U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Nov Blackberry key 2

Nov Blackberry key 2


General Model BlackBerry KEY2 Released 09 June, 2018 Status Available Design Type Bar Dimensions 71.8 mm x 151.4 mm x 8.5 mm Weight 168 Grams (with Battery) Waterproof No Display Display Type IPS capacitive touchscreen Size 4.5 inches FHD Resolution 1620 x 1080 Pixels, 24 bit c...


Samsung Galaxy S9 Plus

Samsung Galaxy S9 Plus


Crn Samsung S9 Plus raboti na site mrezi so garancija do 06-2020 god. Komplet e so kutija i slusalki AKG. Telefonot e vo super sostojba i e cuvan sekogas so maska.


Samsung Galaxy note 9

Samsung Galaxy note 9


Prodavam Samsung Galaxy Note 9, za evropski pazar mnogu dobro socuvan, zaedno so ekstra 3 maski Cena 420 eur, bez zameni


HUAWEI Y6 (2019) 32GB Blu Europian si i ri 10/10

HUAWEI Y6 (2019) 32GB Blu Europian si i ri 10/10


Shes HUAWEI Y6 (2019) 32GB/2GB ram, Blu, model Europian i perdorur ne gjendje shum te mire pothuajse i ri me super kamera dhe parametra. Fotot jane reale te telefonit qe disponoj. Shitet me nje cmim Okazion prej 12.000 Leke te reja i Padiskutueshem. Na ndiqni ne instagram @telefona_celular per me sh...


APPLE IPHONE XS WHITE 64GB NEW CE NGA

APPLE IPHONE XS WHITE 64GB NEW CE NGA


Shes iphone xs 64gb full unlock i ardhun nga zvicrra ce full unlock me gjitha kartelat info tel 045840818


Iphone 7Plus 32GB I Z dhe 128gb i Full Unlock

Iphone 7Plus 32GB I Z dhe 128gb i Full Unlock


Iphone 7Plusin 32Giga me 270€ Iphone 7 plus 128Gb me 395€ Numri kontaktus 045840818


iPhone 6 16GB Gold Europian CE gjendje e shkelqyer

iPhone 6 16GB Gold Europian CE gjendje e shkelqyer


Shes iPhone 6 16GB gold model Europian CE i perdorur me gjendje shum te mire pa demtime me bateri te re te saponderruar origjinale ne kapacitetin 100%. Fotot jane reale te telefonit qe disponoj. Shitet me nje cmim Okazion prej 13.500 Leke te reja. Na ndiqni me instagram @telefona_celular per me shum...


SAMSUNG GALAXY S9 64GB Europian Gjendje perfekte

SAMSUNG GALAXY S9 64GB Europian Gjendje perfekte


Shes SAMSUNG GALAXY S9 64GB i zi, model Europian SM-G960F modeli me i mire i perdorur ne gjendje shum te mire me android te fundit 9.0, i pahapur teknikisht. Fotot jane reale te telefonit qe disponoj. Shitet me nje cmim Okazion prej 36.000 Leke te reja i Padiskutueshem. Mundesi nderrimi. Na ndiqni n...


SAMSUNG S 8 64 GB

SAMSUNG S 8 64 GB


SHITET SAMSUNG S 8 64 GB NE GJENDJE TE SHKELQYER PUNE I ARDHUR NGA JASHT PUNON 100% ME GARACION NE PERJASHTIM GJAMIN E KRISUR SHUME PAK PERPARA SIQ SHIFET NE FOTO PER MA SHUME INFO VIBER OSE WHASTAAPP QMIMI VLEN VETEM ME KESH NDRRIM NUK BOJME, DHE ESHT I PADISKUTUSHEM


HUAWEI P 20 PROO URGJENTISHT

HUAWEI P 20 PROO URGJENTISHT


Shes p 20 pro ne gjendje te shkelqyer i perdorur Kamera 40 mPXL DUAL SIM PER MA SHUME INFO TEL 128 MEMORY 6 GB RAM NDRRIM NUK BOJ QMIMI VLEN VETEM ME KESH


SAMSUNG GALAXY S10 NOTE 10 NOVI NAJNISKI CENI

SAMSUNG GALAXY S10 NOTE 10 NOVI NAJNISKI CENI


Novi Mobilni Telefoni Samsung Galaxy i Huawei Site telefoni se Glanc Novi Od Telekom So GARANCIJA I CELOSNA FABRICKA OPREMA. 24 MESECI GARANCIJA SAMSUNG A70 NEVERLOCK 285 ЕU (17500 денари) ПРОДАДЕН SAMSUNG A80 NEVERLOCK 370 ЕU (22800 денари) Huawei P30 PRO 585 EU (35990 денари) GALAXY NOTE...


IPHONE SE KORISTEN

IPHONE SE KORISTEN


koristen e negde mesec dva, bez kutija stakloto ima izgrebanica, ima 128 gb


SAMSUNG A50 & A70 SUPER OKAZION 235 EURO- 300 EUR

SAMSUNG A50 & A70 SUPER OKAZION 235 EURO- 300 EUR


SAMSUNG A50 & A70 SUPER OKAZION 235 EURO- 300 EUR A50 - 6/64GB - 235 EURO COVER XHAM DHURATE! A50 - 6/128GB - 300 EURO COVER XHAM DHURATE! Ky produkt ka 12 Muaj Garanci “R&R” Computer Service Rr Islam Alla Rr Kavajes. Tirane Tel: +355 69 43 39723 Mail:info@crs.al https://www.fac...


XIAOMI MI BAND 3 - 4 (NEW BOX) 4000 & 5500 LEK

XIAOMI MI BAND 3 - 4 (NEW BOX) 4000 & 5500 LEK


Per me shume klikoni linkun e meposhtem! https://www.mi.com/global/mi-smart-band-4/Ky produkt ka 2 muaj Garanci! "R&R" Computer Service Rr Islam Alla Rr Kavajes. Tirane Tel: +355 67 4054018 Tel: +355 69 43 39723 Mail:info@crs.al Web:crs.al https://www.facebook.com/CRS.pc/?ref=tn_tnmn


Tel super - OnePlus 5t metal

Tel super - OnePlus 5t metal


Shes telefonin personal Oneplus 5t. Blere direkt nga kompania, eshte me i mire i gjithe serise, me performancen me te larte prodhuar ndonje here, me trup alumini. 64GB ROM dhe 6GB RAM Face unlock, Oxygen OS Android 9.0 (Pie) Snapdragon 835 20 MP Kamera, Bateria mban nje dite te plote Cmimi...


AirPods 2, 170 euro

Shitet LG G6 me kuti gjendje 10/10

Shitet LG G6 me kuti gjendje 10/10


Shitet LG G6 akull gjendje 10/10 me kuti dhe të gjitha aksesorët. Telefoni është origjinal prodhim i vitit 2017 me parametra shume te mira dhe super i shpejtë. Kur doli në fillim ishte konkurent me GalaxyS8 pasi është seria premium e LG dhe ka veçoritë që ka një telefon premium si psh wireless char...


shes samsung s7 edge 32 gb

shes samsung s7 edge 32 gb


shes samsung s7 edge 32 gb telefoni nuk punon me nr shqiptar, tel eshte pothuajse i ri fare.


SHITET IPAD AIR 1 - 16GB

SHITET IPAD AIR 1 - 16GB


Shitet Ipad Air 1 - 16GB Memorje ne gjendje shume te mire, me shenja te lehta perdorimi. Kamerat me cilesi spektakolare me 4K video resolution. Shoqerohet me Karikus Origjinal. Bejme trasport ne te gjithe Shqiperine, pagesa behet ne momentin qe merret produkti ne dore. Produktet tona jane t...


XIAOMI Mi A2 64GB/4GB Ram i zi si i ri Europian

XIAOMI Mi A2 64GB/4GB Ram i zi si i ri Europian


Shes XIAOMI Mi A2 64GB/4GB Ram i zi model Europian CE modeli me i mire, pak i perdorur ne gjendje te shkelqyer 10/10, super telefon me parametra dhe kamera fantastike. Fotot jane reale te telefonit qe disponoj. Shitet me nje cmim Okazion prej 17.000 Leke te reja i Padiskutueshem. Na ndiqni ne instag...


Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.