U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

SUZUKI SWIFT 1.3 DIZEL -07 FULL

Krijuar nga: online

SUZUKI SWIFT 1.3 DDIS 2007 GOD. 51 KW ODLICNO MALO GRADSKO VOZILO OD OPREMA POSESUVA: KLIMA CENTRLNA ELEKTRIKA CD RADIO so KOMANDI NA VOLAN ISO FIX SEDISTA REG. DO 11.2020 so ZELEN KARTON CETRI NOVI GUMI TEL.. ZA KONTAKT 077 54 88 89

Krijuar 1 javë më parë

Specifikat


Cmimi: 2,990
Kategoria: Makina
Shteti : Maqedoni
Qyteti: Skopja

prodhuesi: Suzuki
modeli: Swift
viti: 2007
kilometrat: 190 000 - 199 999
targa: Te Huaja
transmetuesi: Manual
karburanti: Naftë
ngjyra: E zezë

Sugjerimet

Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.