U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Super Audi A7 Matrix (nderrohet)

Krijuar nga: makina.2019

Shikime: 3062

Shitet ose Nderrohet Audi A7 full option 3.0 nafte quattro 245 hp Fener Matrix Xenon Bi xenon Distronik Sensor parkimi 360 grade Kamera parkimi mbrapa Dopio klima + Sobe Tapiceri Cartier Disegno Druri Sedile me ngrohje Sedile me komanda Sedile me fryrje me memorie Kompjuter bordi Navi + bagazhier+ 2sd card + tel Bluetooth Limitator shpejtesie Auto hold , Eco drive Marshe ne timon Komanda ne timon Pasqyra me palosje Pasqyra me ngrohje me mbyllje Xhama te zinj 4 goma te reja Sapo ardhur me dogane te paguar Cmim i diskutueshem

Krijuar 4 muaj më parë

loading...

Specifikat


Cmimi: 18,800
Kategoria: Makina
Shteti : Shqiperi
Qyteti: Tirana

prodhuesi: Audi
modeli: A7
viti: 2011
kilometrat: 190 000 - 199 999
targa: Shqiptare
transmetuesi: Automatik
karburanti: Naftë
ngjyra: E kaltër

Sugjerimet

Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)
Krijo nje njoftim! Kontakto me Stafin!