ✅Disk Tronik Radar🔺️ ✅Pilot Automatik ✅Fari Kaseno Biksenon ✅Timon Druri ✅Pasyra me Palosje ✅Km 240.000 me Liber Servisi ☎️Nr kontakti...


Peugeot 407 2.0 Diezel viti 2008

Peugeot 407 2.0 Diezel viti 2008


Peugeot 407 2.0 Diezel viti 2008 Makina me Dogane ✅Cmimi 4.000€ 🚘Kamio Automatike🚘 Tavani Panorama Navi TV DVD Klima CD ESP Gjendja Perfekte Km 180.000 me Liber Servisi Nr Kontakti☎️ 067 6000 107☎️


Shitet ose nderrohet Opel Astra 1.6 Automatike

Shitet ose nderrohet Opel Astra 1.6 Automatike


Shitet ose nderrohet me C class viti 2000 e lart plus diferencen Opel Astra 1.6 Benzin-Gaz kambio Automatike viti 2000 —- ne gjendje shum te mire tapiceri shum e paster —- letrat sapo jan prere per 1 vit — impjanti i sapo vendosur BRC i shenuar ne leje qarkullimi —- xhamat e zinj me çertifikat —kon...


Opel corsa 1.3 nafte SHITET - NDERROHET

Opel corsa 1.3 nafte SHITET - NDERROHET


Opel corsa SHITET - NDERROHET Opel corsa viti prodhimit 2007 ngjyre e blu - kondicioner - kamjo manuale - xhamat plus pasqyrat elektrike - komanda ne timon- disqe alumini - ne gjendje te shum te mire - motorriike dhe xhenerike - e sapo ardhur - 199,900 kilometra origjinale -1.3 nafte shum ekonomi...


PORSCHE CAYENNE 4.8 BENZIN 500 Hp 11000€ sot

PORSCHE CAYENNE 4.8 BENZIN 500 Hp 11000€ sot


Makina esht ne ngjendje te shklqyer esht full fare sistem amortizimi me jastik ulje ngritje timon serdile rip multi fuksjonal memorje pilot automatik pasqyra me palosje tavani panoram hapet komplet mbyllje hapje me gisht serdile timon para mbrap me nexemje klima para dhe mbrapa marmifa me zhurem me...


Shitet BMW

Shitet BMW


Shitet automieti tip Bmw transmetues manual me 6 marsha viti prodhimit 2005. Motor 320 diesel


Fiat Punto 1.2 Benzin Gaz viti 2005

Fiat Punto 1.2 Benzin Gaz viti 2005


Fiat Punto 1.2 Benzin GAZ viti 2005 Makina me Dogane ✅Cmimi 2.400€ Gjendja Perfekte Kondicioner CD ESP Km 160.000 me Liber Servisi Nr Kontakti 067 6000 107☎️☎️


🔷BMW E46 320D '02

🔷BMW E46 320D '02


BMW E46 320D 2002, blue e erret metalizato, ne gjendje optimale vizuale dhe mekanike, me te gjitha serviset. Motor 2.0 (1995cc) diesel, 110kw/150hp, manuale. 🔘Full options: - klima automatike / dual zone. - Radio OEM (monitor/navigator original), Harman Kardon sound system. - OBC (on board comp...


MERCEDES-BENZ E 200 CDI

MERCEDES-BENZ E 200 CDI


Prodavam Mercedes Benz E 200cdi, 2009 dekemvri , projdeni 120.090 KM, odlicno socuvan, garaziran, neosteten od udar , odrzuvan vo MAkautostar, prv sopstvenik. Bez nikakvi ponudi za zamena ili kompenzacija.


Shite golf 5

Shite golf 5


Golf V 2006 -2007. 1.9 Naft. Manual ,6 marshe. Klima Bizonale. Xhama zinj origjinal. Disqe 16. Shum e mbajtur. Shum ekonomike. E gatshme per cdo prove. Dogane e paguar. I sapo ardhur.


Porsche Panamera

Porsche Panamera


Kolata e vo ispravna sostojba.. nema grebnatinka.. novo registrirana..za poveke detali slobodno javete se..


Audi a4 allroad

Audi a4 allroad


Audi A4 allroad quatro viti 2013 2.0TFSI (benzine) 224 kf, 110,000km, kamio automatike 8g tronic ,tavan panoramik, keyles go, navigator, bagazhier cd+ karta memorie , feneret led+ bixenon , sensor parkimi+ kamera, blutooth per telefon dhe per muzik, goma te reja


Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.