U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Japet me Qera Qender Biznesi

Japet me Qera Qender Biznesi


Japen ambjente me Qira 📐Siperfaqja: 3 kate me nga 242.5 m2 secili. 📌Te pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi, magazine, zyre, Call Center etj. Jepet me qira pjeserisht ne kate ose te 3 katet e plote. 📍Vendodhja: 'Rruga Demokracia', Tirane 💶Cmimi: I diskutueshem per kohe afatgjate.


zyre me qira

zyre me qira


Lëshohet zyrja me qira ne B.Diellit te furra Qerimi 1 ,zyrja lëshohet me mobile komplet cmimi 700 Euro dhe pa mobile 500 Euro.Nr.kontaktus / 044 301-283/ 044 670-608 (viber&whatapp Te gjitha shpalljet tona mund ti gjeni ne: E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjensioni Ylli / Real Estate


LOKAL prej 100m2 ne rrugen DARDANIA te TREGTIA

LOKAL prej 100m2 ne rrugen DARDANIA te TREGTIA


Lokali eshte ne fillim te rruges DARDANIA afer pompes KASTRATI. Per ma shume info 044958888. Pranoojm veture kompenzim. Qmimi me kompenzim 1250 euro per m2. Qmimi me kesh 1150 euro per m2 dhe ne negocijohet.


Ore Greiner Vintage

KERKOHET PUNOJSE AGJENSI SHERBIMESH

KERKOHET PUNOJSE AGJENSI SHERBIMESH


PUNOJSE AGJENSI TURISTIKE PAGESA, SIGURACIONE ,RIMBUSHJE,PAGA ESHTE E KENAQSHME


shitje lokali tek Tirana   e RE

shitje lokali tek Tirana e RE


SHITET NJE AMBIENT LOKALI TEK RRUGA SAMI FRASHERI PERBALLA SHKOLLES PETRO NINI NE KATIN E DYTE 57 M2 ME HIPOTEKE


Zyre Kontabiliteti Lorenc Ajderaj

shitje lokali tek Tirana   e RE

shitje lokali tek Tirana e RE


shitet lokal 57 m2 me hipoteke ne tiranen ere ne rrugen sami frasheri perballe shkolles petro nini ne katin e dyte


CASIO LCD-Color Television

Vintage Ronson by Windmill

Vintage Ronson by Windmill


Vintage Ronson by Windmill! Made in Japan


Banker Vintage Woman

Banker Vintage Woman


Ore Banke prodhim i vjeter anglez ! Porosia vjen ne cdo qytet brenda 24 oreve me posten Adex!


SHITET AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN SKËNDER LIBOHOVA,

SHITET AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN SKËNDER LIBOHOVA,


Shitet ambient biznesi në lagjen Skënder Libohova në qendren e qytetit me sipërfaqe 47m² + shtesen me certifikate pronesie. Ambienti është i mobiluar i gatshëm për lokal. Shitet me cmimin prej 60000 €/total i diskutueshem. Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni ☎069 703 2244


SHITET AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN LONI DHAMO

SHITET AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN LONI DHAMO


Shitet ambient biznesi në lagjen Loni Dhamo, Lushnje. Dyqani ndodhet pranë shkollës Kongresi i Lushnjes, me sipërfaqe 53.5m². Shitet me cmim prej 50 000 €/total. Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni ☎️ +355 697 032 241


Shitet Biznesi

Shitet Biznesi


Shitet biznesi ne hyrje te Komunes se Parisit. 120m katror i kompletuar. Me hipoteke. Bar-Restorant-Catering. Shitet per arye emigrimi.


Ambient me qera, mbrapa TEG

Ambient me qera, mbrapa TEG


Mbrapa Tegut, ngjitur me shtypshkronjen Pegi, 1.200 M2, 3 euro i diskutueshem. Jepet me qera ose shitet objekt 2 katesh+bodrum, sip.ndertimi, 1.200 M2, aktualisht restorant I kompletuar totalisht, me hapesire perpara 500m² trruall+500me parkim dhe gjelberim, I pershtatshem per cdo lloj biznesi. Sht...


SHITET BIZNESI I ALFA MARKET, PERBALLE KOMPLEKSIT MOLLA, TEK ASTIRI, BUZE RRUGES KRYESORE

SHITET BIZNESI I ALFA MARKET, PERBALLE KOMPLEKSIT MOLLA, TEK ASTIRI, BUZE RRUGES KRYESORE


Shitet biznesi i alfa market, perballe kompleksit molla, tek astiri. Buze rruge kryesore, totalisht i kompletuar, aktualisht ne pune, me zyre te kompletuar si dhe monitorimi, ambient me punime bashkohore, shtruar me parket, shkalle druri., Me pune dhe klientele te ngritur prej 5 vitesh. Telefon:...


Natyral Green House Albania

Natyral Green House Albania


🍃Natyral Green House🍃 Produkte Kozmetike Organike Të Certifikuara. 🌱Ekspertet e Bukurisë Bimore Dhe Produkteve Terapeutik 100 % Bio 🌱 Natyral Green House Ofron edhe shitje Online 📲 +355699763943 Viber/Whatsapp Fb-Bio Natyral Page Fb-Bio-Natyral A & V Instagram-Natyral_Green_House_Albani...


PO KERKON AMBIENT BIZNESI ME SIPERFAQE TE VOGEL?

PO KERKON AMBIENT BIZNESI ME SIPERFAQE TE VOGEL?


NJESI SHERBIMI 23.7M2 NE KOMPLEKSIN MAGNET, AFER 21 DHJETORIT. E PERSHTATSHME PER ZHVILLIM BIZNESI POR EDHE ZYRE. ORIENTIMI I DYFISHTE JUG-PERENDIM. Ndodhet ne nje objket te ri me pamje nga kompleksi dhe afer rruges unazore te tij. PAGESA ME KESTE


SUPER AMBIENT BIZNESI ME QERA, TE GARDA

SUPER AMBIENT BIZNESI ME QERA, TE GARDA


Jepet Ambient me Qera per zhvillim Biznesi ose zyra tek Garda! Siperfaqe e përgjithshme 218 m2. ✔️Sistem Aspirimi ✔️Sistem Kondicionimi ✔️SisTem Antizjarr, Antitym ✔️Sistem Alarmi ✔️Sistem Survejim me Kamera ✔️Dere e Blinduar Antipanik ✔️Tualete te Ndara ✔️Fasade Xhami Kontakt: 📞+ 355 6...


Auto klima Gerti

Auto klima Gerti


Valvula kompresorash per automjete te ndryshme.


Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.