U lodhe duke kerkuar atë
çfarë dëshiron?

Skoda Rapid

Krijuar nga: makina.2019

Makina eshte ne gjendje te shkelqyer, gomat, vajrat dhe gjithe sherbimet mekanike te sapo bera te reja. Eshte marre me kilometrazh 0 nga Porshe Albania dhe eshte perdorur vetem nga nje person. Te gjitha sherbimet te bera tek Porshe me historik per çdo sherbim, siguracion full kasko. Motori shume ekonomik, 1.2 TSI

Krijuar 1 javë më parë

Specifikat


Cmimi: 7,850
Kategoria: Makina
Shteti : Shqiperi
Qyteti: Tirana

prodhuesi: Škoda
modeli: Rapid
viti: 2014
kilometrat: 90 000 - 94 999
targa: Shqiptare
transmetuesi: Manual
karburanti: Benzinë
ngjyra: E hirit

Sugjerimet

Jeni te interesuar për punë?

Nëpërmjet këtij aplikimi ju keni mundësinë që ti dërgoni punëdhënësve që janë të interesuar për të njëjtin pozicion pune që ju do aplikoni çdo informacion që atyre ju nevojitet rreth jush dhe ata mund t'ju njoftojne nepermjet telefonit ose email-it.

Vazhdoni
)

Adblock Aktiv. Ju lutem hiqni bllokuesin e reklamave!


Sistemi yne ka pikasur bllokues reklamash. Ju lutem hiqni Bllokuesin e reklamave dhe Rifresko Faqen.
Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.

Ne kemi nevojë për ndihme për të operuar faqen, dhe pothuajse e gjithë kjo vjen nga reklamat tona në internet.