U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

VW GOLF 7 2.0 TDI PA DOGAN 2015

Krijuar nga: shesbanesa

SHITET GOLF 7 I Ardhun Nga Gjermania PA DOGAN Viti : 2015

Krijuar 1 javë më parë

Specifikat


Cmimi: 8,500
Kategoria: Makina
Shteti : Kosova
Qyteti: Mitrovicë

prodhuesi: Volkswagen
modeli: Golf
viti: 2015
kilometrat: 200 000 - 249 999
targa: Te Huaja
transmetuesi: Automatik
karburanti: Naftë
ngjyra: E zezë

Sugjerimet

Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.