U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

VW PASSAT CC 2.0 TDI DSG

Krijuar nga: online

Se prodava passat cc od 2012 godina 2.0 tdi dsg so pominati 178.000 km, kolata od oprema poseduva xenon svetla, navigacija, klima,greaci vo sedishta, redovno servisirana. Kolata moze da se nosi na proverka kade kje posakate. Golem servis na kolata e napraven na 166.000, a redoven na 176.000. Moze zamena za pomalo vozilo.

Krijuar 1 javë më parë

Specifikat


Cmimi: I diskutueshem
Kategoria: Makina
Shteti : Maqedoni
Qyteti: Skopja

prodhuesi: Volkswagen
modeli: CC
viti: 2013
kilometrat: 170 000 - 179 999
targa: Te Huaja
transmetuesi: Automatik
karburanti: Naftë
ngjyra: E bardhë

Sugjerimet

Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.