U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

VW GOLF 5 1.9 TDI -05 MK TABLI

Krijuar nga: mk.cars

---- RABOTNO VREME OD 10-17 CASOT ---- ZAMENI NE PRAVIME NIKAKVI ---- NA EMAIL SMS PORAKI I SLICNO NE ODGOVARAME --- GOLF 5 SO 1,9 TD IMOTOR SO 105 KS OD 2005 GODINA REG NA MK TABLI SO MNOGU OPREMA: - CLIMATIC - ABS - ESP - SERVO - NAVIGACIJA - ELEKTRIKA - CENTRALNO - TEMPOMAT - BOARD COMPUTER - AIRBAGS - 2 ORIGINALNNI KLUCEVI - REG NA MK TABLI DO 01-2020 - BEZ NIKAKVI ZAMENI !!!

Krijuar 1 javë më parë

Specifikat


Cmimi: 3,900
Kategoria: Makina
Shteti : Maqedoni
Qyteti: Kočani

prodhuesi: Volkswagen
modeli: Golf
viti: 2005
kilometrat: 190.000-199.999
transmetuesi: Manual
karburanti: Naftë
ngjyra: E kaltër

Sugjerimet

Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.